free lesbian porn

16-01-2012 13:00

Pieter van den Hoogenband Swim Stadium

Na otvaranju skupine A Europskog vaterpolskog prvenstva u Eindhovenu reprezentacija Makedonije uvjerljivo je svladala Tursku 16:4.

Vaterpolo u Makedoniji posljednjih godina doživljava pravu renesansu, ponajviše zahvaljujući nekoliko "emigranata" iz susjednih i prijateljskih zemalja koji su odlučili braniti boje Makedonije. Na prošlom prvenstvu u Zagrebu poraženi su od Turske u razigravanju za plasman, no svoj napredak pokazali su već danas.

Turska je pala bez ispaljenog metka u Nizozemskoj s čak 16:4. Zapravo je sve bilo riješeno do poluvremena kada su Makedonci otišli na 5:1, no treća četvrtina okončana je s velikih 6:0 u njihovu korist.

Opuštanje je došlo tek u posljednjih osam minuta koje su završile s 5:3. Najefikasniji u redovima pobjednika bili su Miroslav Randžić i Žabac Boris Letica s četiri pogotka u turskoj mreži.

Sljedeće kolo na rasporedu je najvažnija utakmica Makedonije na ovom prvenstvu. Naravno, protiv njima ljutih, mrskih i najvećih protivnika Grka.

Autor:Vedran Filipović