free lesbian porn

28-09-2011 21:00

Riječani su prema očekivanju bez većih problema uknjižili bodove. Buljubašić otvorio, Tiškivski zaključio golijadu.

Drugi zgoditak domaćini su postigli poslije 13 minutnog posta, Lušić  je smanjio zaostatak na 7:2. Kod gostiju dva gola u drugoj četvrtini postigao je Krapić ,  po jednog Paškvalin i Muslim.

U trećoj četvrtini postignuto je najviše zgoditaka, ukupno sedam. Domaćini su dva puta zatresli mrežu Primorja, dok su na drugoj strani gosti pet puta svladali Jelovinu. Dva gola za goste sa Kantride u tom razdoblju  postigao je Denes Varga, po jednom su se u listu strijelaca upisali Franković, Muslim i  Barać. Inače, u 21. minuti Primorje je golom kapetana Baraća imalo prednost od deset golova razlike (3:13).

Posljednja četvrtina prošla je u laganom ritmu, gosti su bili zadovoljni uvjerljivim vodstvom, dok su se domaći vaterpolisti trudili ne bi li donekle popravili rezultat na semaforu. Domaći su prvi poentirali u posljednjoj dionici preko Marasa. Riječani su uzvratili s tri pogotka, a konačnih 16:5  postavio je Tiškivski.

Autor:Toni Bilić

Izvor:Novi list