Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
KUP RH za juniorke: Primorjašicama naslov
03.11.2019 14:15

U Splitu je završio Kup RH za juniorke. Primorjašice su osvojile naslov bez poraza, dok su u današnjoj utakmici 5.kola u izravnom dvoboju za drugo mjesto, slavile igračice Jadrana protiv Žavk Mladost.

Najbolja golmanica turnira je naša reprezentativka Alexandra Ratković (Primorje EB), dok je titula najbolje igračice i strijelkinje otišla također u Rijeku kod još jedne naše reprezentativke Mojce Jereb (Primorje EB).

 

 

Najbolja igračica i strijelkinja  Mojca Jereb (Primorje EB).

 

 

 

Najbolja golmanica :Alexandra Ratković (Primorje EB)

 

 

KONAČNI POREDAK:

 

1.VK PRIMORJE EB

2.JADRAN SPLIT

3.ŽAVK MLADOST

4.VK BURA

5.ŽVK VIKTORIA

6.MURSA

 

TOP 3 STRIJELKINJE:

 

1.MOJCA JEREB  30 

2.DOMINA BUTIĆ 25

3.JELENA BUTIĆ  21

 

 

 

Rezultati završnice - Split 1. - 3.11. 2019.

 

 

 

1. KOLO – petak (ujutro)  01. 11. 2019.

 

ŽVK Bura  - VK Jadran ST  5:14 (1 : 7, 0 : 3, 1 : 4, 3 : 0)

 

ŽVK Bura: Lucija Buljac, Petra Čagalj, Karla Domazet, Iris Bogdanić, Nina Eterović, Paola Tudor, Lara Srhoj, Karmen Klančnik(2), Nina Matošić, Dora Nell, Paula Jurko, Roza Pešić, Stela Šimić, Karla Srdanović(3), Trener:Nikša Savin

 

VK Jadran ST : Antonia Šerka, Ema Crnjac, Dora Vujević(1), Jelena Butić(5), Elena Vukelić, Magdalena Butić(1), Paula Bradašić(1), Petra Bradašić, Lara Squiccimarro, Nina Kliškinić, Klaudija Stana Jurić, Domina Butić(6), Marcela Mišić, Paula Batinović, Trener:Alen Brakus

 

                                     

ŽAVK Mladost  - ŽVK Viktoria  20:8 (5 : 0, 7 : 4, 6 : 1, 2 : 3)

 

ŽAVK Mladost: Roberta Petrov, Ana Dašić(1), Filipa Petrić(8), Maja Valečić, Jelena Dašić, Leona Janković(2), Mia Topić(4), Dea Domazet(2), Rea Lacić(1), Aurora Stipanov(1), Nina Medić(1), Dora Kangler, Latica Medvešek, Linda Božan, Trener:Nataša Šerkinić

 

ŽVK Viktoria: Andrea Marić, Bruna Zeljak, Ana Desnica, Ana Goreta(7), Dina Plenća, Kiara Jakelić, Aneta Kalabrić, Marijeta Storić(1), Iva Čoga, Matija Bumbak, Marijeta Jolić, Magdalena Martinović, Lea Skorin, Hana Mijat, Trener:Josip Petković

 

          

VK Primorje EB  - Mursa  26:0 (7 : 0, 6 : 0, 6 : 0, 7 : 0)

 

VK Primorje EB: Alexandra Ratković, Sara Vucelić(1), Laura Virag(7), Mojca Jereb(8), Karla Ružić(3), Kristina Hanzijer, Lara Kinkela, Ilijana Brkić(1), Korina Jureša(6), Trener:Željko Tonković

 

Mursa: Ivana Lerinc, Lora Aladrović, Nina Krnjaić, Hana Matijević, Alka Lulić, Ivana Granoša, Klara Božičević, Elena Wachtler, Saša Markulić, Marija Dobrošević, Trener:Dražen Lerinc

 

___________________________________________________________

     

 

2. KOLO – petak (navečer)  01. 11. 2019.

 

VK Jadran ST  - ŽVK Viktoria  24:3 (9 : 1, 6 : 1, 5 : 0, 4 : 1)

 

VK Jadran ST: Antonia Šerka, Ema Crnjac, Dora Vujević(3), Jelena Butić(6), Elena Vukelić(2), Magdalena Butić(3), Paula Bradašić(3), Petra Bradašić, Lara Squiccimarro, Nina Kliškinić, Klaudija Stana Jurić, Domina Butić(7), Marcela Mišić, Paula Batinović, Trener:Alen Brakus

 

ŽVK Viktoria: Andrea Marić, Bruna Zeljak, Ana Desnica, Ana Goreta(2), Dina Plenća, Kiara Jakelić, Aneta Kalabrić, Marijeta Storić(1), Iva Čoga, Matija Bumbak, Marijeta Jolić, Magdalena Martinović, Tonina Vlahov, Hana Mijat, Trener:Josip Petković

 

 

Mursa  - ŽAVK Mladost  2:22 (0 : 6, 0 : 3, 1 : 6, 1 : 7)

 

 

Mursa: Ivana Lerinc, Lora Aladrović(1), Nina Krnjaić(1), Hana Matijević, Alka Lulić, Ivana Granoša, Klara Božičević, Elena Wachtler, Saša Markulić, Marija Dobrošević, Trener:Dražen Lerinc

 

ŽAVK Mladost: Roberta Petrov, Ana Dašić(3), Filipa Petrić(6), Maja Valečić, Jelena Dašić, Leona Janković(4), Mia Topić(2), Dea Domazet(4), Rea Lacić, Aurora Stipanov(1), Nina Medić(2), Dora Kangler, Latica Medvešek, Linda Božan, Trener:Nataša Šerkinić

 

                                

ŽVK Bura  - VK Primorje EB  4:9 (2 : 4, 1 : 2, 1 : 2, 0 : 1)

 

ŽVK Bura: Lucija Buljac, Petra Čagalj, Karla Domazet, Iris Bogdanić(1), Nina Eterović(1), Ivana Vućemilović Šimunović, Lara Srhoj, Karmen Klančnik(1), Nina Matošić, Dora Nell, Paula Jurko, Šistov Karmen, Stela Šimić, Karla Srdanović(1), Trener:Nikša Savin

 

VK Primorje EB: Alexandra Ratković, Sara Vucelić(2), Laura Virag(1), Mojca Jereb(6), Karla Ružić, Kristina Hanzijer, Lara Kinkela, Ilijana Brkić, Korina Jureša, Trener:Željko Tonković

 

 

 

___________________________________________________________

              

3. KOLO – subota (ujutro) 02. 11. 2019.

 

ŽVK Viktoria  - Mursa  13:6 (4 : 1, 1 : 2, 5 : 2, 3 : 1) 

 

ŽVK Viktoria: Andrea Marić, Isabella Belamarić(2), Ana Desnica(1), Ana Goreta(5), Dina Plenća, Kiara Jakelić, Aneta Kalabrić(3), Marijeta Storić(1), Iva Čoga, Matija Bumbak(1), Marijeta Jolić, Magdalena Martinović, Lea Skorin, Bruna Zeljak, Trener:Josip Petković

 

Mursa: Ivana Lerinc, Lora Aladrović(2), Nina Krnjaić, Hana Matijević(3), Alka Lulić, Ivana Granoša, Klara Božičević, Elena Wachtler(1), Saša Markulić, Marija Dobrošević, Trener:Dražen Lerinc

 

 

                          

VK Primorje EB  - VK Jadran ST  10:8 (2 : 2, 2 : 1, 2 : 2, 4 : 3)

 

VK Primorje EB: Alexandra Ratković, Sara Vucelić(1), Laura Virag(1), Mojca Jereb(3), Karla Ružić, Kristina Hanzijer, Lara Kinkela(1), Ilijana Brkić(1), Korina Jureša(3), Trener:Željko Tonković

 

VK Jadran ST: Antonia Šerka, Ema Crnjac, Dora Vujević, Jelena Butić(2), Elena Vukelić, Magdalena Butić(2), Paula Bradašić(1), Petra Bradašić, Lara Squiccimarro, Klaudija Stana Jurić, Domina Butić(2), Marcela Mišić, Paula Batinović(1), Trener:Alen Brakus

 

                  

ŽAVK Mladost  - ŽVK Bura  13:4 (3 : 0, 1 : 0, 3 : 1, 6 : 3)

 

ŽAVK Mladost :Roberta Petrov, Ana Dašić(1), Filipa Petrić(1), Maja Valečić, Jelena Dašić, Leona Janković(1), Mia Topić(4), Dea Domazet(1), Rea Lacić(1), Aurora Stipanov(1), Nina Medić, Dora Kangler(2), Latica Medvešek, Linda Božan(1), Trener:Nataša Šerkinić

 

ŽVK Bura :Lucija Buljac, Petra Čagalj(1), Karla Domazet, Iris Bogdanić(1), Nina Eterović, Paola Tudor, Lara Srhoj, Karmen Klančnik(1), Nina Matošić, Dora Nell, Paula Jurko, Letizija Batovanja, Stela Šimić, Karla Srdanović(1), Trener:Nikša Savin

                    

___________________________________________________________

 

 

4. KOLO – subota (navečer) 02. 11. 2019.

 

 

VK Jadran ST - Mursa  25:5 (9 : 2, 7 : 1, 2 : 1, 7 : 1)

 

 

VK Jadran ST :Antonia Šerka, Ema Crnjac, Dora Vujević(4), Jelena Butić(6), Elena Vukelić(2), Magdalena Butić(3), Paula Bradašić(2), Petra Bradašić, Lara Squiccimarro, Klaudija Stana Jurić, Domina Butić(7), Marcela Mišić, Paula Batinović(1), Trener:Alen Brakus

 

Mursa :Ivana Lerinc, Lora Aladrović, Nina Krnjaić(2), Hana Matijević(1), Alka Lulić, Ivana Granoša(2), Klara Božičević, Elena Wachtler, Saša Markulić, Marija Dobrošević, Trener:Dražen Lerinc

 

                                

ŽVK Bura  - ŽVK Viktoria  10:8 (5 : 1, 1 : 1, 2 : 3, 2 : 3)

 

ŽVK Bura :Lucija Buljac, Petra Čagalj, Karla Domazet(1), Iris Bogdanić, Nina Eterović(1), Paola Tudor, Lara Srhoj, Karmen Klančnik(1), Nina Matošić(3), Letizija Batovanja, Roza Pešić, Viktorija Tadić, Stela Šimić, Karla Srdanović(4), Trener:Nikša Savin

 

ŽVK Viktoria :Andrea Marić, Bruna Zeljak(1), Ana Desnica, Ana Goreta, Dina Plenća, Kiara Jakelić(1), Aneta Kalabrić(1), Marijeta Storić(4), Iva Čoga, Matija Bumbak(1), Marijeta Jolić, Magdalena Martinović, Marcela Lovrić-Caparin, Hana Mijat, Trener:Josip Petković

 

 

              

VK Primorje EB  - ŽAVK Mladost  6:4 (1 : 0, 0 : 1, 3 : 1, 2 : 2)

 

 

VK Primorje EB :Alexandra Ratković, Sara Vucelić, Laura Virag, Mojca Jereb(3), Karla Ružić, Kristina Hanzijer, Lara Kinkela(2), Ilijana Brkić, Korina Jureša(1), Trener:Željko Tonković

 

ŽAVK Mladost :Roberta Petrov, Ana Dašić, Filipa Petrić(1), Maja Valečić, Jelena Dašić, Leona Janković(2), Mia Topić, Dea Domazet(1), Rea Lacić, Aurora Stipanov, Nina Medić, Dora Kangler, Latica Medvešek, Linda Božan, Trener:Nataša Šerkinić

              

___________________________________________________________

 

 

5. KOLO – nedjelja (ujutro) 03. 11. 2019.

 

 

Mursa  - ŽVK Bura  4:10 (1 : 3, 2 : 2, 0 : 2, 1 : 3)

 

Mursa :Ivana Lerinc, Lora Aladrović, Nina Krnjaić(1), Hana Matijević, Alka Lulić, Ivana Granoša, Klara Božičević, Elena Wachtler, Saša Markulić, Marija Dobrošević(3), Trener:Dražen Lerinc

 

ŽVK Bura:Lucija Buljac, Petra Čagalj, Karla Domazet(1), Iris Bogdanić, Nina Eterović(1), Paola Tudor, Lara Srhoj(2), Karmen Klančnik, Nina Matošić(2), Dora Nell(1), Paula Jurko, Roza Pešić, Stela Šimić, Karla Srdanović(3), Trener:Nikša Savin

 

 

 

ŽVK Viktoria  - VK Primorje EB  1:20 (0 : 5, 0 : 6, 1 : 5, 0 : 4)

 

ŽVK Viktoria :Andrea Marić, Bruna Zeljak, Ana Desnica, Ana Goreta, Dina Plenća, Kiara Jakelić, Aneta Kalabrić, Marijeta Storić, Iva Čoga, Matija Bumbak, Marijeta Jolić(1), Magdalena Martinović, Lea Skorin, Hana Mijat, Trener:Josip Petković

 

VK Primorje EB :Alexandra Ratković, Sara Vucelić(1), Laura Virag(2), Mojca Jereb(10), Karla Ružić(1), Kristina Hanzijer(1), Lara Kinkela, Ilijana Brkić(1), Korina Jureša(4), Trener:Željko Tonković

 

 

 

ŽAVK Mladost  - VK Jadran ST  10:12 (5 : 4, 3 : 1, 2 : 4, 0 : 3)

 

 

ŽAVK Mladost :Roberta Petrov, Ana Dašić, Filipa Petrić(2), Maja Valečić, Jelena Dašić, Leona Janković(1), Mia Topić(3), Dea Domazet(2), Rea Lacić, Aurora Stipanov(2), Nina Medić, Dora Kangler, Latica Medvešek, Linda Božan, Trener:Nataša Šerkinić

 

VK Jadran ST :Antonia Šerka, Ema Crnjac, Dora Vujević(2), Jelena Butić(2), Elena Vukelić(1), Magdalena Butić(2), Paula Bradašić(2), Petra Bradašić, Lara Squiccimarro, Nina Kliškinić, Klaudija Stana Jurić, Domina Butić(3), Marcela Mišić, Paula Batinović, Trener:Alen Brakus

 

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  VK Primorje EB 5 5 0 0 15 71 17 +54
2  Jadran ST 5 4 0 1 12 83 33 +50
3  ŽAVK Mladost 5 3 0 2 9 69 32 +37
4  ŽVK Bura 5 2 0 3 6 33 48 -15
5  ŽVK Viktoria 5 1 0 4 3 33 80 -47
6  Mursa 5 0 0 5 0 17 96 -79

 

Najnovije vijesti
SVJETSKA LIGA: Svjetski prvaci slavili u Ateni
LIGA PRVAKA: Josip Vrlić među 5 najljepših golova kola
Barakude na mini-pripremama u Zagrebu
LIGA PRVAKA - Sažetak 4. kola: Kolo iznenađenja i gostiju
HRVATSKI KUP, ŽENE: Finale ŽAVK Mladost - Jadran Split