Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
Dunav kup: Rezultati turnira u Szentesu
14.02.2020 10:20

U Szentesu (Mađarska)  od 14.-16. veljače održava se Dunav kup za djevojčice rođene 2006. i mlađe. Uz reprezentaciju Češke, te ekipe iz Mađarske , Slovačke , Srbije nastupaju i dvije naše. To su Žvk Bura iz Splita i Žvk Jug iz Dubrovnika.

 

Ekipe:

 

Skupina A:

1️⃣ VK Jug Dubrovnik
2️⃣ Republika Češka
3️⃣ Olympia Košice
4️⃣ Spartak Subotica

 

 

Skupina B:


1️⃣ Szentesi VK (2008 dječaci)
2️⃣ Szentesi VK
3️⃣ VK Bura Split
4️⃣ Crvena Zvezda Beograd

 

 

Jug: Gemma Bego,  Nina Jazvin,  Ivana Radoš, Jelena Butić, Andrea Guljemović, Elvira Plečaš,Elsa Garcia, Mara Fox, Nika Almat, Bruna Di Ceglie, Lući Mojaš, Josipa Beatović, Lorena Smokvina, Nea Matičević, Lana Korać, Mara Sebastijan  Treneri: Siniša Zonić, Martina Nadilo

 

Bura: Rafaela Karešin, Petra Čagalj, Letizia Batovanja, Roza Pešić, Paula Tudor, Tonka Ivković, Mia Užarević, Lara Srhoj, Ana Brzović, Ria Glas, Vikltoria Šistov, Karmen Šistov, Mihaela Šain, Ivana Šimunović  Treneri: Nikša Savin, Frane Rožić

 

 

 

Program:

 

Petak 14.2


8.00: VK Jug Dubrovnik – Republika Češka       7 : 19 

 

9.15: Szentes 2008 dječaci – Szentesi VK             9 : 9


10.30: Olympia Košice – Spartak Subotica           16 : 1


11.45: VK Bura Spilt – Crvena Zvezda              3:24 

 

13.00: Olympia Košice – VK Jug Dubrovnik 17:10   

 


14.15: VK Bura Split – Szentes    12:22     

            
15.30: Spartak Subotica– Republika Češka 1:15
16.45: Crvena Zvezda Beograd – Szentesi VK  12:7

 

Subota 15.2


8.00: VK Jug Dubrovnik – Spartak Subotica  24:10
9.15: Szentes 2008 dječaci – Crvena Zvezda Beograd 7:10
10.30: Republika Češka – Olympia Košice   25:2
11.45: Szentesi VK – VK Bura Split 18:16

 

Razigravanje:


13.00: Spartak Subotica - VK Bura 7:13
14.15: VK Jug Dubrovnik - Szentes 2008 dječaci 24:10
15.30: Republika Češka - VK Szentes 17:7
19:15: Crvena Zvezda - Olymipa Košice 19 - 15

 

Nedjelja 16.2

 

8.00:  utakmica za 7. mjesto Spartak Subotica - Szentes 2008 dječaci      7:15
9.15:  utakmica za 5.mjesto  VK Jug - VK Bura                                          23:3
10.30: utakmica za 3.mjesto Olympia Košice - Szentes                             15:11
11.45: Finale   Crvena Zvezda - Republika Češka                                       6:10

 

 

Najnovije vijesti
A1 RVL: Bodovi ostali na Savi
A2 RVL: Zemun na Višnjiku bolji od Zadra 1952
RVL za vaterpolistice: Završni turnir u Zagrebu, 22. i 23. veljače
A1 RVL: Jugaši ‘ugasili‘ Crvenu zvezdu u četvrtoj četvrtini
A1 RVL: Jugaši 'gase' Zvezdu, Smodlaka dolazi uz Savu