Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Jug bolji od Primorje EB
23.03.2019 16:01

Jugaši, koji brane naslov prvaka, ali koji su u obranu krenuli s druge pozicije (Mladost je ugrabila 'jedinicu'), očekivano su pobijedili Primorja EB, koji je danas član drugog razreda regionalne lige. Iznenađenje je tek bilo samo plus tri za Jug CO na poluvremenu, te 3:0 riječkog sastava na početku posljednje četvrtine. Kobešćak, dalo se primjetiti, nije baš bio zadovoljan s time. Znao je podići glas.

U četvrtfinalu se ne igra na pobjede, već se zbrajaju pogotci u dvije utakmice. Jug CO u drugo poluvrijeme ulazi s plus 8.

Primorje EB – Jug CO 8:16
DUBROVNIK
 Bazen u Gružu. Gledatelja 150. Suci: Robert Tiozzo i Davor Mijić, delegat: Mlađan Prvan (svi iz Splita).
PRIMORJE ERSTE BANKA: Čubranić (11 obrana), Čunko (1), Brubnjak, Babić, Peroš, Blažić, Tkač (1), Rakovac (1), Petrić (1), Vrlić, Paparić (3), Marić, Milošević, Car (1). Trener: Igor Hinić.
JUG CROATIA OSIGURANJE: Popadić (9 obrana), Macan, Fatović (4), Lončar (1), Joković (3), Garcia (2), Lozina (2), Merkulov (2), Tomasović, Čulina, Radić, Papanastasiou (2), Vukojević, Perić. Trener: Vjeko Kobešćak.
Igrač više: Primorje EB 4/2, Jug CO 10/5
Peterci: Primorje EB 1/1, Jug CO 1/1
Četvrtine: 2:5, 2:2, 0:6, 4:3.