Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
A2 RVL : Rezultati 16.kola
09.03.2019 20:25

Rezultati 16.kola A2 Regionalne lige:

 

Za plasman od 1.- 6.mjesta:

 

VK Vojvodina - Radnički 7:7 (2 : 2, 4 : 2, 1 : 3, 0 : 0)

 

Suci: Andreja Stanojević , Vuk Milović  Delegat: Mihajlo Ćirić

 

VK Vojvodina:Radoslav Filipović, Boris Šiman, Igor Arnuš, Nemanja Marinković, Aleksa Tintor, Žarko Vasin(1), Ilija Prekogačić, Mirel Ćatović(1), Nino Blažević(1), Marko Tubić(1), Nemanja Petković, Uroš Marić, Nikola Popović, Marko Radulović(3), Trener:Darko Bilić

 

Radnički:Lazar Dobožanov, Nikola Stanković, Nemanja Stanojević, Jovan Tanasijević(1), Nemaja Radovnlija, Danil Frolov, Mateja Đorđević, Dino Guillaume(1), Uroš Vasić, Ivan Gusarov(3), Aleksa Manić, Nikola Tomašević(2), Pavle Gavrilović, Luka Pljevančić, Trener:Uroš Stevanović

 

Nais - VK Budva BR 6:12 (0 : 4, 2 : 3, 1 : 2, 3 : 3)

 

Suci: Mladen Rak , Vojin Putniković Delegat: Milan Marjanović

 

Nais:Igor Lazić, Aleksandar Mitrović, Marko Pavičić, Jakša Kosić, Nemanja Budurin(2), Matija Milošević(1), Vladimir Mickić(1), Đorđe Lekić(2), Tihomir Živić, Milan Kovačević, Miloš Malenović, Dragan Milošević, Đorđe Stoiljković, Petar Vujović, Trener:Jovan Serafimović

 

VK Budva BR:Igor Zubac, Miroslav Ranđić, Savo Ćetković(3), Marjan Mitrović(1), Matija Brguljan(1), Nenad Stojčić(1), Sergej Lobov(1), Marko Vukmirović(1), Nikola Bogdanović(1), Damjan Danilović, Petar Ćetković(2), Branko Franeta(1), Milan Vitorović, Nenad Dragović, Trener:Drago Pejaković

 

Primorje EB - Solaris 4:7 (3 : 3, 0 : 1, 0 : 2, 1 : 1)

 

Suci: Goran Gavrilović , Marko Matijević Delegat: Miroslav Vlašić

 

Primorje EB:Fran Čubranić, Antonio Čunko, Tin Brubnjak, Timothy Putt(2), Duje Peroš(1), Marko Blažić(1), Maros Tkač, Dario Rakovac, Iv Marić, Mislav Vrlić, Lovro Paparić, Sven Augusti, Nikola Milošević, Bojan Car, Trener:Igor Hinić

 

Solaris:Marin Šparada, Ivan Malenica, Andrija Komadina, Nikola Štrkalj(1), Ivo Begović(1), Karlo Erak, Andrija Vlahović(3), Roko Pelicarić(1), Ferdinand Josip Bušelić(1), Domagoj Bulat, Kristijan Lipar, Eugen Koprčina, Ivan Jukić, Karlo Kreković, Trener:Joško Kreković

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  VK Budva BR 16 12 2 2 38 200 121 +79
2  Solaris 16 12 1 3 37 175 104 +71
3  Radnički 16 11 3 2 36 162 117 +45
4  Primorje EB 16 10 1 5 31 184 144 +40
5  Nais 16 9 1 6 28 143 131 +12
6  VK Vojvodina 16 7 1 8 22 158 138 +20

 

Za plasman od 7.- 12.mjesta:

 

VA Cattaro - Valjevo Gorenje 9:15 (0 : 4, 3 : 1, 3 : 5, 3 : 5)

 

Suci: Jovan Kontić , Boris Obradović Delegat: Milorad Murišić

 

 VA Cattaro:Milija Mandić, Jovan Pržica(1), Petar Vujošević, Dragan Marković, Marko Mršić(2), Nikola Božović, Filip Jašović(1), Veljko Vujović(1), Dušan Milaš(1), Božidar Vuksanović, Željko Dončić(1), Mlađan Gopčević(2), Vasilije Marinković, Nikola Blečić, Trener:Ivan Bjelobrković

 

Valjevo Gorenje:Vasilije Stamenić, Jovan Mitrović(1), Arshia Almasi(3), Boris Ičagić(1), Kohei Inaba, Aleksandar Njegovan(3), Luka Gligorijević(2), Nikola Đorđević, Filip Tenžera(4), Đorđe Gligorijević, Filip Cvetković(1), Dejan Mišić, Ilija Ristić, Trener:Igor Milanović

 

 

Galeb MR - Medveščak 7:9 (2 : 3, 1 : 2, 1 : 2, 3 : 2)

 

Suci: Robert Tiozzo , Ante Bura Delegat: Mlađan Prvan

 

Galeb MR:Toni Jarak, Luka Kaleb(3), Marino Jakić, Ante Kuzmanić, Petar Pejić, Ernest von Lachlan, Ivor Sumić, Mihovil Marinović(1), Ivan Rašić, Josip Šarić(2), Jerko Glibo(1), Ivan Rako, Jure Topić, Gojko Kapović, Trener:Milovan Čović

 

Medveščak:Duje Jelovina, Bruno Pavlinić, Filip Regović(1), Niko Jurlina, Nikola Miljak(1), Toni Šimić(1), Marko Buconić(3), Vito Mozara, Borna Sirovec, Franko Geratović(2), Mihovil Lakoš, Jakov Škiljić(1), Marin Jukić, Silvio Antonio Poropat, Trener:Ivan Rukavina

 

 

Zadar 1952 - VD Koper  12:7 (2 : 1, 4 : 0, 2 : 2, 4 : 4)

 

Suci: Matija Begić , Rok Vehovec Delegat: Alen Pešušić

 

Zadar 1952:Marko Slade, Luka Lipej, Mateo Škaro, Marin Jakupović, Mate Čačić, Marin Jovančević(2), Timien Vučković, Ante Lovrić, Vice Donat Magaš(1), Drago Stanić(1), Lovre Zelić(2), Roko Jurišić(2), Ante Zdrilić, Ivan Vrbnjak(4), Trener:Goran Jovančević

 

VD Koper :Marko Prcač, Milisav Janošević(1), Lorenzo Zadev, Nikola Franković(2), Aleksa Dimitrijević(1), Stefano Giorgi, Ruben Lagonigro, Teo Galič(2), Damiano Caponero, Marco Sponza, Đorđe Šormaz, Rok Crnica(1), Alexander Dekovič, Trener:Nebojša Obradović

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  Valjevo Gorenje 16 8 2 6 26 168 153 +15
2  Zadar 1952 16 7 1 8 22 137 154 -17
3  VD Koper Primorska 16 5 1 10 16 133 178 -45
4  Medveščak 16 4 0 12 12 126 186 -60
5  VA Cattaro 16 3 1 12 10 119 193 -74
6  Galeb MR 16 1 0 15 3 106 192 -86

 

 

Najnovije vijesti
S remijem na uzvrat
U15:Poraz od Mađarske
Najbolji igrač Radu, najbolji vratar Marcelić, prvi strijelac Merkulov
Šibenski sportski hit je ponovo - Solaris
PH mlađi kadeti rezultati 3.kola