Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
A2 RVL 12.kolo: Rezultati
09.02.2019 22:50

Za plasman od 1.-6.mjesta

 

Primorje EB - VK Budva BR 10:8 (3 : 1, 4 : 1, 4 : 3, 1 : 3)

Suci: Robert Tiozzo , Siniša Matijašević Delegat: Mlađan Prvan

 

Primorje EB:Fran Čubranić, Antonio Čunko, Tin Brubnjak(1), Timothy Putt, Duje Peroš(1), Marko Blažić, Maros Tkač, Dario Rakovac(1), Sven Augusti, Mislav Vrlić(2), Lovro Paparić(4), Srdjan Aksentijevic(3), Nikola Milošević, Bojan Car, Trener:Igor Hinić

 

VK Budva BR:Igor Zubac, Miroslav Ranđić, Savo Ćetković, Marjan Mitrović, Matija Brguljan, Nenad Stojčić, Sergej Lobov, Marko Vukmirović, Nikola Bogdanović(1), Damjan Danilović(4), Petar Ćetković(2), Branko Franeta(1), Milan Vitorović, Danilo Dragović, Trener:Drago Pejaković

 

Radnički - Nais 7:5 (1 : 1, 4 : 1, 1 : 0, 1 : 3)

 

Suci: Dario Balažević , Miodrag Stefanović Delegat: Slaviša Luković

 

Radnički:Lazar Dobožanov, Petar Mitrović, Nemanja Stanojević(1), Vukašin Ganić, Nemaja Radovnlija, Nikola Stanković(1), Mateja Đorđević, Dino Guillaume(2), Uroš Vasić, Ivan Gusarov(2), Aleksa Manić, Nikola Tomašević(1), Filip Milutinović, Luka Pljevančić, Trener:Uroš Stevanović 

 

Nais:Igor Lazić, Aleksandar Mitrović(1), Marko Pavičić, Jakša Kosić, Nemanja Budurin, Matija Milošević, Vladimir Mickić, Đorđe Lekić(1), Tihomir Živić(2), Mladen Milošević, Miloš Malenović, Dragan Milošević, Đorđe Stoiljković, Senja Stjepanović(1), Trener:Jovan Serafimović

 

 

Solaris - VK Vojvodina 13:6 (4 : 3, 3 : 2, 3 : 1, 3 : 0)

 

Suci: Jakov Blašković , Igor Virijević Delegat: Ljubomir Gojkov

 

Solaris:Marin Šparada, Ivan Malenica, Andrija Komadina(2), Nikola Štrkalj, Ivo Begović(1), Karlo Erak(2), Andrija Vlahović(4), Roko Pelicarić(1), Ferdinand Josip Bušelić, Domagoj Bulat(1), Kristijan Lipar(1), Eugen Koprčina, Ivan Jukić, Karlo Kreković(1), Trener:Joško Kreković

 

VK Vojvodina:Radoslav Filipović, Luka Parivodić, Igor Arnuš, Nemanja Marinković, Mirel  Ćatović, Nino Blažević(1), Marko Tubić(2), Nemanja Petković(1), Mihajlo Marinković, Stefan Dušan Ristić, Marko Radulović(2), Trener:Darko Bilić

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  Solaris 12 11 0 1 33 151 79 +72
2  Radnički 12 10 1 1 31 134 85 +49
3  VK Budva BR 12 9 1 2 28 159 93 +66
4  Primorje EB 12 8 0 4 24 149 114 +35
5  Nais 12 7 1 4 22 124 104 +20
6  VK Vojvodina 12 7 0 5 21 128 103 +25

 

Za plasman od 7.-12.mjesta

 

Galeb MR - Valjevo Gorenje 6:10 (2 : 4, 2 : 1, 2 : 2, 0 : 3)

 

Suci: Nikola Gašpardi , Slaven Sivčević Delegat: Stijepo Ćubela

 

Galeb MR:Toni Jarak, Luka Kaleb, Marino Jakić, Ivan Rako, Petar Pejić, Ernest von Lachlan(1), Ivor Sumić, Mihovil Marinović(2), Ivan Rašić, Josip Šarić(2), Jerko Glibo(1), Luka Miočević, Jure Topić, Matino Miličević, Trener:Milovan Čović

 

Valjevo Gorenje:Vasilije Stamenić, Jovan Mitrović(1), Arshia Almasi(1), Vojin Marković, Boris Ičagić(1), Kohei Inaba(2), Antonije Stanković, Luka Gligorijević, Nikola Đorđević, Filip Tenžera(2), Luka Đorđević(1), Filip Cvetković(1), Damian Williams, Ilija Ristić(1), Trener:Igor Milanović

 

VD Koper Primorska - Medveščak 11:8 (5 : 3, 0 : 0, 1 : 0, 5 : 4)

 

Suci: Duje Čipčić , Tomi Kovčić Delegat: Leopold Jerman

 

VD Koper Primorska:Luka Gržentič, Milisav Janošević(1), Lorenzo Zadev(2), Gašper Fičur, Aleksa Dimitrijević(1), Stefano Giorgi, Ruben Lagonigro, Teo Galič(2), Damiano Caponero, Peter Brozović, Đorđe Šormaz(4), Rok Crnica(1), Nikola Franković, Trener:Nebojša Obradović

 

Medveščak:Duje Jelovina, Bruno Pavlinić, Filip Regović, Niko Jurlina, Nikola Miljak(1), Toni Šimić, Marko Buconić(1), Marko Pavlinić(2), Borna Sirovec(1), Franko Geratović(2), Mihovil Lakoš, Jakov Škiljić, Marin Jukić, Silvo Alberto Poropat, Trener:Ivan Rukavina

 

 

Zadar 1952 - VA Cattaro 8:7 (3 : 3, 2 : 2, 1 : 1, 2 : 1)

 

Suci: Matija Begić , Bruno Šketelj Delegat: Josip Bračić

 

Zadar 1952:Marko Slade, Luka Lipej(1), Mateo Škaro, Marin Jakupović, Mate Čačić, Marin Jovančević(1), Timien Vučković, Ante Lovrić(2), Vice Donat Magaš, Drago Stanić, Lovre Zelić(1), Roko Jurišić(2), Ante Zdrilić, Ivan Vrbnjak(1), Trener:Goran Jovančević

 

VA Cattaro:Milija Mandić, Jovan Pržica(1), Petar Vujošević, Dragan Marković(3), Marko Mršić(2), Marko Milić, Filip Jašović, Veljko Vujović(1), Dušan Milaš, Božidar Vuksanović, Željko Dončić, Mlađan Gopčević, Vasilije Marinković, Nikola Božović, Trener:Ivan Bjelobrković

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
7  Valjevo Gorenje 12 5 2 5 17 127 128 -1
8  Zadar 1952 12 4 1 7 13 99 124 -25
9  VD Koper Primorska 12 3 1 8 10 94 133 -39
10  Medveščak 12 3 0 9 9 96 144 -48
11  VA Cattaro 12 1 1 10 4 79 151 -72
12  Galeb MR 12 0 0 12 0 73 155 -82
 
 
Najnovije vijesti
REGIONALNA VATERPOLSKA LIGA Završni turnir (19. i 20. travnja)
Hrvatska otvara protiv Kazahstana
Pavić i Dobud u idealnih 7
Splitski Mornar BS u polufinalu
Proljetni kamp vaterpolskog saveza u Crnici