12 Ante Visković 12 Nikola Samodol 2
13 Marko Vlaić 13 Goran Blažević 1
14 Ivan Kekez 14 Toni Jelavić
Trener: Mirsad Zajmović    Trener: Damir Vincek

Zagrebački je Medveščak u subotu na Poljudu kod Jadrana upisao prvu pobjedu u polufinalu doigravanja od petog do osmog mjesta Prvenstva Hrvatske. Medvjedi su slavili s 9:7.

Medveščak se u prvoj utakmici za plasman od petog do osmog mjesta proslavio na gostovanju kod Jadrana. Gosti iz Zagreba su u prvom dijelu poveli s 2:0, a do poluvremena Splićani su nakratko bljesnuli uz 3:4.

Svaku nadu za slavlje na Poljudu su ušutkali SamodolJakovac i Burić u trećoj četvrtini za 7:4. Do kraja susreta domaćini su se uspjeli približiti na dva gola razlike.

U borbu za 5. mjesto plasirati će se momčad koja prva ostvari dvije pobjede. Uzvratna utakmica između Medveščaka i Jadrana je na rasporedu u subotu 21.4. na Utrinama, a eventualna treća u nedjelju 22.4.

Autor:Ana Legardi