Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
KUP RH - Mlađi juniori: Jadranašima naslov
16.07.2020 13:41

Vaterpolisti splitskog Jadrana osvojili su KUP RH u kategoriji mlađi juniori. U finalu su u Zadru svladali Jug AO  11:6 (5 : 3, 1 : 1, 4 : 1, 1 : 1).


Prethodno je u polufinalu, Jadran svladao Mornar 14:10 ,dok su Dubrovčani bili uvjerljivi protiv POŠK-a rezultatom 15:7.  

 

U susretu za broncu, Mornar je bio bolji od POŠK-a 12:5 (2:0,3:2,4:2,3:1). U susretu za peto mjesto Primorje EB je svladao Mladost  8:5 , dok je za 7. mjesto Zadar 1952 bio bolji od KPK- a 10:6.

 

Pojedinačne nagrade:

Najbolji golman - Ivan Mauro Čubranić (Primorje EB) 

Najbolji igrač turnira - Robert Stojanac (Jadran)

Najbolji strijelac - Frane Jaram (ZPK)  sa 33 gola.

 

 

Konačni poredak:

 

1.Jadran ST

2.Jug AO

3. Mornar 

4. OVK POŠK

5. Primorje EB

6. HAVK Mladost

7. KPK

8. Zadar 1952

9. ZPK

10. Solaris

11. Medveščak 

12. Vukovar

 

 

1.Jadran ST

 

 

2.Jug AO

 

 

3. Mornar 

 

 

 

Najbolji igrač turnira - Robert Stojanac (Jadran)

 

 

 

Najbolji golman - Ivan Mauro Čubranić (Primorje EB) 

 

 

Najbolji strijelac - Frane Jaram (ZPK)  sa 33 gola.

 

 

Fair play VK Zadar 1952

 

__________________________________________________________________

 

 

Finale:

 

 

Jadran ST  - Jug AO 11:6 (5 : 3, 1 : 1, 4 : 1, 1 : 1)

 

Suci: Tomislav Copić , Marin Beltrame Delegat: Igor Tripalo

 

 

Jadran ST :Tomislav Stričević, Maro Tiozzo, Ivan Čubelić, Robert Stojanac(6), Petar Visković, Toni Brakus(2), Petar Vodopivec(2), Andro Galić, Franko Peruzović, Antun Pavlović, Roko Roki, Vito Janković, Toma Zaninović, Luka Dodoja(1), Trener:Andro Franičević

 

Jug AO:Maro Šimunović, Ivuša Burđelez(2), Ivan Begić, Vlaho Pavlić(1), Antonio Zadro, Šime Šimunović, Toni Mozara(2), Fran Garvan, Dominik Lončarić, Patrik Kolak(1), Josip Tolja, Luka Bjelopera, Maroje Sršen, Bruno Bobić, Trener:Miho Bobić

 

__________________________________________________________________

 

 

Za 3.mjesto

 

 

OVK POŠK  - Mornar  5:12 (0 : 2, 2 : 3, 2 : 4, 1 : 3)

 

Suci: Goran Gavrilović , Ivan Matijević Delegat: Aleš Blažić

 

OVK POŠK :Niko Kožul, Toni Radan, Pave Govorko, Roko Bezer(1), Nikola Prezzi, Karlo Dragošević, Frane Žurić, Ante Jakaša(2), Ante Bezić, Luka Penava, Roko Bradarić Šuljo, Roko Josipović(2), Duje Oreb, Luka Buljan, Trener:Siniša Školneković

 

Mornar :Toma Gabrić, Andrej Crnac, Pino Gotovac, Jakov Šesnić(1), Luka Omrčen(5), Ivo Strmotić, Marino Majić(4), Bruno Blagaić, Šime Mladinov(1), Roko Sinovčić, Duje Juranović(1), Duje Budiša, Maks Senczuk, Ante Jurić, Trener:Marijo Oreb

 

 

__________________________________________________________________

 

 

Za 5.mjesto

 

 

Primorje EB  - HAVK Mladost  8:5 (2 : 0, 1 : 3, 3 : 2, 2 : 0)

 

Suci: Jakov Blašković , Vlaho Ljubić Delegat: Stjepo Ćubela

 

 

Primorje EB :Mauro Ivan Čubranić, Bruno Smokvina, Karlo Tadejević, Duje Tomić, Vito Trošelj, Teo Kažoki, Dominik Abramović, Vladimir Sotošek(1), Noa Švaić, Luka Babić(4), Josip Sorić, Kristian Vekić(3), Nikola Polonio, Viktor Tončinić, Trener:David Burburan

 

HAVK Mladost :Jakov Ćosić, Borna Brkić, Filip Josipović(1), Ivan Bucić, Goran Narančić(1), Zvonimir Schonwald(1), Viktor Antunović, Vilim Pantlik, Marin Rogulj, Jagor Katičić, Diego Antunović, Jakša Zaratustra Mihaljević, Marin Lucetić, Luka Tkalčec(2), Trener:Nikica Gulin

 

 

__________________________________________________________________

 

Za 7.mjesto

 

Zadar 1952  - KPK  10:6 (3 : 1, 1 : 3, 2 : 1, 4 : 1)

 

Suci: Tomislav Milenković , Slaven Sivčević Delegat: Igor Tripalo 

 

 

Zadar 1952 :Luka Martinović, Karlo Kulišić, Arijan Raci(1), Bartol Košta, Emanuel Frakić(1), Luka Donđivić, Bartol Marinović(5), Vito Cicero(2), Roko Bašić(1), Jakov Duka, Ante Donđivić, Antoini Kovačević, Livio Antić, Trener:Goran Jovančević

 

 

KPK :Jakov Bakarić, Marijan Duhović(2), Marko Filippi, Karlo Jurić(1), Roko Krkeljaš, Jan Škokić, Vid Borovina, Frano Silić, Igor Krstulović, Danijel Caktaš(1), Domagoj Čale(1), Marin Čumbelić(1), Trener:Marjan Kosović

 

 

__________________________________________________________________

 

 

 

Polufinale:

 

 

Jug AO - OVK POŠK  15:7 (3 : 3, 4 : 2, 6 : 2, 2 : 0)

 

Suci: Tomislav Copić , Goran Gavrilović Delegat: Igor Tripalo

 

Jug AO:Maro Šimunović, Ivuša Burđelez, Ivan Begić, Vlaho Pavlić(3), Antonio Zadro, Zvonimir Miloglav(1), Toni Mozara(2), Fran Garvan(1), Dominik Lončarić, Patrik Kolak(4), Josip Tolja(3), Bruno Bobić, Maroje Sršen, Dominik Dumančić(1), Trener:Miho Bobić

 

OVK POŠK :Niko Kožul, Toni Radan(2), Pave Govorko, Roko Bezer(1), Nikola Prezzi, Karlo Dragošević, Frane Žurić, Ante Jakaša(1), Ante Bezić(1), Luka Penava(1), Roko Bradarić Šuljo, Roko Josipović(1), Luka Buljan, Duje Oreb, Trener:Siniša Školneković

 

 

 

Jadran ST  - Mornar BS 14:10 (4 : 2, 3 : 4, 4 : 3, 3 : 1)

 

Suci: Jakov Blašković , Ivan Matijević Delegat: Igor Tripalo

 

 

Jadran ST :Tomislav Stričević, Maro Tiozzo(4), Ivan Čubelić, Robert Stojanac(7), Petar Visković, Toni Brakus(1), Petar Vodopivec(1), Andro Galić, Franko Peruzović, Antun Pavlović, Roko Roki, Vito Janković(1), Toma Zaninović, Luka Dodoja, Trener:Andro Franičević

 

Mornar BS: Toma Gabrić, Andrej Crnac, Pino Gotovac, Jakov Šesnić, Luka Omrčen(2), Ivo Strmotić, Marino Majić(1), Bruno Blagaić, Šime Mladinov(3), Roko Sinovčić, Duje Juranović(3), Duje Budiša(1), Maks Senczuk, Ante Jurić, Trener:Marijo Oreb

 

 

__________________________________________________________________

 

 

Za plasman od 5.- 8. mjesta

 

 

Primorje EB  - Zadar 1952  8:7 (1 : 2, 4 : 1, 1 : 2, 2 : 2)

 

Suci: Bore Rončević , Slaven Sivčević Delegat: Stjepo Ćubela

 

 

Primorje EB :Mauro Ivan Čubranić, Bruno Smokvina(1), Karlo Tadejević, Duje Tomić, Vito Trošelj(1), Teo Kažoki, Dominik Abramović, Vladimir Sotošek(2), Noa Švaić, Luka Babić(3), Josip Sorić, Kristian Vekić, Nikola Polonio, Viktor Tončinić(1), Trener:David Burburan

 

Zadar 1952 :Luka Martinović, Karlo Kulišić, Arijan Raci, Bartol Košta, Emanuel Frakić, Luka Donđivić, Bartol Marinović(4), Vito Cicero(3), Roko Bašić, Jakov Duka, Ante Donđivić, Antoini Kovačević, Livio Antić, Trener:Goran Jovančević

 

 

HAVK Mladost  - KPK  14:5 (3 : 1, 2 : 1, 3 : 2, 6 : 1)

 

 

Suci: Marin Beltrame , Vlaho Ljubić Delegat: Stjepo Ćubela

 

 

HAVK Mladost :Jakov Ćosić, Borna Brkić, Filip Josipović(1), Ivan Bucić(1), Goran Narančić(2), Zvonimir Schonwald(2), Viktor Antunović(3), Vilim Pantlik, Tomislav Kvaternik, Jagor Katičić, Diego Antunović(1), Jakša Zaratustra Mihaljević(1), Marin Lucetić, Luka Tkalčec(3), Trener:Nikica Gulin 1

 

KPK :Jakov Bakarić, Marijan Duhović(1), Marko Filippi, Karlo Jurić, Roko Krkeljaš, Jan Škokić, Vid Borovina, Frano Silić, Igor Krstulović, Danijel Caktaš(1), Domagoj Čale(2), Marin Čumbelić(1), Trener:Marjan Kosović

 

 

__________________________________________________________________

 

 

 

Skupina F za plasman od 1.-4.mjesta

 

 

5.Kolo Skupina F

 

Mornar BS - Jug AO 6:10 (3 : 1, 1 : 2, 0 : 4, 2 : 3)

 

Suci: Tomislav Milenković , Marin Beltrame Delegat: Stjepo Ćubela

 

 

Mornar BS:Toma Gabrić, Andrej Crnac, Pino Gotovac, Jakov Šesnić, Luka Omrčen(3), Ivo Strmotić, Marino Majić(1), Bruno Blagaić(1), Šime Mladinov(1), Roko Sinovčić, Duje Juranović, Duje Budiša, Maks Senczuk, Ante Jurić, Trener:Marijo Oreb

 

Jug AO :Maro Šimunović, Ivuša Burđelez, Ivan Begić(2), Vlaho Pavlić(1), Antonio Zadro, Šime Šimunović, Toni Mozara(2), Fran Garvan, Dominik Lončarić(1), Patrik Kolak(1), Josip Tolja(3), Luka Bjelopera, Maroje Sršen, Dominik Dumančić, Trener:Miho Bobić

 

 

 

KPK  - Primorje EB  10:10 (4 : 3, 0 : 2, 3 : 3, 3 : 2)

 

Suci: Bore Rončević , Slaven Sivčević Delegat: Stjepo Ćubela

 

KPK :Jakov Bakarić, Marijan Duhović(4), Marko Filippi, Karlo Jurić, Roko Krkeljaš, Jan Škokić, Vid Borovina, Frano Silić, Igor Krstulović, Danijel Caktaš(1), Domagoj Čale(2), Marin Čumbelić(3), Trener:Marjan Kosović

 

Primorje EB :Mauro Ivan Čubranić, Bruno Smokvina, Karlo Tadejević, Duje Tomić, Vito Trošelj, Teo Kažoki(1), Dominik Abramović, Vladimir Sotošek(1), Noa Švaić, Luka Babić(2), Josip Sorić(3), Kristian Vekić(3), Nikola Polonio, Viktor Tončinić, Trener:David Burburan

 

 

4.Kolo Skupina F

 

 

Jug AO - Primorje EB  8:5 (2 : 2, 1 : 0, 3 : 2, 2 : 1)

 

Suci: Slaven Sivčević , Ante Rogić Delegat: Aleš Blažić

 

 

Jug AO:Maro Šimunović, Ivuša Burđelez(1), Ivan Begić(1), Vlaho Pavlić, Antonio Zadro(1), Bruno Bobić, Toni Mozara, Fran Garvan, Dominik Lončarić, Patrik Kolak(2), Josip Tolja(3), Luka Bjelopera, Maroje Sršen, Jure Jarak, Trener:Miho Bobić

 

Primorje EB :Mauro Ivan Čubranić, Bruno Smokvina(1), Karlo Tadejević, Duje Tomić, Vito Trošelj, Teo Kažoki(2), Dominik Abramović, Vladimir Sotošek(1), Noa Švaić, Luka Babić(1), Josip Sorić, Kristian Vekić, Nikola Polonio, Viktor Tončinić, Trener:David Burburan

 

 

 

Mornar BS - KPK  10:6 (2 : 0, 3 : 3, 3 : 0, 2 : 3) 

 

Suci: Goran Gavrilović , Tomislav Milenković Delegat: Aleš Blažić

 

 

Mornar BS:Toma Gabrić, Andrej Crnac, Pino Gotovac, Jakov Šesnić, Luka Omrčen(2), Ivo Strmotić(1), Marino Majić(2), Bruno Blagaić, Šime Mladinov(2), Roko Sinovčić, Duje Juranović, Duje Budiša(3), Maks Senczuk, Ante Jurić, Trener:Marijo Oreb

 

KPK :Jakov Bakarić, Marijan Duhović(1), Marko Filippi, Karlo Jurić(1), Roko Krkeljaš, Jan Škokić, Vid Borovina, Frano Silić, Igor Krstulović, Danijel Caktaš(1), Domagoj Čale(2), Marin Čumbelić(1), Trener:Marjan Kosović

 

 

 

 
Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  VK Jug 3 3 0 0 9 31 19 +12
2  Mornar 3 2 0 1 6 25 24 +1
3  VK Primorje EB (1) 3 0 1 2 (1) 1 23 27 (0) -4
4  KPK (1) 3 0 1 2 (1) 1 24 33 (0) -9

(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i razlika u međusobnim utakmicama momčadi koje imaju isti broj bodova)

 

 

__________________________________________________________________

 

 

Skupina E za plasman od 1.-4.mjesta

 

5.Kolo Skupina E

 

 

Zadar 1952  - HAVK Mladost 4:13 (0 : 5, 1 : 3, 2 : 3, 1 : 2)

 

 

Suci: Jakov Blašković , Bore Rončević Delegat: Aleš Blažić

 

Zadar 1952 :Luka Martinović, Karlo Kulišić, Arijan Raci, Bartol Košta, Emanuel Frakić, Luka Donđivić, Bartol Marinović(1), Vito Cicero(3), Roko Bašić, Jakov Duka, Ante Donđivić, Antoini Kovačević, Livio Antić, Trener:Goran Jovančević

 

HAVK Mladost :Jakov Ćosić, Borna Brkić, Filip Josipović, Ivan Bucić, Goran Narančić(2), Zvonimir Schonwald, Viktor Antunović(1), Vilim Pantlik, Tomislav Kvaternik, Jagor Katičić(2), Diego Antunović(1), Jakša Zaratustra Mihaljević(5), Marin Lucetić, Luka Tkalčec(2), Trener:Nikica Gulin

 

 

 

OVK POŠK  - Jadran ST 4:7 (0 : 1, 2 : 2, 0 : 2, 2 : 2)

 

Suci: Tomislav Copić , Goran Gavrilović Delegat: Aleš Blažić

 

 

OVK POŠK :Niko Kožul, Toni Radan(1), Pave Govorko, Roko Bezer(1), Luka Buljan(1), Karlo Dragošević, Frane Žurić, Ante Jakaša, Ante Bezić(1), Luka Penava, Roko Bradarić Šuljo, Roko Josipović, Nikola Prezzi, Duje Oreb, Trener:Siniša Školneković

 

Jadran ST :Tomislav Stričević, Maro Tiozzo(2), Ivan Čubelić, Robert Stojanac(2), Petar Visković(1), Toni Brakus, Petar Vodopivec, Andro Galić, Franko Peruzović, Antun Pavlović, Roko Roki, Vito Janković(1), Toma Zaninović, Luka Dodoja(1), Trener:Andro Franičević

 

 

4.Kolo Skupina E

 

 

Jadran ST  - HAVK Mladost 13:8 (3 : 1, 2 : 4, 2 : 2, 6 : 1)

 

Suci: Ante Rogić , Marin Beltrame Delegat: Igor Tripalo

 

 

Jadran ST :Tomislav Stričević, Maro Tiozzo(1), Ivan Čubelić, Robert Stojanac(6), Petar Visković, Toni Brakus(1), Petar Vodopivec(2), Andro Galić, Franko Peruzović, Antun Pavlović, Roko Roki, Vito Janković(3), Lovre Tomić, Luka Dodoja, Trener:Andro Franičević

 

HAVK Mladost :Jakov Ćosić, Marin Rogulj, Filip Josipović, Borna Brkić, Goran Narančić, Zvonimir Schonwald(1), Viktor Antunović(2), Vilim Pantlik, Tomislav Kvaternik, Jagor Katičić, Diego Antunović, Jakša Zaratustra Mihaljević(3), Marin Lucetić, Luka Tkalčec(2), Trener:Nikica Gulin

 

 

OVK POŠK  - Zadar 1952 14:7 (3 : 1, 5 : 2, 4 : 1, 2 : 3)

 

Suci: Tomislav Copić , Bore Rončević Delegat: Igor Tripalo

 

 

OVK POŠK :Niko Kožul, Toni Radan(3), Pave Govorko, Roko Bezer(4), Luka Buljan, Karlo Dragošević(2), Nikola Prezzi, Ante Jakaša(4), Ante Bezić(1), Luka Penava, Roko Bradarić Šuljo, Roko Josipović, Frane Žurić, Duje Oreb, Trener:Siniša Školneković

 

Zadar 1952 :Luka Martinović, Karlo Kulišić, Arijan Raci, Bartol Košta, Emanuel Frakić, Luka Donđivić(4), Bartol Marinović, Vito Cicero(2), Roko Bašić(1), Jakov Duka, Ante Donđivić, Antoini Kovačević, Livio Antić, Trener:Goran Jovančević

 

 

 

 
Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  Jadran Split 3 3 0 0 9 36 17 +19
2  OVK POŠK 3 2 0 1 6 24 19 +5
3  HAVK Mladost 3 1 0 2 3 26 23 +3
4  Zadar 1952 3 0 0 3 0 16 43 -27

 

 

___________________________________________________________________

 

 

 Skupina G za plasman od 9.-12.mjesta

 

 

 

6.Kolo Skupina G

 

 

 

Medveščak  - Solaris  8:9 (2 : 1, 1 : 2, 4 : 2, 1 : 4)

 

Suci: Ante Rogić , Vlaho Ljubić Delegat: Aleš Blažić

 

 

Medveščak :Marin Vrsaljko, Maro Čopor(5), Lovro Baturina(1), Leonardo Tokić, Mate Kožul, Nikola Meštrić, Mak Tripalo, Matija Daud, Roko Dražin, Tonći Škegro(1), Ivan Huljev, Sven Kirinec, Duje Paić(1), Trener:Marko Kangler

 

Solaris :Andrej Slavica, Ante Mihovil Končevski, Šimun Brajković(2), Roko Babara, Frane Vatavuk(1), Matej Josip Vrcić(3), Luka Vujić, Marko Stančić(1), Lovre Lemac(2), Petar Rončević, Karlo Sabion, Luka Škevin, Stipan Režić, Trener:Denis Šupe

 

 

 

Vukovar - ZPK  4:26 (2 : 6, 1 : 6, 1 : 6, 0 : 8)

 

Suci: Bore Rončević , Tomislav Milenković Delegat: Aleš Blažić

 

 

Vukovar :Fran Goreta, David Komaromi, Ivan Butigan, Hrvoje Sovar(1), Antonio Sablić(2), Nebojša Sikirica(1), Andrej Babić, Vid Štrobilius, Stjepan Markovinović, Šimun Sauha, Mislav Radić, Renato Jurić, Trener:Krešimir Musulin

 

ZPK :Mateo Žitković, Mislav Bakarić(2), Roko Gladović(1), Frane Jaram(18), Dominik Obuljen(1), Gabrijel Lozo(1), Matija Grakalić, Leon Oremuš(1), Anton Ergić(2), Bruno Marasović, Mihovil Štimac, Luka Trkmić, Marin Golubić, Filip Čačković, Trener:Jurica Pavičić

 

 

 

5.Kolo Skupina G

 

 

Solaris - Vukovar 11:3 (6 : 0, 1 : 1, 1 : 0, 3 : 2)

 

Suci: Tomislav Milenković , Vlaho Ljubić Delegat: Igor Tripalo

 

 

Solaris :Andrej Slavica, Ante Mihovil Končevski(1), Šimun Brajković(2), Roko Babara(3), Frane Vatavuk, Matej Josip Vrcić(4), Luka Vujić, Marko Stančić, Lovre Lemac(1), Petar Rončević, Karlo Sabion, Luka Škevin, Stipan Režić, Trener:Denis Šupe

 

Vukovar :Fran Goreta, David Komaromi(1), Ivan Butigan, Hrvoje Sovar(1), Antonio Sablić, Nebojša Sikirica(1), Andrej Babić, Vid Štrobilius, Stjepan Markovinović, Šimun Sauha, Mislav Radić, Renato Jurić, Trener:Krešimir Musulin

 

 

ZPK  - Medveščak  13:2 (5 : 0, 2 : 1, 3 : 0, 3 : 1)

 

Suci: Ante Rogić , Ivan Matijević Delegat: Igor Tripalo

 

ZPK :Mateo Žitković, Mislav Bakarić(4), Roko Gladović, Frane Jaram(6), Dominik Obuljen, Gabrijel Lozo, Matija Grakalić(1), Leon Oremuš, Anton Ergić, Bruno Marasović(1), Mihovil Štimac(1), Luka Trkmić, Filip Čačković, Trener:Jurica Pavičić

 

Medveščak: Marin Vrsaljko, Maro Čopor(1), Lovro Baturina, Leonardo Tokić, Mate Kožul, Nikola Meštrić, Mak Tripalo, Matija Daud, Roko Dražin, Tonći Škegro, Ivan Huljev, Sven Kirinec(1), Duje Paić, Trener:Marko Kangler

 

 

 

4.Kolo Skupina G

 

 

Solaris  - ZPK  6:11 (1 : 3, 1 : 3, 0 : 2, 4 : 3)

 

Suci: Jakov Blašković , Vlaho Ljubić Delegat: Stjepo Ćubela

 

 

Solaris :Andrej Slavica, Stipe Vunić, Ante Mihovil Končevski, Šimun Brajković(1), Roko Babara, Frane Vatavuk, Matej Josip Vrcić(4), Luka Vujić, Marko Stančić, Lovre Lemac, Petar Rončević, Karlo Sabion(1), Luka Škevin, Stipan Režić, Trener:Denis Šupe

 

ZPK: Mateo Žitković, Mislav Bakarić(3), Roko Gladović, Frane Jaram(3), Dominik Obuljen(3), Gabrijel Lozo, Matija Grakalić(1), Leon Oremuš, Anton Ergić, Bruno Marasović, Mihovil Štimac, Luka Trkmić(1), Marin Golubić, Filip Čačković, Trener:Jurica Pavičić

 

 

 

Vukovar  - Medveščak 6:13 (3 : 4, 1 : 2, 2 : 3, 0 : 4)

 

Suci: Slaven Sivčević , Ivan Matijević  Delegat: Stjepo Ćubela

 

 

Vukovar: Fran Goreta, David Komaromi, Ivan Butigan(1), Hrvoje Sovar(1), Antonio Sablić(2), Nebojša Sikirica(2), Andrej Babić, Vid Štrobilius, Stjepan Markovinović, Šimun Sauha, Mislav Radić, Renato Jurić, Trener:Krešimir Musulin

 

Medveščak :Marin Vrsaljko, Maro Čopor(5), Lovro Baturina(2), Leonardo Tokić, Mate Kožul, Nikola Meštrić, Mak Tripalo, Matija Daud, Roko Dražin(1), Tonći Škegro(1), Ivan Huljev(1), Sven Kirinec(2), Duje Paić(1), Trener:Marko Kangler

 

 

 

 

 

 
Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
9  ZPK 3 3 0 0 9 50 12 +38
10  Solaris 3 2 0 1 6 26 22 +4
11  VK Medveščak 3 1 0 2 3 23 28 -5
12  VK Vukovar 3 0 0 3 0 13 50 -37

___________________________________________________________________

 

 

 

 

3.Kolo Skupina A

 

 

OVK POŠK  - HAVK Mladost  6:5 (3 : 1, 0 : 2, 1 : 2, 2 : 0)

 

Suci: Jakov Blašković , Marin Beltrame  Delegat: Stjepo Ćubela

 

OVK POŠK :Niko Kožul, Toni Radan(1), Frane Žurić, Roko Bezer(1), Luka Buljan, Karlo Dragošević, Nikola Prezzi, Ante Jakaša(3), Ante Bezić, Luka Penava, Roko Bradarić Šuljo, Roko Josipović(1), Duje Oreb, Pave Govorko, Trener:Siniša Školneković

 

HAVK Mladost :Jakov Ćosić, Marin Rogulj, Filip Josipović, Ivan Bucić, Goran Narančić(1), Zvonimir Schonwald, Viktor Antunović(2), Borna Brkić, Tomislav Kvaternik, Jagor Katičić(1), Diego Antunović, Jakša Zaratustra Mihaljević(1), Marin Lucetić, Luka Tkalčec, Trener:Nikica Gulin

 

 

2.Kolo Skupina A

 

HAVK Mladost  - Solaris  19:10 (5 : 1, 6 : 3, 6 : 1, 2 : 5)

 

Suci: Jakov Blašković , Slaven Sivčević Delegat: Igor Tripalo

 

HAVK Mladost:Jakov Ćosić, Marin Rogulj(1), Filip Josipović(3), Ivan Bucić(1), Goran Narančić(2), Zvonimir Schonwald, Viktor Antunović(5), Vilim Pantlik, Tomislav Kvaternik, Jagor Katičić, Diego Antunović, Jakša Zaratustra Mihaljević(4), Marin Lucetić, Luka Tkalčec(3), Trener:Nikica Gulin

 

Solaris :Andrej Slavica, Stipe Vunić(1), Ante Mihovil Končevski(1), Šimun Brajković(1), Roko Babara(1), Frane Vatavuk, Matej Josip Vrcić(4), Luka Vujić, Marko Stančić(1), Lovre Lemac, Petar Rončević, Karlo Sabion(1), Luka Škevin, Stipan Režić, Trener:Denis Šupe

 

 

1.Kolo Skupina A

 

Solaris  -  OVK POŠK 5:18 (0 : 7, 2 : 6, 1 : 3, 2 : 2)

 

Suci: Goran Gavrilović , Tomislav Milenković Delegat: Aleš Blažić

 

Solaris  :Andres Slavica, Stipe Vunić, Ante Končevski, Šimun Brajković, Roko Babara(1), Frane Vatavuk(1), Matej Vrcić(2), Luka Vujić, Marko Stamčić, Lovre Lemac(1), Petar Rončević, Karlo Sabioni, Luka Škevin, Stipan Režić, Trener:Denis Šupe

 

OVK POŠK :Niko Kožul, Toni Radan(4), Frane Žurić, Roko Bezer(5), Luka Buljan, Karlo Dragošević(1), Nikola Prezzi, Ante Jakaša(4), Ante Bezić, Luka Penava(1), Roko Bradarić Šuljo(2), Roko Josipović(1), Pave Govorko, Duje Oreb, Trener: Siniša Školneković

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  OVK POŠK 2 2 0 0 6 24 10 +14
2  HAVK Mladost 2 1 0 1 3 24 16 +8
3  Solaris 2 0 0 2 0 15 37 -22

 

 

 

___________________________________________________________________

 

3.Kolo Skupina B

 

 

Mornar BS - Primorje EB  9:8 (1 : 2, 2 : 2, 2 : 1, 4 : 3)

 

Suci: Goran Gavrilović , Vlaho Ljubić Delegat: Stjepo Ćubela 

 

Mornar BS :Toma Gabrić, Andrej Crnac, Pino Gotovac, Jakov Šesnić(1), Luka Omrčen(1), Ivo Strmotić, Marino Majić(1), Bruno Blagaić, Šime Mladinov(1), Roko Sinovčić, Duje Juranović(1), Duje Budiša(4), Maks Senczuk, Ante Jurić, Trener:Marijo Oreb

 

Primorje EB  :Mauro Ivan Čubranić, Bruno Smokvina(1), Karlo Tadejević(1), Duje Tomić, Vito Trošelj, Teo Kažoki(1), Dominik Abramović, Vladimir Sotošek, Noa Švaić, Luka Babić(1), Josip Sorić(2), Kristian Vekić(1), Nikola Polonio, Viktor Tončinić(1), Trener:David Burburan

 

 

 

2.Kolo Skupina B

 

Primorje EB  - ZPK  8:7 (0 : 2, 3 : 1, 3 : 2, 2 : 2)

 

Suci: Tomislav Copić , Ante Rogić Delegat: Igor Tripalo

 

Primorje EB :Mauro Ivan Čubranić, Bruno Smokvina, Karlo Tadejević, Duje Tomić, Vito Trošelj(3), Teo Kažoki(2), Dominik Abramović, Vladimir Sotošek, Noa Švaić, Luka Babić(1), Josip Sorić(1), Kristian Vekić(1), Nikola Polonio, Viktor Tončinić, Trener:David Burburan

 

ZPK :Mateo Žitković, Mislav Bakarić(2), Roko Gladović(1), Frane Jaram(3), Dominik Obuljen(1), Gabrijel Lozo, Matija Grakalić, Leon Oremuš, Anton Ergić, Bruno Marasović, Mihovil Štimac, Luka Trkmić, Filip Čačković, Trener:Jurica Pavičić

 

 

 

1.Kolo Skupina B

 

 

ZPK  - Mornar BS 9:11 (2 : 3, 2 : 3, 3 : 2, 2 : 3)

 

Suci: Marin Beltrame , Ivan Matijević Delegat: Aleš Blažić

 

ZPK: Mateo Žitnović, Mislav Bakarić(1), Roko Gladović(1), Frane Jaram(3), Dominik Obuljen(2), Gabriel Lozo, Matija Grakalić(1), Leon Oremuš, Anton Ergić(1), Bruno Marasović, Mihovil Štimac, Luka Trkmić, Filip Čačković, Trener:Jurica Pavičić

 

 

Mornar BS:Toma Gabrić, Andrej Crnac, Pino Gotovac, Jakov Šesnić(3), Luka Omrčen(4), Ivo Strmotić, Marino Majić, Bruno Blagaić, Šime Mladinov(2), Roko Sinovčić, Duje Juranović(1), Duje Budiša(1), Maks Senczuk, Ante Jurić, Trener:Marijo Oreb

 

 

 

 

 
Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  Mornar 2 2 0 0 6 20 17 +3
2  VK Primorje EB 2 1 0 1 3 16 16 0
3  ZPK 2 0 0 2 0 16 19 -3

 

 

___________________________________________________________________

 

3.Kolo Skupina C

 

 

Jadran ST  - Vukovar 21:5 (4 : 1, 5 : 0, 6 : 2, 6 : 2)

 

Suci: Bore Rončević , Ante Rogić Delegat: Aleš Blažić

 

Jadran ST :Lovre Tomić, Maro Tiozzo(4), Ivan Čubelić(1), Robert Stojanac(4), Petar Visković, Toni Brakus(2), Petar Vodopivec(1), Andro Galić(1), Franko Peruzović, Antun Pavlović(6), Roko Roki(1), Vito Janković, Toma Zaninović, Luka Dodoja(1), Trener:Andro Franičević

 

Vukovar :Fran Goreta, David Komaromi, Ivan Butigan, Hrvoje Sovar, Antonio Sablić(4), Nebojša Sikirica(1), Andrej Babić, Vid Štrobilius, Stjepan Markovinović, Šimun  Sauha, Mislav Radić, Renato Jurić, Trener:Krešimir Musulin

 

 

2.Kolo Skupina C

 

 

 

Vukovar  - Zadar 1952  2:16 (1 : 6, 0 : 6, 0 : 1, 1 : 3)

 

Suci: Tomislav Milenković , Ivan Matijević Delegat: Stjepo Ćubela

 

 

Vukovar: Fran Goreta, David Komaromi, Ivan Butigan, Hrvoje Sovar, Antonio Sablić(2), Nebojša Sikirica, Andrej Babić, Vid Štrobilius, Stjepan Markovinović, Šimun Sauha, Mislav Radić, Renato Jurić,  Trener:Krešimir Musulin

 

 

Zadar 1952 :Luka Martinović, Karlo Kulišić, Arijan Raci(2), Bartol Košta, Emanuel Frakić(3), Luka Donđivić(5), Bartol Marinović, Vito Cicero(2), Roko Bašić(1), Jakov Duka(1), Ante Donđivić(2), Antoini Kovačević, Livio Antić, Trener:Goran Jovančević

 

 

1.Kolo Skupina C

 

 

Jadran ST  - Zadar 1952  16:5 (6 : 1, 3 : 1, 1 : 2, 6 : 1)

 

Suci: Jakov Blašković , Vlaho Ljubić Delegat: Igor Tripalo

 

Jadran ST :Tomislav Stričević, Maro Tiozzo(1), Marin Luka Ćubelić, Robert Stojanac(3), Petar Visković(1), Toni Brakus, Petar Vodopivec(4), Andro Galić(1), Franko Peruzović, Antun Pavlović(2), Roko Roki, Vito Janković(2), Toma Zaninović, Luka Dodoja(2), Trener:Andro Franičević

 

Zadar 1952 :Luka Martinović, Karlo Kulišić, Arijan Raci, Bartol Košta, Emanuel Frakić, Luka Donđivić, Bartol Marinović, Vito Cicero(4), Roko Bašić(1), Jakov Duka, Ante Donđivić, Antoini Kovačević, Livio Antić, Trener:Goran Jovančević

 

 

 
Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  Jadran Split 2 2 0 0 6 37 10 +27
2  Zadar 1952 2 1 0 1 3 21 18 +3
3  VK Vukovar 2 0 0 2 0 7 37 -30

 

 

___________________________________________________________________

 

3.Kolo Skupina D

 

 

 

 

Medveščak  - Jug AO 1:15 (0 : 4, 1 : 3, 0 : 4, 0 : 4)

 

Suci: Tomislav Copić , Slaven Sivčević Delegat: Aleš Blažić 

 

Medveščak :Marin Vrsaljko, Maro Čopor, Lovro Baturina, Leonardo Tokić, Mate Kožul, Nikola Meštrić, Mak Tripalo, Matija Daud, Roko Dražin, Tonći Škegro, Ivan Huljev, Sven Kirinec, Duje Paić(1), Trener:Marko Kangler

 

Jug AO: Maro Šimunović, Zvonimir Miloglav(3), Ivan Begić, Vlaho Pavlić(1), Antonio Zadro, Šime Šimunović(1), Toni Mozara(1), Fran Garvan, Dominik Lončarić(1), Patrik Kolak(4), Josip Tolja(1), Bruno Bobić(3), Maroje Sršen, Dominik Dumančić, Trener:Miho Bobić

 

 

2.Kolo Skupina D

 

 

Jug AO - KPK  13:8 (3 : 2, 4 : 3, 4 : 1, 2 : 2)

 

Suci: Goran Gavrilović , Marin Beltrame Delegat: Stjepo Ćubela

 

Jug AO :Maro Šimunović, Ivuša Burđelez(1), Ivan Begić, Vlaho Pavlić(1), Antonio Zadro, Šime Šimunović, Toni Mozara(3), Fran Garvan, Dominik Lončarić, Patrik Kolak(3), Josip Tolja(5), Luka Bjelopera, Maroje Sršen, Jure Jarak, Trener:Miho Bobić

 

KPK :Jakov Bakarić, Marijan Duhović(2), Marko Filippi, Karlo Jurić, Roko Krkeljaš, Jan Škokić, Vid Borovina, Frano Silić, Igor Krstulović, Danijel Caktaš(1), Domagoj Čale(2), Marin Čumbelić(3), Trener:Marjan Kosović

 

 

1.Kolo Skupina D

 

 

KPK  - Medveščak 13:3 (4 : 1, 4 : 1, 2 : 1, 3 : 0)

 

Suci: Tomislav Copić , Bore Rončević Delegat: Igor Tripalo

 

KPK :Jakov Bakarić, Marijan Duhović, Marko Filippi, Karlo Jurić, Roko Krkeljaš, Jan Škokić, Vid Borovina(1), Davor Goleš, Igor Krstulović, Danijel Caktaš(1), Domagoj Čale(3), Frano Silić, Marin Čumbelić(8), Trener:Marjan Kosović 

 

Medveščak :Marin Vrsaljko, Maro Čopot, Lovro Baturina(1), Leonardo Tokić, Mate Kožul, Nikola Meštrić, Mak Tripalo, Matija Daud, Roko Dražin, Tonči Škegro, Ivan Huljev(1), Sven Kirinec, Duje Paić(1), Trener:Marko Kangler

 

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  VK Jug 2 2 0 0 6 28 9 +19
2  KPK 2 1 0 1 3 21 16 +5
3  VK Medveščak 2 0 0 2 0 4 28 -24

 

Najnovije vijesti
Kamp HVS-a u Zadru
PRVENSTVO HRVATSKE - Žene, za 3. mjesto; Primorje EB - Bura igrat će u subotu, 8. kolovoza
Izbornik Tucak odredio reprezentativce za pripreme na Korčuli
PRIJELAZNI ROK (XII)
EMMI MILJKOVIĆ: Sada se radujemo Dunavskoj ligi