Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
U-15 reprezentacija osvojila turnir u Kopru
24.02.2019 12:13

Hrvatska vaterpolska reprezentacija do 15 godina osvojila je turnir koji se igrao u Kopru. Mlade Barakude ostvarile su šest pobjeda iz šest nastupa. Redom su padali, i to po dva puta,  Trst (15:8 i 21:1), Slovačka (18:2 i 9:4) te Slovenija (13:8 i 8:5).

 

Rezultati:

 

6. Kolo 24.02.2019.

 

Hrvatska - Slovenija 8:5 (1:0,2:2,4:1,1:2)

 

Suci:Laginja- Kovčić

 

Hrvatska:Mauro Ivan Čubranić, Toni Radan 1, Josip Ledić, Bepo Luka Kaliterna, Luka Omrčen 3, Matej Vrcić, Toni Mozara 1,  Vito Cicero 1, Domagoj Čale, Josip Sorić 1, Josip Tolja, Duje Budiša 1, Luka Martinović, Jakša Zaratustra Mihaljević 2, Trener: Denis Šupe

Trst - Slovačka  9:15

 

Tim
Odigrano
Pobijeda
Neriješeno
Izgubljeno
GF
GA
GD
P
Hrvatska 6 6 0 0 84 28 56 18
Slovenija 6 4 0 2 63 41 22 12
Slovačka 6 2 0 4 41 63 -22 6
Trst 6 0 0 6 40 96 -56 0

 

5.kolo 23.02.2019.

 

Hrvatska  - Trst 21:1 (6:0,4:0,5:1,6:0)

 

Suci:Margeta- Kovčić

 

 

Hrvatska:Mauro Ivan Čubranić, Toni Radan 1, Maro Tiozzo 1, Bepo Luka Kaliterna, Luka Omrčen 1, Domagoj Čale 2, Toni Mozara 5,  Vito Cicero 1, Josip Tolja 3, Josip Sorić 2, Luka Tkalčec 1, Duje Budiša 2, Luka Martinović, Jakša Zaratustra Mihaljević 2, Trener: Denis Šupe

 

 

Slovačka - Slovenija 1:5

 

4.Kolo 23.02.2019.

 

 

Hrvatska  - Slovačka 9:4 (2:0,1:2,2:1,4:1))

Suci:Margeta- Wengenruth

 

Hrvatska:Mauro Ivan Čubranić, Toni Radan , Maro Tiozzo 1, Bepo Luka Kaliterna, Luka Omrčen 1, Teo  Kažok, Toni Mozara 3,  Luka Tkalčec, Kristijan Vekić, Matej Vrcić, Josip Ledić 1, Jakša Zaratustra Mihaljević 2, Luka Martinović, Duje Budiša 1,Trener: Denis Šupe

 

Trst - Slovenija  5:16

 

3. Kolo 22.02.2019.

 

Hrvatska - Slovenija 13:8 (5:2, 3.3, 2:0, 3:3)

 

Suci: Wagner - Laginja

 

 

Hrvatska:Mauro Ivan Čubranić, Toni Radan 4, Maro Tiozzo , Bepo Luka Kaliterna, Luka Omrčen 1, Teo Kažoki, Toni Mozara 4, Vito Cicero , Domagoj Čale , Matej Vrcić, Josip Tolja 1, Josip Sorić 3, Luka Martinović, Josip Ledić, Trener: Denis Šupe

 

Slovačka - Trst 12:10 

 

 

2.kolo 22.02.2019.

 

 Hrvatska - Trst  15:8 (2:1, 4:1, 4:4,5:2)

 

Suci:Kovčić- Wengenruth

 

Hrvatska:Mauro Ivan Čubranić, Toni Radan , Maro Tiozzo 4, Bepo Luka Kaliterna, Josip Sorić 2, Kristijan Vekić 1, Luka Tkalčec,  Vito Cicero 2 Matej Vrcić 1, Patrik Kolak, Josip Ledić 3, Duje Budiša , Luka Martinović, Jakša Zaratustra Mihaljević 2, Trener: Denis Šupe

Slovenija - Slovačka 12:7

 

1.Kolo 21.02.2019.

 

Slovačka - Hrvatska 2:18 (1:4, 0:3, 0:5,1:6)

 

Suci: Laginja, Kovčić

 

Hrvatska:Mauro Ivan Čubranić, Toni Radan 2, Maro Tiozzo 2, Bepo Luka Kaliterna, Luka Omrčen 2, Teo Kažoki, Toni Mozara 4, Vito Cicero 1, Domagoj Čale 1, Patrik Kolak 3, Josip Tolja, Duje Budiša 3, Luka Martinović, Jakša Zaratustra Mihaljević, Trener: Denis Šupe

 
 

Slovenija - Trst 17:7

 

 

 

 

 

 

 

 

Najnovije vijesti
S remijem na uzvrat
U15:Poraz od Mađarske
Najbolji igrač Radu, najbolji vratar Marcelić, prvi strijelac Merkulov
Šibenski sportski hit je ponovo - Solaris
PH mlađi kadeti rezultati 3.kola