12 Filip Kutnjak 12 Igor Martinčić 2
13 Dominik Štekić 13 Gabriel Strižić 2
14 Matej Zovak 14 Sanjin Deželjin 3
Trener: Dejan Stojanović    Trener: Danijel Kancijanić

Opatijski vaterpolisti brzo su prebolili poraz od Galeba u Makarskoj i u utakmici protiv Krune Osijek zabilježili uvjerljivu pobjedu. Susret se zbog nedostatka vlastitog bazena Osječana igrao u Zagrebu na bazenu u Utrinama a Opatijci su već od prve minute dali do znanja svojim domaćinima u kojem će smjeru teći njihov međusobni ogled.

Već u prvih osam minuta Opatijci stižu do prednosti 4 : 2 golovima Strižića i Martinčića sa igračem više te Vedrana Deželjina i Peroša iz brzih kontranapada.Za domaće su strijelci bili Tomašek i Padovan.

U drugoj četvrtini, koja je bila najsiromašnija što se tiče golova, opatijski vaterpolisti dolaze do četiri gola prednosti još jednim pogotkom Peroša i realiziranim petercem Sanjina Deželjina.

U istom ritmu Opatijci nastavljaju i početkom trećeg dijela utakmice kada munjevitim kontrama Strižić i Sanjin Deželjin ubijaju i posljednji tračak nade domaćim vaterpolistima da bi utakmicu ipak mogli držati u neizvjesnosti do samog kraja.

O raznovrsnosti u igri izabranika Danijela Kancijanića svjedoči i podatak da se čak devet različitih igrača do kraja utakmice upisalo u strijelce a najefikasniji su bili braća Deželjin sa po tri postignuta gola.

Sljedeće kolo Opatijce ponovno vodi u Zagreb, ovoga puta na Savu gdje će snage odmjeriti sa Zagrebom.