
Svečanost potpisivanja upriličena je u prostorijama Croatia osiguranja, a svoje potpise na ugovor stavili su Perica Bukić i Hrvoje Vojković, predsjednik Uprave Croatia osiguranja d.d.
'Croatia osiguranje, dobitnik Zlatne kune za najbolju osiguravajuću kuću u 2007. godini, već dugo pomaže vrhunski hrvatski sport. Tu spada i hrvatska vaterpolska reprezentacija i uvjereni smo da će i uz našu pomoć ponoviti uspjeh koji su postigli u Melbourneu, kada su osvojili naslov svjetskih prvaka, komentirao je nastavak suradnje Vojković.
Bukić je u svom izlaganju naglasio kako u 2008. godini hrvatski vaterpolo obilježava 100 obljetnicu od prve odigrane utakmice, zatim da seniorsku momčad očekuju dva važna nastupa ovog ljeta, a pored toga, HVS brine i o drugim uzrastima i selekcijama te da bi bez ovakvih sponzorskih ugovora, kao što je i ovaj s Croatia osiguranjem, malo toga bilo moguće ostvariti.
| < « | » > |
|---|







