free lesbian porn

15-10-2011 19:30

Bazen Nikša Bučin

Vrlo dobra utakmica odigrana je večeras u Kotoru. Splićani su doputovali u Skaljare oskoljeni nakon velike pobjede u prošlom kolu protiv Budve, ali sam početak utakmice nije bio dobar. Mladi i poletni Kotorani odlično su otvorili utakmicu i tijekom prvog poluvremena stalno bili u prednosti i po tri gola razlike.

Ipak, nakon tri minute igre u trećoj četvrtini, Andro Franičević i Sarić uspjeli su poravnati na 5:5, a dvije minute prije kraja trećeg dijela golom Marasa povesti 5:6.

Domaći se nisu predali pa su do kraja četvrtine uspjeli poravnati, a potom i povesti golom Brguljana.

POŠK je slabo otvorio posljednjih osam minuta, pa je domaćin u dvije minute igre pobjegao na 9:6. Ipak, Splićani su se s dva brza gola uspjeli vratiti, a nepune tri minute prije kraja, golom Buhe, poravnati na konačnih 9:9.

Imale su obje momčadi prigode da s igračem više riješe susret u svoju korist, ali obrane su vrlo dobro funkionirale.

izvor: crowaterpolo.com