LIGA PRVAKA - skupina B: Jadranaši na korak do čuda

BUSTO ARSIZIO - Plivalište Manara. Suci: Alexandrescu (Rumunjska) i Ohme (Njemačka).

VERONA: Lazović (8 obrana), Dolce 1, Damonte 2, Alesiani, Fondelli 1, Di Somma,
Drašović 2, Bruni, Mirarchi, Luongo 3, Casasola, Valentino, Nicosia. TRENER: Marco

JADRAN: Anić, Delić 1, Zović, Krapić, Butić, Pejković, Power 1, Popović 1, Visković 3,
Milardović 2, Šetka, Kovačić, Podrug. TRENER: Ivan Asić.

OSOBNE POGREŠKE: Verona 10, Jadran 13. ISKLJUČENJE S PRAVOM ZAMJENE:
Kovačić (26). TREĆA OSOBNA POGREŠKA: Visković (32), Drašović (32).
REALIZACIJA IGRAČA VIŠE: Verona 6-13 (46%), Jadran 4-10 (40%).

Splićani su dali sve od sebe, pa i više od toga. U gostima, protiv objektivno daleko jačeg i
iskusnijeg domaćina, pa još bez Kunca namučiti jednog od najboljih talijanskih sastava... To
vrijedi laganog komplimenta.
Jadran je u pet navrata čak imao dva gola prednosti. Posljednji puta 13 minuta prije kraja
(7:5). Nažalost, tu su Splićani i stali Do kraja postigli tek jedan pogodak, nisu se najbolje
snašli u zadnje tri minute susreta, te je logična posljedica toga pobjeda domaćina.
Ivan Asić, trener Jadrana: - Nismo zaslužili izgubiti. Jedan jedini put su domaćini bili u
vodstvu i to je ovo na kraju. Šteta je što smo promašili nekoliko napada s igračem više, mogli
smo i morali bolje. U globalu je bila dobra utakmica, a ja se nadam da ćemo im se revanširati