14 Ivan Buljubašić 2 14 Tamas Varga 1
15 Anđelo Šetka 15 Marton Vamos
  16 Marton Szivos
Trener: Ratko Rudić    Trener: Denes Kemeny

U utakmici 3. kola jakog međunarodnog turnira u kalifornijskom Newport Beach Hrvatska reprezentacija odigrala je neodlučeno 10:10 protiv Mađarske.

Izbornik Ratko Rudić dao je priliku svim igrčima osim Obradovića i Vićana koje je odmarao. Prva četvrtina završila je bez pobjednika rezultatom 1:1. Mađari su poveli preko Norbert Madaras da bi 46 sekundi prije kraja prve četvrtine smanjio Buljubašić.

Drugu četvrtinu Mađari dobro otvaraju i sa dva pobotka prvo Dénes Varga, te ponovno Norbert Madaras povećava prednost na 3:1 za Mađarsku. Nikša Dobud vraća svojim prvim pogotkom Hrvatsku u igru. S minimalnom prednošću od 3:2 za Mađare završila je druga čevrtina.

U nastavku zgoditkom Boškovića Hrvatska poravnava rezultat na 3:3, Dénes Varga, a zatim i Balázs Hárai Mađare ponovno odvode na +2. Dobud zatim samjuje zaostata na 4:5, ali već u slijedećem napadu danas odlični Dénes Varga vraća na +2. Pogocima Buljubašića i Sukna Hrvatska poravnava rezultat na 6:6. Madaras pogađa za 7:6, a Sukno 39 sekundi prije kraja pogađa za 7:7.

Tamas Varga dobro otvara posljednju dionicu, ali Joković svojim prvim pogotkom poništava prednost Mađara. Dénes Varga za 9:8. S igračem više Bošković 9:9. U samoj završnici svojim petim pogotkom Dénes Varga za 10:9. Dobud 28 sekundi prije kraja pogađa za konačnih 10:10.

U 2. Kolu USA - Mađarska 12:9