Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
U-20 Konzum kup: Rezultati 5.kola
13.07.2019 20:04

KONZUM KUP (do 20) - Varaždin, 12. do 14. srpnja

 

Poraz i od Grčke

 

 

Nije baš najbolje završio, sa strogo rezultatske strane i kroz hrvatsku prizmu, jaki pripremni međudržavni turnir reprezentacija do 20 godina, Konzum kup u Varaždinu. U konkurenciji Grčke, Mađarske, Crne Gore, Srbije i jasno domaćina Hrvatske, naša je momčad koju vodi trener Joško Kreković zauzela zadnje mjesto bez ijednog boda.

Nakon poraza od Mađarske, Crne Gore i Srbije, naši su mladići u nedjelju prijepodne izgubili i od Grčke. Suparnici su slavili uvjerljivo 17:10 (4:2, 4:2, 4:2, 5:4).

Hrvatska je igrala u sastavu - Sunara, Malenica, K. Kreković 1, M. Vrdoljak, F. Kržić, Čulina, Solje 1, Vrbnjak 1, Bajić, Škiljić 1, Penava 4, Jurišić, Čelar, Jovančević, Augusti 2.

Konačan poredak Konzum kupa u Varaždinu - Grčka 12, Srbija 7, Mađarska 6, Crna Gora 4, Hrvatska 0.

Nagradu za najboljeg igrača turnira dobio je Konstantinos Gkiouvetsis (Grčka).

Podsjetimo, ovaj uzrast vaterpolista ima pred kraj godine, u prosincu, Svjetsko prvenstvo u Kuvajtu.

 

 

Raspored turnira Konzum kup

 

 

NEDJELJA, 14. SRPNJA

 

5.kolo

 

 

Crna Gora  - Mađarska  11:14 (3 : 6, 3 : 3, 3 : 3, 2 : 2)

 

Suci: Veselin Mišković , Gabor Vogel Delegat: Aleksandar Černi

 

Crna Gora :Darko Djurović, Uroš Vučurović(1), Savo Četković(3), Vuk Drašković, Luka Murišić, Aljoša Mačić(1), Miroslav Perković, Petar Mijušković(1), Martin Gardašević, Danilo Radović(2), Dušan Matković, Branko Franeta(1), Alen Isljamović, Marko Radanović(2), Dragan Marković, Trener:Miloš Šćepanović

 

Mađarska:Mark Banyai, Peter Skuar(1), Dominik Kurti, Benedek Baksa(3), Botond Bobis(5), Gyorgy Funiok Agm, David Gal, Andras Turnai(1), Dome Dala, Lergo Fekete(3), Tamas Csorba(1), Benedek Gregor, Marton Mizsei, Mate Aranyi, Abel Lukacs, Trener:Kristof Kemeny

 

 

Hrvatska  - Grčka  10:17 (2 : 4, 2 : 4, 2 : 4, 4 : 5)

 

Suci: Jakov Blašković , Michail Birakis Delegat: Aleksandar Černi

 

Hrvatska :Eugen Sunara, Ivan Malenica, Karlo Kreković(1), Marin Vrdoljak, Filip Kržić, Kristijan Čulina, Goran Solje(1), Ivan Vrbnjak(1), Luka Bajić, Jakov Škiljić(1), Jerko Penava(4), Roko Jurišić, Martin Čelar, Marin Jovančević, Sven Augusti(2), Trener:Joško Kreković

 

Grčka :Nikolaos Mitrakis, Efstathios Kalogerpoulos, Ioannis Alafragkis(2), Konstantinos Gkiouvetsis(7), Dimitrios Nikolaidis(3), Efstathios Papagergiou(2), Konstantinos Kakaris(1), Charalampos Rompopoulos, Achilleas Grammatikos, Nikolaos Papanikolaou, Nikolaos Agiorgousis(1), Michail Goniotaksis(1), Stamatios Koutroulakis, Pavlos Dimou, Stylianos Dalmaras, Trener:Theodoros Lorantos 

 

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  Grčka 4 4 0 0 12 52 42 +10
2  Srbija 4 2 1 1 7 41 38 +3
3  Mađarska 4 2 0 2 6 49 48 +1
4  Crna Gora 4 1 1 2 4 45 44 +1
5  Hrvatska 4 0 0 4 0 42 57 -15

 

1.mjesto Grčka

 

MVP turnira Konstantinos Gkiouvetsis (Grčka)

 

___________________________________________________________________________________________________

 

SUBOTA, 13. SRPNJA

 

4.KOLO

 

 

Hrvatska  - Srbija  11:13 (2 : 4, 3 : 3, 3 : 3, 3 : 3)

 

Suci: Veselin Mišković , Michail Birakis Delegat: Aleksandar Černi

 

Hrvatska :Eugen Sunara, Ivan Malenica, Karlo Kreković(3), Marin Vrdoljak(2), Filip Kržić(2), Kristijan Čulina, Goran Solje, Ivan Vrbnjak(1), Luka Bajić, Jakov Škiljić, Jerko Penava(1), Roko Jurišić(1), Martin Čelar, Tin Brubnjak(1), Sven Augusti, Trener:Joško Kreković

 

Srbija :Milan Bulajić, Stefan Branković, Andrej Barač(3), Aleksa Nešić(1), Petar Jakšić(1), Žarko Vasin(1), Nikola Kovačević(2), Nemanja Radovanlija, Lazar Vićković(3), Kristian Šulc(1), Petar Tomić, Aleksa Cvetković, Pavle Gavrilović, Aleksandar Graković(1),  Mateja Đorđević, Trener:Uroš Stevanović

 

Grčka  - Crna Gora  12:11 (3 : 0, 2 : 3, 5 : 3, 2 : 5)

 

Suci: Miodrag Stefanović , Gabor Vogel Delegat: Aleksandar Černi

 

 

Grčka :Nikolaos Mitrakis, Efstathios Kalogerpoulos(1), Ioannis Alafragkis(2), Konstantinos Gkiouvetsis(3), Dimitrios Nikolaidis(1), Efstathios Papagergiou(1), Konstantinos Kakaris(1), Charalampos Rompopoulos(1), Achilleas Grammatikos, Nikolaos Papanikolaou(2), Nikolaos Agiorgousis, Michail Goniotaksis, Stamatios Koutroulakis, Pavlos Dimou, Stylianos Dalmaras, Trener:Theodoros Lorantos 

 

Crna Gora :Darko Djurović, Uroš Vučurović(1), Savo Četković(5), Vuk Drašković, Luka Murišić, Aljoša Mačić, Miroslav Perković(1), Petar Mijušković(2), Martin Gardašević, Danilo Radović(1), Dušan Matković, Branko Franeta(1), Alen Isljamović, Marko Radanović, Nenad Dragović, Trener:Miloš Šćepanović

 

 

20:00   Hrvatska - Srbija 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

3.KOLO

 

 

Srbija  - Crna Gora  9:9 (0 : 3, 1 : 2, 6 : 1, 2 : 3) 

 

Suci: Gabor Vogel , Michail Birakis Delegat: Aleksandar Černi

 

Srbija :Milan Bulajić, Stefan Branković(1), Andrej Barač(1), Aleksa Nešić, Nemanja Stanojević, Žarko Vasin, Mateja Đorđević, Nemanja Radovanlija(1), Lazar Vićković(1), Kristian Šulc(3), Petar Tomić, Aleksa Cvetković, Pavle Gavrilović, Aleksandar Graković(2), Petar Jakšić, Trener:Uroš Stevanović

 

 

Crna Gora :Darko Djurović, Uroš Vučurović, Savo Četković(2), Vuk Drašković, Luka Murišić, Aljoša Mačić, Miroslav Perković(1), Petar Mijušković(2), Martin Gardašević, Danilo Radović(1), Dušan Matković(3), Branko Franeta, Alen Isljamović, Marko Radanović, Dragan Marković, Trener:Miloš Šćepanović

 

Grčka  - Mađarska  14:13 (1 : 2, 4 : 4, 6 : 4, 3 : 3)

 

Suci: Jakov Blašković , Miodrag Stefanović Delegat: Aleksandar Černi

 

Grčka :Nikolaos Mitrakis, Efstathios Kalogerpoulos(2), Ioannis Alafragkis, Konstantinos Gkiouvetsis(4), Dimitrios Nikolaidis(3), Efstathios Papagergiou, Konstantinos Kakaris(1), Charalampos Rompopoulos, Achilleas Grammatikos, Nikolaos Papanikolaou(3), Nikolaos Agiorgousis, Michail Goniotaksis(1), Stamatios Koutroulakis, Pavlos Dimou, Stylianos Dalmaras, Trener:THEODOROS LORANTOS

 

Mađarska :Mark Banyai, Peter Skuar, Dominik Kurti, Benedek Baksa(3), Botond Bobis(4), Gyorgy Funiok Agm(1), David Gal, Andras Turnai, Dome Dala(1), Lergo Fekete(2), Tamas Csorba, Benedek Gregor, Marton Mizsei, Mate Aranyi(1), Abel Lukacs(1), Trener:Kristof Kemeny

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PETAK, 12. SRPNJA

 

2.KOLO

 

Crna Gora  - Hrvatska  14:9 (4 : 2, 3 : 2, 3 : 2, 4 : 3)

 

Suci: Miodrag Stefanović Delegat: Aleksandar Černi

 

Crna Gora :Darko Djurović, Uroš Vučurović, Savo Četković(2), Vuk Drašković, Luka Murišić, Aljoša Mačić, Miroslav Perković(2), Petar Mijušković(4), Martin Gardašević(1), Danilo Radović(1), Dušan Matković(3), Branko Franeta(1), Alen Isljamović, Marko Radanović, Nenad Dragović, Trener:Miloš Šćepanović

 

Hrvatska:Eugen Sunara, Ivan Malenica, Karlo Kreković(2), Marin Vrdoljak(1), Filip Kržić, Kristijan Čulina, Goran Solje(2), Ivan Vrbnjak(1), Luka Bajić, Jakov Škiljić(1), Jerko Penava, Roko Jurišić, Martin Čelar, Tin Brubnjak(1), Marin Jovančević(1), Trener:Joško Kreković

 

 

Mađarska  - Srbija  9:11 (3 : 5, 2 : 3, 1 : 1, 3 : 2)

 

Suci: Jakov Blašković , Veselin Mišković Delegat: Aleksandar Černi

 

 

Mađarska :Mark Banyai, Peter Skuar(2), Dominik Kurti, Benedek Baksa(4), Botond Bobis, Gyorgy Funiok Agm(1), Abel Lukacs, Andras Turnai, Dome Dala, Lergo Fekete(1),  Tamas Csorba(1), Benedek Gregor, Marton Mizsei, Mate Aranyi, David Gal, Trener:Kristof Kemeny

 

Srbija :Pavle Gavrilović, Stefan Branković(2), Andrej Barač(2), Aleksa Nešić, Nemanja Stanojević, Žarko Vasin, Nikola Kovačević, Nemanja Radovanlija(2), Lazar Vićković(3), Kristian Šulc, Petar Tomić(1), Aleksa Cvetković, Milan Bulajić, Aleksandar Graković, Mateja Đorđević(1), Trener:Uroš Stevanović

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

1.KOLO

 

Mađarska  - Hrvatska  13:12 (3 : 4, 2 : 4, 3 : 1, 5 : 3)

 

Suci: Veselin Mišković , Miodrag Stefanović Delegat: Aleksandar Černi

 

Mađarska :Mark Banyai, Peter Skuar, Dominik Kurti, Benedek Baksa(1), Botond Bobis(6), Gyorgy Funiok Agm(2), David Gal, Andras Turnai, Dome Dala(1), Lergo Fekete(3), Tamas Csorba, Benedek Gregor, Marton Mizsei, Mate Aranyi, Abel Lukacs, Trener:Kristof Kemeny

 

Hrvatska :Eugen Sunara, Ivan Malenica, Karlo Kreković(1), Marin Vrdoljak(1), Filip Kržić(3), Kristijan Čulina(2), Goran Solje, Ivan Vrbnjak, Luka Bajić, Jakov Škiljić(2), Jerko Penava(2), Roko Jurišić, Martin Čelar, Tin Brubnjak(1), Sven Augusti, Trener:Joško Kreković

 

 

Srbija  - Grčka  8:9 (2 : 1, 1 : 3, 3 : 1, 2 : 4)

 

Suci: Jakov Blašković , Gabor Vogel Delegat: Aleksandar Černi

 

Srbija :Vladimir Mišević, Stefan Branković, Andrej Barač(4), Aleksa Nešić, Nemanja Stanojević, Žarko Vasin, Nikola Kovačević, Nemanja Radovanlija, Petar Tomić(3), Kristian Šulc(1), Lazar Vićković, Aleksa Cvetković, Pavle Gavrilović, Aleksandar Graković, Petar Jakšić, Trener:Uroš Stevanović

 

Grčka :Nikolaos Mitrakis, Efstathios Kalogerpoulos, Ioannis Alafragkis, Konstantinos Gkiouvetsis(6), Dimitrios Nikolaidis(1), Efstathios Papagergiou, Konstantinos Kakaris(1), Charalampos Rompopoulos, Achilleas Grammatikos, Nikolaos Papanikolaou(1), Nikolaos Agiorgousis, Michail Goniotaksis, Stamatios Koutroulakis, Pavlos Dimou, Stylianos Dalmaras, Trener:THEODOROS LORANTOS

 

 

 

Najnovije vijesti
EP U-15: Mozara sa zvukom sirene
SP Gwangju:Hrvatska protiv Njemačke u četvrtfinalu SP (utorak, 23. VII. - 08.30, HTV 2)
EP-U-15:Uvjerljiva pobjeda naših mladića
Live streaming i live scoring iz Burgasa
Promo-video Barakuda