Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
Jadran ST osvojio KUP RH za kadete
08.08.2019 23:44

Kup Hrvatske osvojio je splitski Jadran pobjedom 6:4 protiv Primorja EB, aktualnog prvaka, dok je u utakmici za treće mjesto HAVK Mladost bila bolja s 8:5 od OVK POŠK.

 

Konačni poredak:

1.Jadran Split

2.Primorje EB

3.Havk Mladost

4.OVK Pošk

5.Jug CO

6.Solaris

7.Medveščak

8.Mornar

 

 

Najbolji igrač turnira Luka Babić (Primorje EB), najbolji golman Mauro Ivan Čubranić (Primorje EB) i najbolji strijelac turnira Kristijan Vekić (Primorje EB).

 

1.mjesto VK Jadran ST

 

 

 

 

2.mjesto VK Primorje EB

 

 

 

3.mjesto HAVK Mladost

 

 

 

Najbolji igrač turnira Luka Babić (Primorje EB), najbolji golman Mauro Ivan Čubranić (Primorje EB) i najbolji strijelac turnira Kristijan Vekić (Primorje EB).

 

 

 

 

 

 

Finale

 

 

Jadran ST - Primorje EB  6:4 (0 : 1, 3 : 1, 0 : 0, 3 : 2)

 

Suci: Marko Matijević , Bruno Šketelj Delegat: Aleksandar Černi Delegat: Ante Žižak

 

 

Jadran ST :Tomislav Stričević, Petar Visković, Luka Dodoja(1), Toni Brakus, Luka Komar, Marin Luka Ćubelić, Petar Vodopivec, Andro Galić, Franko Peruzović(1), Antun Pavlović, Toma Bekavac, Vito Janković(4), Luka Jurišić, Bruno Smodlaka, Trener:Mile Smodlaka

 

 

Primorje EB :Ivan Mauro Čubranić, Bruno Smokvina, Karlo Tadejević(1), Mojca Jereb, Gabriel Burburan, Duje Tomić, Luka Franulović, Adriano Jušić, Robert Bosner, Luka Babić(1), Viktor Tončinić, Kristijan Vekić(2), Ivan Babić, Dominik Abramović, Trener:Igor Pezelj

 

______________________________________________________________

 

 

Za 3.mjesto

 

OVK POŠK  - HAVK Mladost  5:8 (1 : 2, 2 : 2, 0 : 3, 2 : 1)

 

Suci: Duje Čipčić , Alessandro Cavallini Delegat: Aleksandar Černi Delegat: Ante Žižak

 

 

OVK POŠK :Niko Kožul, Frane Žurić, Pave Govorko(2), Karlo Dragošević(1), Luka Buljan, Ante Zebić, Nikola Prezzi(1), Ante Jakša, Ante Bezić(1), Luka Penava, Roko Bradarić Šuljo, Roko Josipović, Karlo Tičinović, Duje Oreb, Trener:Jakša Buljan

 

 

HAVK Mladost :Jakov Ćosić, Borna Brkić(2), Ante Halar, Marin Rogulj(1), Filip Josipović(1), Jan Bušić(4), Vito Meić, Diego Antunović, Matej Gregurić, Jagor Katičić, Tomislav Kvaternik, Ante Mardešić, Josip Skukan, Luka Boroz, Trener:Nikica Gulin

 

______________________________________________________________

 

Za 5.mjesto

 

 

Jug CO  - Solaris : 17:4 (7 : 3, 0 : 0, 8 : 1, 2 : 0)

 

Suci: Joško Prančić , Slaven Sivčević Delegat: Aleksandar Černi Delegat: Ante Žižak

 

 

Jug CO :Nikša Brzica, Mauro Prkoča(1), Stjepan Brajović(1), Jakov Cvjetković(1), Zvonimir Miloglav, Lukša Čagalj(1), Ivuša Burđelez(4), Marko Piplica(1), Marko Glavinić(3), Jure Jarak(5), Davor Paviša, Vlaho Pavlić, Nikola Balić, Nikola Bjelopera, Trener:Aljoša Lončarić

 

Solaris :Andrej Slavica, Luka Vujić, Ante Mihovil Končevski, Šimun Brajković(2), Lovre Goleš, Frane Vatavuk, Jure Desnica, Filip Živković, Luka Bralić, Marko Stančić, Karlo Ražov(2), Karlo Sabion, Jakov Bojanović, Roko Babara, Trener:Denis Šupe

 

 

______________________________________________________________

 

Za 7.mjesto

 

Medveščak - Mornar BS 10:7 (2 : 3, 2 : 1, 1 : 3, 5 : 0)

 

Suci: Bore Rončević , Ivan Matijević Delegat: Aleksandar Černi Delegat: Ante Žižak

 

 

Medveščak :Marin Vrsaljko, Jan Ivo Ratej(1), Lovro Baturina, Luka Šimić(1), Mak 7 / 9 Tripalo, Luka Ivezić(1), Matija Daud(2), Roko Dražin, Ivan Huljev, Sven Kirinec(5), Trener:Marko Kangler

 

Mornar BS :Dani Vukašin, Roko Sinovčić, Karlo Gotovac(1), Karlo Miše(2), Mislav Ćurković, Ivo Strmotić(1), Marino Majić(1), Anton Mihanović, Bruno Blagaić, Ante Jurić(1), Ivan Matić, Roko Čurković, Tomislav Penava, Josip Kovačević(1), Trener:Marijan Smoje

 

______________________________________________________________

 

Jadran ST  - OVK POŠK  12:5 (3 : 3, 3 : 0, 5 : 1, 1 : 1)

 

Suci: Duje Čipčić , Marko Matijević Delegat: Aleksandar Černi

 

 

Jadran ST :Tomislav Stričević, Petar Visković, Luka Dodoja(1), Toni Brakus(6), Luka Komar, Marin Luka Ćubelić, Petar Vodopivec(1), Andro Galić(1), Franko Peruzović, Antun Pavlović, Toma Bekavac, Vito Janković(3), Luka Jurišić, Bruno Smodlaka, Trener:Mile Smodlaka

 

 

OVK POŠK :Niko Kožul, Frane Žurić, Pave Govorko, Karlo Dragošević, Luka Buljan, Ante Zebić, Nikola Prezzi, Ante Jakša(3), Ante Bezić, Luka Penava(2), Roko Bradarić Šuljo, Roko Josipović, Karlo Tičinović, Duje Oreb, Trener:Jakša Buljan

 

 

 

 Primorje EB - HAVK Mladost  14:5 (5 : 1, 2 : 2, 4 : 2, 3 : 0)

 

Suci: Bore Rončević , Joško Prančić Delegat: Aleksandar Černi

 

 

Primorje EB :Ivan Mauro Čubranić, Bruno Smokvina, Karlo Tadejević(1), Mojca Jereb(1), Gabriel Burburan, Duje Tomić, Luka Franulović, Adriano Jušić, Robert Bosner, Luka Babić(3), Viktor Tončinić(1), Kristijan Vekić(7), Ivan Babić, Dominik Abramović(1), Trener:Igor Pezelj

 

 

HAVK Mladost :Jakov Ćosić, Borna Brkić, Ante Halar, Marin Rogulj, Filip Josipović, Jan Bušić(2), Vito Meić, Diego Antunović, Matej Gregurić, Jagor Katičić(1), Tomislav Kvaternik(1), Ante Mardešić(1), Marin Luetić, Luka Boroz, Trener:Nikica Gulin

 

 

 

Za plasman od 5.- 8.mjesta 

 

 

 

Jug CO  - Medveščak  18:9 (6 : 2, 4 : 6, 4 : 0, 4 : 1)

 

Suci: Slaven Sivčević , Alessandro Cavallini Delegat: Ante Žižak

 

Jug CO :Nikša Brzica, Mauro Prkoča(4), Stjepan Brajović, Jakov Cvjetković(5), Zvonimir Miloglav(1), Lukša Čagalj, Ivuša Burđelez(2), Marko Piplica, Marko Glavinić, Jure Jarak(4), Davor Paviša(1), Vlaho Pavlić(1), Nikola Balić, Nikola Bjelopera, Trener:Aljoša Lončarić

 

Medveščak :Marin Vrsaljko, Jan Ivo Ratej(2), Lovro Baturina(2), Luka Šimić(1), Mak Tripalo(1), Luka Ivezić, Matija Daud, Roko Dražin, Ivan Huljev(1), Sven Kirinec(2), Trener:Marko Kangler

 

 

 

 Mornar BS  - Solaris  7:9 (1 : 3, 4 : 0, 1 : 2, 1 : 4)

 

Suci: Bruno Šketelj , Ivan Matijević Delegat: Ante Žižak

 

 

Mornar BS :Dani Vukašin, Roko Sinovčić, Karlo Gotovac, Karlo Miše, Mislav Ćurković, Ivo Strmotić(2), Marino Majić(1), Anton Mihanović, Bruno Blagaić(1), Ante Jurić, Ivan Matić, Roko Čurković(3), Tomislav Penava, Josip Kovačević, Trener:Marijan Smoje

 

 

Solaris :Andrej Slavica, Luka Vujić, Ante Mihovil Končevski, Šimun Brajković(1), 6 / 8 Lovre Goleš, Frane Vatavuk(1), Jure Desnica, Filip Živković, Luka Bralić, Marko Stančić, Karlo Ražov(3), Karlo Sabion(3), Jakov Bojanović, Roko Babara(1), Trener:Denis Šupe

 

 

_____________________________________________________________________

 

Četvrtzavršnica

 

 

HAVK Mladost - Mornar BS  11:6 (4 : 3, 0 : 1, 3 : 0, 4 : 2)

 

Suci: Duje Čipčić , Alessandro Cavallini Delegat: Ante Žižak

 

 

HAVK Mladost :Jakov Ćosić, Borna Brkić, Ante Halar, Marin Rogulj(2), Filip Josipović(3), Jan Bušić(5), Vito Meić, Diego Antunović, Matej Gregurić, Jagor Katičić(1), Tomislav Kvaternik, Ante Mardešić, Marin Luetić, Luka Boroz, Trener:Nikica Gulin

 

 

Mornar BS :Dani Vukašin, Roko Sinovčić, Karlo Gotovac, Karlo Miše, Mislav Ćurković, Ivo Strmotić(1), Marino Majić(3), Anton Mihanović(1), Bruno Blagaić, Ante Jurić, Ivan Matić, Roko Čurković, Tomislav Penava, Josip Kovačević(1), Trener:Marijan Smoje

 

 Jug CO  - OVK POŠK  9:13 (5 : 3, 1 : 3, 1 : 4, 2 : 3)

 

Suci: Bore Rončević , Bruno Šketelj Delegat: Aleksandar Černi

 

 

Jug CO :Nikša Brzica, Mauro Prkoča(2), Stjepan Brajović, Jakov Cvjetković(1), Zvonimir Miloglav, Bruno Bobić, Ivuša Burđelez(2), Marko Piplica, Marko Glavinić(1), Jure Jarak(1), Davor Paviša, Vlaho Pavlić(2), Nikola Balić, Nikola Bjelopera, Trener:Aljoša Lončarić

 

 

OVK POŠK :Niko Kožul, Frane Žurić, Pave Govorko, Karlo Dragošević(3), Luka Buljan, Ante Zebić, Nikola Prezzi(2), Ante Jakša(2), Ante Bezić, Luka Penava(4), Roko Bradarić Šuljo, Roko Josipović(2), Karlo Tičinović, Duje Oreb, Trener:Jakša Buljan

 

 

____________________________________________________________________________________________________

 

3.kolo

 

Skupina A

 

 

HAVK Mladost kadeti - Jadran ST kadeti 4:7 (0 : 2, 1 : 1, 1 : 2, 2 : 2)

 

Suci: Duje Čipčić , Ivan Matijević Delegat: Ante Žižak

 

 

HAVK Mladost :Jakov Ćosić, Borna Brkić, Ante Halar(1), Marin Rogulj(1), Filip Josipović(1), Jan Bušić(1), Vito Meić, Diego Antunović, Matej Gregurić, Jagor Katičić, Tomislav Kvaternik, Ante Mardešić, Marin Luetić, Borna Jušić, Trener:Nikica Gulin 

 

 

Jadran ST :Tomislav Stričević, Petar Visković, Luka Dodoja, Toni Brakus(2), Luka Komar, Marin Luka Ćubelić(1), Petar Vodopivec(1), Andro Galić(1), Franko Peruzović, Antun Pavlović(1), Toma Bekavac, Vito Janković(1), Luka Jurišić, Bruno Smodlaka, Trener:Mile Smodlaka

 

 

 

OVK POŠK - Solaris 15:7 (5 : 1, 4 : 1, 4 : 2, 2 : 3)

 

Suci: Bruno Šketelj , Alessandro Cavallini Delegat: Ante Žižak

 

OVK POŠK :Niko Kožul, Frane Žurić, Pave Govorko, Karlo Dragošević(2), Luka Buljan, Ante Zebić, Nikola Prezzi, Ante Jakša(5), Ante Bezić(2), Luka Penava(3), Roko Bradarić Šuljo(1), Roko Josipović(2), Karlo Tičinović, Duje Oreb, Trener:Jakša Buljan

 

Solaris :Andrej Slavica, Luka Vujić, Ante Mihovil Končevski(1), Šimun Brajković(2), Lovre Goleš, Frane Vatavuk(1), Jure Desnica(1), Filip Živković, Luka Bralić(1), Marko Stančić, Karlo Ražov, Karlo Sabion(1), Jakov Bojanović, Roko Babara, Trener:Denis Šupe

 

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  Jadran ST 3 3 0 0 9 30 14 +16
2  HAVK Mladost 3 2 0 1 6 23 20 +3
3  OVK POŠK 3 1 0 2 3 27 26 +1
4  Solaris 3 0 0 3 0 18 38 -20

 

 

Skupina B

 

 

Mornar BS  - Jug CO  3:13 (1 : 1, 0 : 7, 1 : 1, 1 : 4)

 

Suci: Marko Matijević , Bore Rončević Delegat: Aleksandar Černi

 

 

Mornar BS :Dani Vukašin, Roko Sinovčić, Karlo Gotovac, Karlo Miše, Mislav Ćurković, Ivo Strmotić(1), Marino Majić, Anton Mihanović, Bruno Blagaić(1), Ante Jurić, Ivan Matić(1), Roko Čurković, Tomislav Penava, Josip Kovačević, Trener:Marijan Smoje

 

 

Jug CO :Nikša Brzica, Mauro Prkoča(3), Stjepan Brajović, Jakov Cvjetković(2), Zvonimir Miloglav(1), Bruno Bobić, Ivuša Burđelez(2), Marko Piplica, Marko Glavinić(2), Jure Jarak, Davor Paviša, Vlaho Pavlić(3), Nikola Balić, Lukša Čagalj, Trener:Aljoša Lončarić

 

 

 

Primorje EB  - Medveščak  13:7 (2 : 2, 6 : 2, 4 : 1, 1 : 2)

 

Suci: Joško Prančić , Slaven Sivčević Delegat: Aleksandar Černi

 

 

Primorje EB :Ivan Mauro Čubranić, Bruno Smokvina(2), Karlo Tadejević(3), Mojca Jereb, Gabriel Burburan(3), Duje Tomić, Luka Franulović, Adriano Jušić, Robert Bosner(1), Luka Babić(2), Viktor Tončinić, Kristijan Vekić(2), Ivan Babić, Dominik Abramović, Trener:Igor Pezelj

 

 

Medveščak :Marin Vrsaljko, Jan Ivo Ratej(4), Lovro Baturina, Luka Šimić, Mak Tripalo, Luka Ivezić, Matija Daud, Roko Dražin, Ivan Huljev(1), Sven Kirinec(2), Trener:Marko Kangler

 

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  VK Primorje EB 3 3 0 0 9 43 18 +25
2  VK Jug CO 3 2 0 1 6 31 23 +8
3  Mornar BS 3 1 0 2 3 20 42 -22
4  VK Medveščak 3 0 0 3 0 26 37 -11

 

 

 

 

__________________________________________________________________________________________________

 

2.kolo

 

Skupina A

 

Jadran ST - OVK POŠK  9:5 (2 : 1, 4 : 1, 2 : 0, 1 : 3)

 

Suci: Marko Matijević , Alessandro Cavallini Delegat: Ante Žižak

 

Jadran ST :Tomislav Stričević, Petar Visković, Luka Dodoja, Toni Brakus(3), Luka Komar, Marin Luka Ćubelić, Petar Vodopivec(1), Andro Galić(1), Franko Peruzović, Antun Pavlović(1), Toma Bekavac, Vito Janković(3), Luka Jurišić, Bruno Smodlaka, Trener:Mile Smodlaka

 

OVK POŠK :Niko Kožul, Frane Žurić, Pave Govorko(2), Karlo Dragošević, Luka Buljan, Ante Zebić, Nikola Prezzi(1), Ante Jakša(1), Ante Bezić(1), Luka Penava, Roko Bradarić Šuljo, Roko Josipović, Karlo Tičinović, Duje Oreb, Trener:Jakša Buljan

 

 

 

 Solaris  - HAVK Mladost  6:9 (3 : 3, 1 : 1, 2 : 3, 0 : 2)

 

Suci: Duje Čipčić , Joško Prančić Delegat: Ante Žižak

 

Solaris :Andrej Slavica, Luka Vujić, Ante Mihovil Končevski(2), Šimun Brajković(3), Lovre Goleš, Frane Vatavuk, Jure Desnica(1), Filip Živković, Luka Bralić, Marko Stančić, Karlo Ražov, Karlo Sabion, Jakov Bojanović, Roko Babara, Trener:Denis Šupe 

 

HAVK Mladost :Jakov Ćosić, Borna Brkić(1), Ante Halar, Marin Rogulj, Filip Josipović(1), Jan Bušić(4), Vito Meić, Diego Antunović, Matej Gregurić, Jagor Katičić(2), Tomislav Kvaternik(1), Ante Mardešić, Marin Luetić, Luka Boroz, Trener:Nikica Gulin

 

 

Skupina B

 

 

Jug CO  - Primorje EB  7:13 (1 : 1, 3 : 3, 0 : 5, 3 : 4)

 

Suci: Slaven Sivčević , Bruno Šketelj Delegat: Aleksandar Černi

 

 

Jug CO :Nikša Brzica, Mauro Prkoča, Stjepan Brajović, Jakov Cvjetković(2), Zvonimir Miloglav, Bruno Bobić, Ivuša Burđelez(1), Marko Piplica, Marko Glavinić(1), Jure Jarak(2), Davor Paviša, Vlaho Pavlić(1), Nikola Balić, Nikola Bjelopera, Trener:Aljoša Lončarić

 

 

Primorje EB :Ivan Mauro Čubranić, Bruno Smokvina(1), Karlo Tadejević(1), Mojca Jereb, Gabriel Burburan, Duje Tomić, Luka Franulović, Adriano Jušić, Robert Bosner, Luka Babić(5), Viktor Tončinić(1), Kristijan Vekić(5), Ivan Babić, Dominik Abramović, Trener:Igor Pezelj

 

 

 

 

Medveščak - Mornar BS  12:13 (3 : 5, 2 : 4, 1 : 3, 6 : 1)

 

Suci: Bore Rončević , Ivan Matijević Delegat: Aleksandar Černi

 

 

Medveščak:Marin Vrsaljko, Jan Ivo Ratej(4), Lovro Baturina(1), Luka Šimić, Mak Tripalo(1), Luka Ivezić(1), Matija Daud, Roko Dražin, Ivan Huljev(2), Sven Kirinec(3), Trener:Marko Kangler

 

 

Mornar BS :Dani Vukašin, Roko Sinovčić(1), Karlo Gotovac, Karlo Miše(1), Mislav Ćurković(1), Ivo Strmotić(1), Marino Majić, Anton Mihanović, Bruno Blagaić(4), Ante Jurić(1), Ivan Matić(1), Roko Čurković(3), Tomislav Penava, Josip Kovačević, Trener:Marijan Smoje

 

 

____________________________________________________________________________________________________

1.kolo

 

Skupina A

 

Solaris  - Jadran ST  5:14 (1 : 2, 0 : 5, 4 : 1, 0 : 6)

 

Suci: Duje Čipčić , Bruno Šketelj Delegat: Ante Žižak

 

Solaris :Andrej Slavica, Luka Vujić, Ante Mihovil Končevski, Šimun Brajković(3), Lovre Goleš, Frane Vatavuk(1), Jure Desnica, Filip Živković, Luka Bralić, Marko Stančić, Karlo Ražov, Karlo Sabioni(1), Jakov Bojanović, Roko Babara, Trener:Denis Šupe

 

Jadran ST :Tomislav Stričević, Petar Visković, Luka Dodoja(1), Toni Brakus(1), Luka Komar, Marin Luka Ćubelić, Petar Vodopivec(7), Andro Galić, Dražen Jelinčić, Antun Pavlović(2), Luka Eterović, Vito Janković(2), Luka Jurišić, Bruno Smodlaka(1), Trener:Mile Smodlaka

 

 

 

HAVK Mladost  - OVK POŠK  10:7 (1 : 2, 4 : 2, 3 : 2, 2 : 1)

 

Suci: Bore Rončević , Alessandro Cavallini  Delegat: Ante Žižak 

 

HAVK Mladost :Jakov Ćosić, Borna Brkić(1), Ante Halar, Marin Rogulj(1), Filip Josipović(1), Jan Bušić(4), Vito Meić, Diego Antunović, Matej Gregurić, Jagor Katičić(2), Tomislav Kvaternik, Ante Mardešić(1), Marin Luetić, Luka Boroz, Trener:Nikica Gulin

 

OVK POŠK :Niko Kožul, Frane Žurić, Pave Govorko(1), Karlo Dragošević, Luka Buljan(2), Ivica Bočina, Nikola Prezzi, Ante Jakša(1), Ante Bezić, Luka Penava, Roko Bradarić Šuljo, Roko Josipović(3), Karlo Tičinović, Duje Oreb, Trener:Jakša Buljan

 

 

Skupina B

 

 

Medveščak  - Jug CO  7:11 (1 : 3, 1 : 2, 4 : 5, 1 : 1)

 

Suci: Joško Prančić , Slaven Sivčević Delegat: Aleksandar Černi

 

 

Medveščak :Marin Vrsaljo, Jan Ratej(3), Lovro Baturina(2), Luka Šimić, Mak Tripalo, Luka Ivezić, Matija Daud, Roko Dražin, Ivan Huljev(1), Sven Kirinec(1), Trener:Marko Kangler

 

Jug CO :Nikša Brzica, Mauro Prkoča, Stjepan Brajović, Lukša Čagalj, Zvonimir  Miloglav(3), Bruno Bobić(1), Ivuša Burđelez(1), Marko Piplica(1), Marko Glavinić(2), Jure Jarak(1), Davor Paviša, Vlaho Pavlić(2), Nikola Balić, Nikola Bjelopera, Trener:Aljoša Lončarić

 

 

 

 Mornar BS  - Primorje EB  4:17 (1 : 3, 1 : 4, 1 : 5, 1 : 5)

 

Suci: Marko Matijević , Ivan Matijević Delegat: Aleksandar Černi

 

 

Mornar BS :Dani Vukašin, Roko Sinovčić, Karlo Gotovac, Karlo Miše(2), Čurković Mislav, Ivo Strmotić(1), Marino Majić, Anton Mihanović, Bruno Blagaić(1), Ante Jurić, Ivan Matić, Roko Čurković, Tomislav Penava, Josip Kovačević, Trener:Marijan Smoje

 

Primorje EB :Ivan Mauro Čubranić(1), Bruno Smokvina, Karlo Tadejević, Mojca Jereb(1), Gabriel Burburan(2), Duje Tomić, Luka Franulović, Adriano Jušić(1), Robert Bosner, Luka Babić(4), Viktor Tončinić(2), Kristijan Vekić(6), Ivan Babić, Dominik Abramović, Trener:Igor Pezelj

 

Najnovije vijesti
Pripreme barakudica
Franulović u Šabac, a Tiozzo i Periš na Malti odnosno Siciliji
EP Tbilisi,U-17: Hrvatskoj pripalo 9. mjesto
EP Tbilsi, U-17: Pobijedili Nizozemce, u petak protiv Gruzije za 9. mjesto
EP Tbilisi, U-17: Hrvatska u drami peteraca bez četvrtfinala