Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
HRVATSKI KUP - U polufinalu Jug AO - Jadran i Mladost - Solaris
15.10.2019 20:39

U polufinalu Jug AO - Jadran i Mladost - Solaris
 

Nakon završenog i zagrebačkog četvrtfinalnog turnira Hrvatskog vaterpolskog kupa, poznati su ne samo sudionici već i parovi završnog turnira Kupa koji će se odigrati u Splitu, 23. odnosno 24. studenog.
U polufinalu, u subotu, 23. studenog na Poljudu  će igrati Jug AO - Jadran što je sigurno poslastica večeri, dok drugi polufinalni par čine Mladost - Solaris. Dan kasnije je jasno planirano finale

 

Zagreb (15. - 16. listopada)

 

Utorak, 15. X.

 

HAVK Mladost - VK Primorje EB 17:6 (4 : 3, 6 : 0, 4 : 2, 3 : 1) 

 

HAVK Mladost:Ivan Marcelić, Cosmin Alex. Radu(3), Lovre Miloš(1), Matias Biljaka, Miloš Ćuk, Luka Bajić, Luka Bukić(3), Franko Lazić(1), Alexander Brant Bowen(2), Jerko Anzulović, Aljoša Kunac(2), Konstantin Kharkov(4), Jerko Jurlina, Josip Vrlić(1), Trener:Zoran Bajić

 

VK Primorje EB:Fran Čubranić, Antonio Čunko, Niko Čubranić, Noa Burburan, Tin Brubnjak, Marko Blažić, Maroš Tkač(1), Dario Rakovac(2), Sven Augusti(1), Mislav Vrlić, Karlo Babić(1), Lovro Paparić, Nikola Milošević, Bojan Car(1), Trener:Igor Hinić

 

____________________________________________________________

 

 

Galeb Mr - Jadran Split 7:24 (1 : 6, 2 : 7, 3 : 3, 1 : 8)

 

Suci: Tomislav Milenković , Hrvoje Jambrović Delegat: Alen Pešušić

 

Galeb Mr :Antonio Matić, Luka Kaleb(2), Eugen Leopold Tonković, Ante Kuzmanić(1), Ivan Zubac, Vlado Lalić(1), Ivon Sumić, Mihovil Marinović(2), Ivan Rašić, Josip Šarić, Jerko Glibo(1), Jure Topić, Trener:Milovan Čović

 

Jadran Split:Mate Anić, Rino Burić(3), Ivan Domagoj Zović, Ivo Bego(4), Zvonimir Butić(3), Duje Pejković(2), Nathan Power, Marin Vrdoljak(2), Ante Visković(3), Marin Delić(1), Petar Čondić Kadmenović(4), Antonio Dužević(1), Luka Sučić, Marin Borovičić Kurir(1), Trener:Ivan Asić

 

__________________________________________________________

 

Srijeda, 16. X.

 

 Primorje EB - Jadran 1:22 (0:5, 0:4, 0:6, 1:7)

 

Suci: Zoran Tomić, Marko Matijević  Delegat: Miroslav Vlašić

 

Primorje EB: Ivan Čubranić, Patrik Šimac, Roko Vuković, Vito Grbac(1), Lorenzo Marsanić, Marko Kaluđerović, Luka Tomić, Josip Sorić, Luka Babić, Dominik Abramović, Ian Petrić, Karlo Tadejević, Nikola Polonijo, Trener: David Burburan

 

Jadran: Mate Anić, Rino Burić(2), Ivan Domagoj Zović, Ivo Bego(6), Zvonimir Burić, Duje Pejković(4), Nathan Power(4), Marin Vrdoljak(1), Ante Visković(1), Marin Delić(1), Petar Čondić Kadmenović(2), Antonio Dužević(1), Luka Sučić, Marin Borovčić Kurir Trener: Ivan Asić

 

____________________________________________________________

 

 

HAVK Mladost - Galeb MR 27:5 (6:2,7:1,6:1,8:1)

 

Suci: Mateo Jović, Andrej Franulović  Delegat: Aleksandar Černi

 

HAVK Mladost: Jerko Jurlina, Luka Mihić (1), Lovre Miloš(1), Matias Biljaka(2), Roko Požarić(5), Luka Bajić(3), Luka Bukić, Franko Lazić(2), Alexander Brant Bowen(1), Jerko Anzulović(3), Tomislav Stipo Samardžić(2), Konstantin Kharkov(5), Marko Miškić, Josip Vrlić (2) Trener: Zoran Bajić

 

 

Galeb MR: Antonio Matić, Luka Kaleb(3), Eugen Leopold Tonković, Ante Kuzmanić, Ivan Zubac, Vlado Lalić, Ivon Sumić(1), Mihovil Marinović, Ivan Rašić, Josip Šarić, Jerko Glibo(1), Jure Topić Trener: Milovan Čović

____________________________________________________________

 

Jadran Split - HAVK Mladost 11:17 (4 : 3, 1 : 5, 3 : 5, 3 : 4)

 

Suci: Tomislav Copić , Andrej Franulović Delegat: Albert Brala

 

Jadran Split:Mate Anić, Rino Burić(2), Ivan Domagoj Zović, Ivan Krapić, Zvonimir Butić, Duje Pejković, Nathan Power(1), Marin Vrdoljak, Ante Visković(1), Marin Delić(1), Anđelo Šetka(6), Antonio Dužević, Luka Sučić, Marin Borovčić Kurir, Trener:Ivan Asić

 

HAVK Mladost:Ivan Marcelić, Cosmin Alex. Radu, Lovre Miloš(3), Matias Biljaka(2), Tomislav Stipo Samardžić, Luka Bajić, Luka Bukić(4), Franko Lazić(1), Alexander Brant Bowen(5), Jerko Anzulović, Aljoša Kunac(2), Konstantin Kharkov, Jerko Jurlina, Josip Vrlić, Trener:Zoran Bajić

 

 

Galeb MR - Primorje EB 15:6 ( 5:0,3:3,1:3,6:0)

 

Suci: Matija Begić, Bruno Šketelj    Delegat: Alen Pešušić

 

Galeb MR: Antonio Matić, Luka Kaleb(7), Eugen Leopold Tonković(1), Ante Kuzmanić, Ivan Zubac, Vlado Lalić, Ivon Sumić(1),Mihovil Marinović(1), Ivan Rašić,Josip Šarić(4),Jerko Glibo(1),Jure Topić  Trener: Milovan Čović

 

Primorje EB:Ivan Mauro Čubranić, Patrik Šimac,Roko Vuković,Vito Grbac(2),Lorenzo Maršanić(1), Marko Kaluđerović, Luka Tomić, Josip Sorić, Luka Babić(1), Dominik Abramović, Ian Petrić(2), Karlo Tadejević, Nikola Polonio  Trener: David Burburan

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  HAVK Mladost 3 3 0 0 9 61 22 +39
2  Jadran ST 3 2 0 1 6 57 25 +32
3  Galeb Mr 3 1 0 2 3 27 57 -30
4  VK Primorje EB 3 0 0 3 0 13 54 -41

 

Najnovije vijesti
SVJETSKA LIGA: Svjetski prvaci slavili u Ateni
LIGA PRVAKA: Josip Vrlić među 5 najljepših golova kola
Barakude na mini-pripremama u Zagrebu
LIGA PRVAKA - Sažetak 4. kola: Kolo iznenađenja i gostiju
HRVATSKI KUP, ŽENE: Finale ŽAVK Mladost - Jadran Split