Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
Prvenstvo Hrvatske mlađe nade: Medvedima naslov
15.09.2019 14:32

Završen je finalni turnir prvenstva Hrvatske za 2019. godinu u kategoriji “ Mlađe nade” koji se održao u Rijeci, od 11. do 15. rujna 2019. 

Nalov je pripao mlađim nadama Medveščaka, dok su srebro osvojili igrači Havk Mladosti, a bronca ide na Korčulu za igrače KPK.

 

1.mjesto Medveščak

 

 

HAVK Mladost 2.mjesto

 

ZPK 3.mjesto

 

 

15.09.2019  Finale

 

11:40 HAVK Mladost - Medveščak 5:6

___________________________________________________________________

15.09.2019 Za 3.mjesto

 

10:50 KPK - Primorje EB 7:6

___________________________________________________________________

15.09.2019 Za 5.mjesto

 

09:50 Zagreb - Zadar 1952 13:6

___________________________________________________________________

15.09.2019 Za 7.mjesto

 

09:50 Solaris - Gusar 3:12

___________________________________________________________________

Polufinale

 

19:40 HAVK Mladost - KPK 15:12

20:30 Medveščak - Primorje EB 5:4

___________________________________________________________________

 

Za plasman od 5.- 8-mjesta

 

19:40 Zagreb - Solaris 12:3

20:30 Zadar 1952 - Gusar 7:6

___________________________________________________________________

 

 

Skupina E: HAVK Mladost, Primorje EB, Zagreb, Cavtat  Za plasman od 1.-8.mjesta

 

13.09.2019.

 

19:10 Primorje EB - Cavtat 3:3

20:00 HAVK Mladost - Zagreb 10:10

 

14.09. 2019.

 

10:40 Primorje EB - HAVK Mladost  4:8

11:30 Cavtat - Zagreb 7:8

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  HAVK Mladost 3 2 1 0 7 26 20 +6
2  VK Primorje EB (1) 3 1 1 1 (3) 4 12 15 (+1) -3
3  Zagreb (1) 3 1 1 1 (0) 4 22 22 (-1) 0
4  VK Cavtat 3 0 1 2 1 16 19 -3

___________________________________________________________________

 

Skupina F: KPK, Medveščak, Zadar 1952, Solaris Za plasman od 1.-8.mjesta

 

13.09.2019.

19:10 KPK - Zadar 1952 10:5

20:00 Medveščak - Solaris 11:5

 

14.09.2019.

 

10:40 KPK - Medveščak 3:5

11:30 Zadra 1952 - Solaris 12:6

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  VK Medveščak 3 3 0 0 9 25 15 +10
2  KPK 3 2 0 1 6 31 13 +18
3  Zadar 1952 3 1 0 2 3 24 25 -1
4  Solaris 3 0 0 3 0 14 41 -27

___________________________________________________________________

 

 

Skupina G: Jadran, Mornar BS, Barakudice, Gusar Za plasman od 9.-12.mjesta

 

13.09.2019. 

 

17:30 Gusar - Jadran 4:19

18:20 Barakudice - Mornar BS 8:10

 

14.09.2019.

 

09:00 Jadran - Mornar BS  3:6

09:50 Gusar - Barakudice 6:8

18:0 Barakudice - Jadran 3:10

18:50 Mornar BS - Gusar  15:1

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
9  Mornar BS 3 3 0 0 9 31 12 +19
10  Jadran ST 3 2 0 1 6 32 13 +19
11  Barakudice 3 1 0 2 3 19 26 -7
12  Gusar Mlini 3 0 0 3 0 11 42 -31

________________________________________________________________

 

Skupina H: Jug, ZPK, Osijek, OVK POŠK, Opatija Za plasman od 13.-17.mjesta

 

13.09.2019

 

17:30 OVK POŠK - ZPK  4:13

17:30 Jug - Osijek 8:6

 

14.09.2019

 

09:00 OVK POŠK - Opatija 9:11

09:50 ZPK - Osijek 8:4

14:00 Osijek - OVK POŠK  15:7

18:00 Opatija - ZPK 6:12

18:50 Jug -OVK POŠK 19:3

 

15.09.2019.

 

09:00 Osijek - Opatija 12:10

09:00 ZPK - Jug 5:9

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
13  VK Jug 4 4 0 0 12 61 17 +44
14  ZPK 4 3 0 1 9 38 23 +15
15  Osijek 4 2 0 2 6 37 33 +4
16  Opatija 4 1 0 3 3 30 57 -27
17  OVK POŠK 4 0 0 4 0 23 59 -36

__________________________________________________________________

 

Skupina A: Gusara Mlini, Opatija, Primorje EB, Jug, Zagreb

 

1.kolo 11.09.2019.

 

19:10 Primorje EB - Gusar  23:5

20:00 Jug - Opatija 20:2

 

2.kolo 12.09.2019.

 

09:00 Opatija - Primorje EB 5:6

09:50 Zagreb - Jug  12:9

 

3.kolo 12.09.2019.

 

14:30 Gusar - Opatija 14:10

14:30 Primorje EB - Zagreb 5:4

 

4.kolo 12.09.2019.

 

19:40 Zagreb - Gusar  19:1

20:30 Jug - Primorje EB 8:13

 

5.kolo 13.09.2019.

 

09:30 Opatija - Zagreb 4:13

10:20 Gusar - Jug  6:21

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  VK Primorje EB 4 4 0 0 12 63 23 +40
2  Zagreb 4 3 0 1 9 47 19 +28
3  VK Jug 4 2 0 2 6 62 34 +28
4  Gusar Mlini 4 1 0 3 3 26 72 -46
5  Opatija 4 0 0 4 0 23 73 -50

___________________________________________________________________

 

Skupina B: Barakudice, KPK, OVK POŠK, Solaris

 

1.kolo 12.09.2019.

 

10:40 OVK POŠK - KPK  0:22

11:30 Solaris - Barakudice  12:8

 

2.kolo 12.09.2019.

 

18:00 KPK - Barakudice  19:2

18:50 OVK POŠK - Solaris  4:14

 

3.kolo 13.09.2019.

 

11:10 Solaris - KPK  3:18

12:00 Barakudice - OVK POŠK  13:5

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  KPK 3 3 0 0 9 59 5 +54
2  Solaris 3 2 0 1 6 29 30 -1
3  Barakudice 3 1 0 2 3 23 36 -13
4  OVK POŠK 3 0 0 3 0 9 49 -40

___________________________________________________________________

 

Skupina C: Cavtat, HAVK Mladost, Mornar BS, ZPK

 

1.kolo 12.09.2019.

 

09:00 HAVK Mladost - Cavtat  8:6

09:50 Mornar BS - ZPK  8:4

 

2.kolo 12.09.2019.

 

18:00 Cavtat - ZPK  16:4

18:50 HAVK Mladost - Mornar BS  14:4

 

3.kolo 13.09.2019.

 

09:30 Mornar BS - Cavtat 6:7

10:20 ZPK - HAVK Mladost 3:12

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  HAVK Mladost 3 3 0 0 9 34 13 +21
2  VK Cavtat 3 2 0 1 6 29 18 +11
3  Mornar BS 3 1 0 2 3 18 25 -7
4  ZPK 3 0 0 3 0 11 36 -25

___________________________________________________________________

 

Skupina D: Jadran, Medveščak, Osijek, Zadar 1952

 

1.kolo 12.09.2019.

 

10:40 Jadran - Osijek  16:4

11:30 Zadar 1952 - Medveščak  7:9

 

2.kolo 12.09.2019.

 

19:40 Osijek - Medveščak  2:16

20:30 Jadran - Zadar 1952 7:10

 

3.kolo 13.09.2019.

 

11:10 Zadar 1952 - Osijek  7:4

12:00 Medveščak - Jadran 9:3

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  VK Medveščak 3 3 0 0 9 34 12 +22
2  Zadar 1952 3 2 0 1 6 24 20 +4
3  Jadran ST 3 1 0 2 3 26 23 +3
4  Osijek 3 0 0 3 0 10 39 -29

___________________________________________________________________

 

 

 

 

 

Najnovije vijesti
Hrvati u inozemnim ligama
A1 RVL: Jugašima 1. mjesto u prvom dijelu lige
A2 RVL: Golijada u Zagrebu
A1 RVL: Velika pobjeda Juga AO za broj 1
REGIONALNA A 2 LIGA, 10. KOLO – Derbi bez pobjednika