lesbian porn

16-01-2012 17:30

Pieter van den Hoogenband Swim Stadium

Kao i u finalu Svjetskog prvenstva u Rimu prije tri godine vaterpolska reprezentacija Srbije pobijedila je španjolsku. Nakon 3:3 na poluvremenu susreta prvog kola Skupine B prelomio je najbolji strijelac utakmice mladostaš Vanja Udovičić, a najvišu ocjenu zaslužuje i vratar Slobodan Soro među čijih su 14 obrana i dva skinuta peterca.

Vaterpolska reprezentacija Srbije koja u Eindhovenu brani broncu osvojenu u Zagrebu prije dvije godine i jedna je od najvećih favorita za napad na zlato pobjedom je otvorila natjecanje u Skupini B Europskog prvenstva.

I u reprizi finalne utakmice Svjetskog prvenstva u Rimu prije tri godine Srbija je pobijedila Španjolsku. Španjolci su dvaput vodili (Perrone za 2:1, Perez za 3:2), na poluvremenu je na semaforu stajao neodlučen rezultat (3:3), ali u drugom su poluvremenu pali.

Igrači izbornika Dejana Udovičića susret lome u trećoj četvrtini u kojoj su se odlijepili na 6:4, svaku nadu Španjolaca u preokret ubio je Vanja Udovičić četiri minute prije kraja (7:4), a tih tri razlike ostalo je i do kraja (8:5).

Mladostaš Udovičić čiji je nastup zbog bolesti bio upitan s tri je pogotka iza leđa Inakija Aguilara bio najefikasniji strijelac utakmice, dvaput su se na semafor upisali Duško Pijetlović i Nikola Rađen, Stefan Mitrović je postigao jedan pogodak, a izvrsne ocjene zaslužuje i Slobodan Soro koji je skupio ukupno 14 obrana i među ostalim skinuo i dva peterca (jedan Primorjašu Xaviju Garciji kod vodstva Srbije od 6:4).

Autor:Maja Giljanović