hdporn

Europsko prvenstvo 2010, EP Zagreb

Print

Finale

11-09-2010 20:40 Hrvatska Hrvatska
Hrvatska7 : 3Italija
Gol Samir Barać1  1Gol Pietro Figlioli
Gol Andro Bušlje2  1Gol Stefano Luongo
Gol Petar Muslim1  1Gol Valentino Gallo
Gol Maro Joković1  2Isključenje Niccolò Gitto
Gol Miho Bošković2  1Isključenje Pietro Figlioli
Isključenje Ivan Buljubašić1  1Isključenje Zeno Bertoli
Isključenje Igor Hinić1  1Isključenje Massimo Giacoppo
Isključenje Andro Bušlje2  1Isključenje Valentino Gallo
Isključenje Maro Joković1  1Isključenje Deni Fiorentini
Isključenje Nikša Dobud1  1Isključenje Amaldo Deserti
Isključenje Damir Burić2  8Obrane Stefano Tempesti
Obrane Josip Pavić15    
7:3
Italija Italija Bazen Mladost na Savi

Za 3. mjesto

11-09-2010 17:30 Srbija Srbija
Srbija10 : 8Mađarska
10:8
Mađarska Mađarska

Za 5. mjesto

10-09-2010 14:00 Grčka Grčka
Grčka6 : 14Crna Gora
6:14
Crna Gora Crna Gora

Za 7. mjesto

10-09-2010 12:00 Španjolska Španjolska
Španjolska7 : 8Rumunjska
7:8
Rumunjska Rumunjska

Za 9. mjesto

10-09-2010 10:00 Grčka Grčka
Grčka10 : 7Turska
10:7
Turska Turska

Polufinale

09-09-2010 20:40 Italija Italija
Italija10 : 8Mađarska
10:8
Mađarska Mađarska
09-09-2010 17:45 Srbija Srbija
Srbija9 : 10Hrvatska
Gol Živko Gocić3  3Gol Damir Burić
Gol Vanja Udovičić1  3Gol Miho Bošković
Gol Duško Pijetlović1  2Gol Maro Joković
Gol Slobodan Nikić1  1Gol Petar Muslim
Gol Nikola Rađen1  1Gol Paulo Obradović
Gol Filip Filipović1  1Isključenje Damir Burić
Gol Stefan Mitrović1  1Isključenje Miho Bošković
Peterac Živko Gocić1  2Isključenje Nikša Dobud
Peterac Filip Filipović1  3Isključenje Andro Bušlje
Isključenje Vanja Udovičić2  1Isključenje Sandro Sukno
Isključenje Milan Aleksić2  2Isključenje Igor Hinić
Isključenje Nikola Rađen1  1Isključenje Paulo Obradović
Isključenje Filip Filipović1  10Obrane Josip Pavić
Isključenje Stefan Mitrović2    
Obrane Slobodan Soro10    
9:10
Hrvatska Hrvatska Bazen Mladost na Savi

Polufinale za 7. - 10. mjesto

09-09-2010 14:00 Turska Turska
Turska8 : 15Rumunjska
8:15
Rumunjska Rumunjska
09-09-2010 12:00 Španjolska Španjolska
Španjolska12 : 11Grčka
12:11
Grčka Grčka

Za 11. mjesto

09-09-2010 10:00 Rusija Rusija
Rusija5 : 4Makedonija
5:4
Makedonija Makedonija

Četvrtfinale za 1. - 6. mjesto

07-09-2010 20:40 Crna Gora Crna Gora
Crna Gora10 : 8Srbija
10:8
Srbija Srbija
07-09-2010 17:45 Italija Italija
Italija9 : 10Grčka
9:10
Grčka Grčka

Četvrtfinale za 7. - 12. mjesta

07-09-2010 15:00 Turska Turska
Turska9 : 6Makedonija
9:6
Makedonija Makedonija
07-09-2010 13:00 Španjolska Španjolska
Španjolska9 : 6Rusija
9:6
Rusija Rusija

5. Kolo

05-09-2010 20:40 Italija Italija
Italija5 : 8Hrvatska
Gol Stefano Luongo1  1Gol Miho Bošković
Gol Maurizio Felugo2  1Gol Nikša Dobud
Gol Valentino Gallo1  1Gol Maro Joković
Gol Christian Presciutti1  2Gol Petar Muslim
Isključenje Stefano Luongo1  3Gol Sandro Sukno
Isključenje Niccolò Gitto2  1Peterac Andro Bušlje
Isključenje Zeno Bertoli2  2Isključenje Miho Bošković
Isključenje Maurizio Felugo1  1Isključenje Maro Joković
Isključenje Massimo Giacoppo2  2Isključenje Andro Bušlje
Isključenje Deni Fiorentini1  1Isključenje Igor Hinić
Obrane Stefano Tempesti8  11Obrane Josip Pavić
5:8
Hrvatska Hrvatska Bazen Mladost na Savi
05-09-2010 18:00 Rumunjska Rumunjska
Rumunjska9 : 9Crna Gora
9:9
Crna Gora Crna Gora
05-09-2010 16:30 Mađarska Mađarska
Mađarska7 : 4Makedonija
7:4
Makedonija Makedonija
05-09-2010 13:00 Turska Turska
Turska6 : 12Španjolska
6:12
Španjolska Španjolska
05-09-2010 11:30 Rusija Rusija
Rusija7 : 6Grčka
7:6
Grčka Grčka
05-09-2010 10:00 Srbija Srbija
Srbija17 : 3Njemačka
17:3
Njemačka Njemačka

4. Kolo

03-09-2010 20:40 Španjolska Španjolska
Španjolska6 : 8Hrvatska
Gol Guillermo Molina2  1Gol Damir Burić
Gol Marc Minguell1  1Gol Miho Bošković
Gol Felipe Perrone1  1Gol Maro Joković
Gol Xavier García2  2Gol Petar Muslim
Peterac Felipe Perrone1  1Gol Sandro Sukno
Isključenje Mario García2  2Gol Samir Barać
Isključenje Balazs Marton Sziranyi1  1Peterac Nikša Dobud
Isključenje Guillermo Molina1  1Peterac Petar Muslim
Isključenje Marc Minguell3  1Isključenje Damir Burić
Isključenje Ivan Gallego1  1Isključenje Miho Bošković
Isključenje Felipe Perrone1  2Isključenje Andro Bušlje
Obrane Daniel López-Pinedo9  1Isključenje Igor Hinić
    6Obrane Josip Pavić
6:8
Hrvatska Hrvatska Bazen Mladost na Savi
03-09-2010 18:00 Italija Italija
Italija10 : 7Rumunjska
10:7
Rumunjska Rumunjska
03-09-2010 16:30 Grčka Grčka
Grčka5 : 6Njemačka
5:6
Njemačka Njemačka
03-09-2010 13:00 Mađarska Mađarska
Mađarska14 : 10Rusija
14:10
Rusija Rusija
03-09-2010 11:30 Crna Gora Crna Gora
Crna Gora22 : 2Turska
22:2
Turska Turska
03-09-2010 10:00 Srbija Srbija
Srbija19 : 9Makedonija
19:9
Makedonija Makedonija

3. Kolo

01-09-2010 20:40 Crna Gora Crna Gora
Crna Gora8 : 7Španjolska
8:7
Španjolska Španjolska
01-09-2010 18:00 Rumunjska Rumunjska
Rumunjska7 : 13Hrvatska
Gol Cosmin Radu2  2Gol Miho Bošković
Gol Andrei Iosep2  1Gol Damir Burić
Gol Alexandru Matei1  6Gol Andro Bušlje
Gol Ramiro Georgescu1  1Gol Maro Joković
Gol Alexandru Ghiban1  1Gol Nikša Dobud
Peterac Kalman Kadar1  1Gol Petar Muslim
Isključenje Cosmin Radu3  1Gol Frano Karač
Isključenje Tiberiu Negrean1  2Isključenje Damir Burić
Isključenje Nicolae Diaconu1  1Isključenje Maro Joković
Isključenje Andrei Iosep1  1Isključenje Petar Muslim
Isključenje Andrei Buşilă2  2Isključenje Sandro Sukno
Isključenje Alexandru Matei1  2Isključenje Andro Bušlje
Isključenje Ramiro Georgescu2  1Isključenje Samir Barać
Isključenje Alexandru Ghiban3  1Isključenje Igor Hinić
Isključenje Kalman Kadar1  1Isključenje Paulo Obradović
Obrane Dragoş Stoenescu4  1Isključenje Ivan Buljubašić
    6Obrane Josip Pavić
7:13
Hrvatska Hrvatska Bazen Mladost na Savi
01-09-2010 16:30 Mađarska Mađarska
Mađarska6 : 6Grčka
6:6
Grčka Grčka
01-09-2010 13:00 Makedonija Makedonija
Makedonija7 : 8Njemačka
7:8
Njemačka Njemačka
01-09-2010 11:30 Turska Turska
Turska4 : 9Italija
4:9
Italija Italija
01-09-2010 10:00 Rusija Rusija
Rusija10 : 16Srbija
10:16
Srbija Srbija

2. Kolo

30-08-2010 20:40 Hrvatska Hrvatska
Hrvatska16 : 3Turska
Gol Miho Bošković1  1Gol Oytun Okman
Gol Nikša Dobud4  1Gol Ali Can Cagatay
Gol Maro Joković2  1Gol Yigithan Hantal
Gol Petar Muslim3  1Peterac Emre Coskun
Gol Sandro Sukno2  1Peterac Hail Beskardesler
Gol Samir Barać1  1Isključenje s pravom zamjene Hail Beskardesler
Gol Igor Hinić1  2Isključenje Oytun Okman
Gol Paulo Obradović1  2Isključenje Berk Gunkut
Gol Ivan Buljubašić1  3Isključenje Ali Can Cagatay
Isključenje Nikša Dobud1  2Isključenje Anil Sonmez
Isključenje Petar Muslim2  2Isključenje Can Guven
Isključenje Sandro Sukno3  9Obrane Atilla Sezer
Isključenje Samir Barać2    
Isključenje Igor Hinić1    
Isključenje Ivan Buljubašić1    
Obrane Josip Pavić9    
16:3
Turska Turska Bazen Mladost na Savi
30-08-2010 18:00 Grčka Grčka
Grčka10 : 5Makedonija
10:5
Makedonija Makedonija
30-08-2010 16:30 Srbija Srbija
Srbija6 : 9Mađarska
6:9
Mađarska Mađarska
30-08-2010 13:00 Italija Italija
Italija11 : 10Crna Gora
11:10
Crna Gora Crna Gora
30-08-2010 11:30 Španjolska Španjolska
Španjolska10 : 11Rumunjska
10:11
Rumunjska Rumunjska
30-08-2010 10:00 Njemačka Njemačka
Njemačka7 : 6Rusija
7:6
Rusija Rusija

1. Kolo

29-08-2010 20:40 Crna Gora Crna Gora
Crna Gora11 : 9Hrvatska
Gol Nikola Vukčević1  1Gol Damir Burić
Gol Mlađan Janović1  2Gol Miho Bošković
Gol Nikola Janović2  1Gol Maro Joković
Gol Aleksandar Ivović2  1Gol Frano Karač
Gol Boris Zloković2  2Gol Andro Bušlje
Gol Vladimir Gojković1  1Gol Samir Barać
Gol Predrag Jokić2  1Gol Paulo Obradović
Peterac Milan Tičić1  1Peterac Andro Bušlje
Isključenje Antonio Petrović3  3Isključenje Damir Burić
Isključenje Milan Tičić1  1Isključenje Miho Bošković
Isključenje Mlađan Janović1  1Isključenje Nikša Dobud
Isključenje Nikola Janović2  1Isključenje Andro Bušlje
Isključenje Aleksandar Ivović1  1Isključenje Igor Hinić
Isključenje Vladimir Gojković1  1Isključenje Paulo Obradović
Isključenje Predrag Jokić1  6Obrane Josip Pavić
Obrane Denis Šefik13    
11:9
Hrvatska Hrvatska Bazen Mladost na Savi
29-08-2010 18:00 Italija Italija
Italija7 : 6Španjolska
7:6
Španjolska Španjolska
29-08-2010 16:30 Srbija Srbija
Srbija13 : 5Grčka
13:5
Grčka Grčka
29-08-2010 13:00 Mađarska Mađarska
Mađarska10 : 8Njemačka
10:8
Njemačka Njemačka
29-08-2010 11:30 Rusija Rusija
Rusija9 : 10Makedonija
9:10
Makedonija Makedonija
29-08-2010 10:00 Turska Turska
Turska6 : 12Rumunjska
6:12
Rumunjska Rumunjska
HEP_logo-
PBZ bnet_ uniline.novi turbo vvvvvvvv

 

 

 

Croz_n logo_optical_express_1450x300nnn otp_leasing Ledo_logo