Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
A1 RVL 13.kolo: Jugu lagana pobjeda u Splitu
09.02.2019 22:50

 

Partizan - Primorac 9:7 (0 : 2, 5 : 1, 2 : 2, 2 : 2)

 

Suci: Maro Savinović , Andreja Stanojević Delegat: Milan Marjanović

 

Partizan:Milan Bulajić, Lazar Vićković(2), Petar Kasum, Miloš Korolija, Nikola Radulović(2), Petar Tomić(1), Danilo Adžić, Stefan Branković(1), Arsenije Mitrović, Aleksandar Radanović, Nikola Radonjić(2), Bilal Gbadamassi, Mateja Vlahović, Aleksa Nešić(1), Trener:Stefan Ćirić

 

Primorac:Nikoloz Shubladze, Miroslav Perković(1), Damir Crepulja(1), Antonio Petrović(1), Dušan Matković(1), Marko Gopčević, Marko Ivanković(1), Nikola Pavličević, Victor Vishnyakov, Goran Grgurević, Dimitrije Kriještorac(2), Aljoša Mačić, Alen Isljamović, Vuk Drašković, Trener:Petar Vico

 

Jadran Split - Jug CO 7:12 (2 : 2, 0 : 3, 2 : 3, 3 : 4)

 

Suci: Dragan Štampalija , Veselin Mišković Delegat: Bojan Krvavica

 

Jadran Split:Mate Anić, Aljoša Kunac, Ivan Domagoj Zović(2), Ivan Krapić(1), Zvonimir Butić, Duje Pejković, Nathan Power, Boris Popović, Ante Visković, Nikola Milardović, Anđelo Šetka(2), Željko Kovačić(1), Mario Podrug, Marin Delić(1), Trener:Ivan Asić

 

Jug CO:Toni Popadić, Marko Macan, Loren Fatović(2), Luka Lončar(1), Maro Joković(2), Xavi Garcia, Luka Lozina, Danill Merkulov(4), Filip Kržić, Marko Žuvela, Hrvoje Benić(2), Alexandros Papanastasiou(1), Antonio Vukojević, Kristijan Čulina, Trener:Vjekoslav Kobešćak

 

OVK POŠK - VK Šabac 7:11 (3 : 1, 0 : 4, 1 : 2, 3 : 4)

 

OVK POŠK:Petar Bratim, Toni Ostojić(1), Rene Bezić, Anteo Divković, Luka Vukić(1), Jerko Penava(2), Krešimir Prižmić, Bože Gadža, Ivan Bebić(1), Marino Divković, Toni Žurić, Marin Borovčić Kurir(1), Eugen Sunara, Filip Vuleta(1), Trener:Miroslav Trumbić

 

VK Šabac:Gojko Pjetlović, Aleksandar Eraković, Nikola Marković(1), Mihajlo Repanović, Nebojša Toholj(2), Petar Velkić(1), Dragoljub Rogač(2), Nikola Lukić(1), Marko Janković(1), Đorđe Vučinić(1), Marko Bolović(1), Ognjen Vasović, Andrej Vukadinović, Aleksa Petrovski(1), Trener:Miodrag Mirović

 

PVK Jadran Carine HN - HAVK Mladost 13:10 (3 : 5, 2 : 1, 4 : 2, 4 : 2)

 

PVK Jadran Carine HN:Slaven Kandić, Nikola Brkić, Vlado Popadić(3), Dimitrije Obradović, Dušan Baničević, Kanstantin Averka(3), Petar Mijušković, Danilo Radović, Đuro Radović(3), Vladan Spajić(2), Dragan Drašković, Marko Petković(2), Petar Tešanović, Uroš Vučurović, Trener:Vladimir Gojković

 

HAVK Mladost:Ivan Marcelić, Cosmin Alex. Radu(3), Lovre Miloš, Marino Čagalj, Miloš Ćuk(3), Antonio Petković(1), Jerko Anzulović, Franko Lazić, Luka Bajić(1), Matias Biljaka, Ivan Buljubašić(2), Konstantin Kharkov, Jerko Jurlina, Branimir Herceg, Trener:Zoran Bajić

 

Najnovije vijesti
Nikša Dobud četvrti Hrvat na treningu Pro Recca
EUROPA KUP/SVJETSKA LIGA: Rezultati
EUROPA KUP/SVJETSKA LIGA: Srbija zasad pretekla Hrvatsku
U-15 reprezentacija u Rijeci
Priopćenje za javnost UO RVL