Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
KUP RH juniori skupina Split: Rezultati 3.kola
22.08.2019 20:50

U Splitu se odigrava polufinalni turnir Kupa Hrvatske za juniore. Plasman na završnicu izboriti će dvije prvoplasirane momčadi. Postignuti su slijedeći rezultati:

 

3.Kolo 23.08.2019.popodne

 

Jadran ST  - Mornar BS 6:9 (2 : 4, 1 : 2, 2 : 1, 1 : 2)

 

Jadran ST :Martin Čelar, Duje Srhoj(3), Ante Elez, Ante Buzov, Lovre Bilandžić, Ivan Bučan, Leo Štimac(2), Ivan Tomeljak, Maro Tiozzo, Tony Nardelli, Marin Pavlović, Leon Tudor, Duje Đula, Robert Stojanac(1), Trener:Andro Franičević

 

Mornar BS:Marin Kordić, Ivan Rako, Petar Uvodić, Roko Akrap(1), Goran Solje(2), Borna Japundžić, Marko Šodan, Duje Akrap(2), Domagoj Butić(1), Roko Gudurić, Marin Bokan(1), Ante Carev(1), Antonio Kasum, Paolo Jakočević(1), Trener:Zdeslav Vrdoljak

 

 

Primorje EB  - Medveščak  22:9 (3 : 3, 3 : 2, 9 : 1, 7 : 3)

 

Primorje EB:Gabrijel Lulić, Roko Vuković(1), Niko Čubranić(7), Karlo Tadejević(1), Tin Brubnjak(6), Luka Tomić, Marko Kaluđerović(1), Karlo Babić, Lorenzo Maršanić(3), Noa Burburan(3), Josip Sorić, Dominik Abramović, Nikola Milošević, Trener:David Burburan

 

Medveščak :Ivan Tokić, Filip Regović(1), Lukas Lenni Turk, Marko Pavlinić(4), Matija Matok, Josip Pavlinić, Mihovil Lakoš(2), Borna Sirovec, Leon Mandelsamen, Vito Mozara, Mislav Matošević, Silvio Alberto Poropat(2), Trener:Ivan Rukavina

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  Mornar BS (1) 3 2 1 0 (1) 7 40 21 (0) +19
2  VK Primorje EB (1) 3 2 1 0 (1) 7 42 26 (0) +16
3  Jadran ST 3 1 0 2 3 28 32 -4
4  VK Medveščak 3 0 0 3 0 27 58 -31

 

____________________________________________________________________________________________________

2.kolo 23.08.2019.ujutro

 

Medveščak  - Jadran ST  12:14 (2 : 3, 2 : 2, 3 : 5, 5 : 4)

 

Medveščak :Ivan Tokić, Filip Regović(2), Lukas Lenni Turk, Marko Pavlinić(4), Matija Matok(1), Josip Pavlinić, Mihovil Lakoš(1), Borna Sirovec(4), Leon Mandelsamen, Vito Mozara, Mislav Matošević, Silvio Alberto Poropat, Trener:Ivan Rukavina

 

Jadran ST :Martin Čelar, Duje Srhoj(1), Ante Elez(2), Ante Buzov(1), Lovre Bilandžić(1), Ivan Bučan, Leo Štimac(1), Ivan Tomeljak(1), Maro Tiozzo(1), Tony Nardelli(4), Marin Pavlović, Leon Tudor, Duje Đula, Robert Stojanac(2),  Trener:Andro Franičević

 

 

 

Mornar BS  - Primorje EB  9:9 (3 : 3, 3 : 2, 2 : 2, 1 : 2)

 

Mornar BS :Marin Kordić, Ivan Rako, Petar Uvodić, Roko Akrap(1), Goran Solje(2), Borna Japundžić, Bruno Hrvatić(2), Duje Akrap(2), Domagoj Butić(1), Marko Šodan(1), Marin Bokan, Ante Carev, Antonio Kasum, Paolo Jakočević, Trener:Zdeslav Vrdoljak

 

Primorje EB :Gabrijel Lulić, Roko Vuković, Niko Čubranić(1), Karlo Tadejević, Tin Brubnjak(3), Luka Tomić, Marko Kaluđerović, Karlo Babić(3), Lorenzo Maršanić(1), Noa Burburan(1), Josip Sorić, Dominik Abramović, Nikola Milošević, Trener:David Burburan

 

____________________________________________________________________________________________________

1.kolo 22.08.2019.

 

Mornar BS  - Medveščak  22:6 (2 : 1, 5 : 1, 6 : 0, 9 : 4)

 

Mornar BS :Marin Kordić, Ivan Rako, Petar Uvodić(1), Roko Akrap(3), Goran Solje(4), Borna Japundžić, Bruno Hrvatić(2), Duje Akrap(1), Domagoj Butić(2), Roko Gudurić(2), Marin Bokan(3), Ante Carev(1), Antonio Kasum, Paolo Jakočević(3), Trener:Zdeslav Vrdoljak

 

Medveščak :Ivan Tokić, Filip Regović, Lukas Lenni Turk, Marko Pavlinić(2), Matija Matok, Josip Pavlinić, Mihovil Lakoš(1), Borna Sirovec, Leon Mandelsamen, Vito Mozara(2), Mislav Matošević, Silvio Alberto Poropat(1), Trener:Ivan Rukavina

 

 

Primorje EB - Jadran ST  11:8 (1 : 1, 2 : 2, 5 : 0, 3 : 5)

 

Primorje EB :Gabrijel Lulić, Roko Vuković(2), Niko Čubranić(2), Karlo Tadejević, Tin Brubnjak(2), Luka Tomić, Marko Kaluđerović, Karlo Babić(1), Lorenzo Maršanić, Noa Burburan(4), Josip Sorić, Dominik Abramović, Nikola Milošević, Trener:David Burburan

 

Jadran ST :Martin Čelar, Duje Srhoj(3), Ante Elez, Ante Buzov, Petar Čondić Kadmenović, Ivan Bučan, Leo Štimac, Ivan Tomeljak, Maro Tiozzo(2), Tony Nardelli,  Marin Pavlović, Gojko Kapović, Duje Đula, Robert Stojanac(3), Trener:Andro Franičević

 

 

 

Najnovije vijesti
Jadran je praktički osigurao elitu
RVL A1: Rezultati 1.kola
RVL A2: Rezultati 1.kola
Derbi A1 lige u Zagrebu
LP:Jadran počinje lov na Ligu prvaka