milf lesbian porn

22-10-2011 18:00

Utakmice je počela minutom šutnje za prerano preminulog hrvatskog rukometnog reprezentativca Iztoka Puca.
Trener Mladosti Vjeko Kobeščak u zadnji je čas ostao bez pomoći Blai Mallaracha koji je noć prije zaradio dva šava na ruci pa stručni stožer žabaca nije htio riskirati. I bez svog prvog strijelca, mladostaši su krenuli silovito. Prvi gol na utakmici djelo je Bebića koji je sve napravio sam. Ukrao je loptu na centru, doplivao ispred vratara Vojvodine Marinkovića i zabio za 1:0. Na 2:0 povisio je Radu s igračem više, a odmah potom Letica na asistenciju Udovičića podiže na 3:0. Isti igrač, minutu poslije s igračem više, zabija za visokih 4:0. Vapenski je s igračem više smanjio na 4:1 što je bio i konačan rezultat prve četvrtine.Druga četvrtina počela je odlično, a sam kraj nije bio za pamćenje. Krenulo je golom Udovičića iz kontre, a potom je novosađane krenulo s igračem više. Vapenski je s igračem više, svojim drugim golom smanjio na 5:2. Potom je Bebić iz odlične kontre u kojoj je sudjelovala gotovo cijela momčad, povisio na 6:2, ali je već u sljedećem napadu Matović s igračem više smanjio na 6:3. Ponovo je Mladost uspjela 'prodati' kontru koju je golom začinio Vukičević; 7:3. Tu su Zagrepčani malo stali što su gosti iskoristili i s dva pogotka Basare s igračem više uspjeli smanjiti na 7:5 s čime se otišlo na poluvrijeme.Početak treće četvrtine pokazao je svu opravdanost dovođenja Cosmina Radua. Rumunj je najprije na asistenciju Udovičića s tri metra prevario Marinkovića, a već se u sljedećem napadu solo akcijom oslobodio čuvara i zakucao loptu u mrežu za 9:5. Bosančić je lijepo pogodio s osam metara za 9:6, a zatim je Hinić nastavio tamo gdje je stao Radu. S dva metra 'vijkom' šalje loptu u mrežu za 10:6. Najbolji igrač u sastavu gostujuće momčadi, Vapenski, smanjio je na 10:7, a konačnih 11:7 na kraju treće četvrtine postavio je Kristijan Milaković s igračem više.Kako je bilo jasno da je pobjednik ove utakmice riješen, posljednjih osam minuta odigrano je u laganom ritmu s dva pogotka gostiju i to Ubovića i Basare dok su za Mladost precizni bili Ivan i Kristijan Milaković te Letica.
Mladost je odlično otvorila ovogodišnju Euroligu i uknjižila prva tri boda. Prvo ime susreta je uz trostruke strijelce Radua i Leticu bio Udovičić koji je blokirao, asistirao i dirigirao igrom žabaca.U drugom kolu Eurolige Mladost će na gostovanje u Dubrovnik kod svog vječitog rivala Juga.