Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
A2 RVL 13.kolo: Solaris i Primorje remizirali u derbijima
16.02.2019 22:33

 

Odigrano je 13.kolo A2 Regionalne lige:

 

Za plasman od 1.- 6.mjesta

 

Nais - VK Vojvodina 9:7 (2 : 1, 1 : 1, 4 : 3, 2 : 2)

 

Suci: Dario Balažević , Goran Jovančević Delegat: Nikola Marjanović

 

Nais:Igor Lazić, Petar Vujović, Marko Pavičić, Jakša Kosić, Nemanja Budurin(2), Matija Milošević(2), Vladimir Mickić, Đorđe Lekić(2), Tihomir Živić(1), Milan Kovačević(1), Miloš Malenović, Dragan Milošević, Đorđe Stoiljković, Senja Stjepanović(1), Trener:Jovan Serafimović

 

VK Vojvodina:Radoslav Filipović, Boris Šiman, Igor Arnuš, Nemanja Marinković(1), Luka Parivodić, Žarko Vasin(1), Uroš Marić(1), Mirel Ćatović(1), Nino Blažević, Marko Tubić, Nemanja Petković, Mihajlo Marinković, Nikola Popović, Marko Radulović(3), Trener:Darko Bilić

 

Radnički - Primorje EB 10:10 (2 : 0, 3 : 3, 4 : 4, 1 : 3)

 

Suci: Marko Matijević , Vojin Putniković Delegat: Goran Arnautović

 

Radnički:Lazar Dobožanov, Petar Mitrović, Nemanja Stanojević, Vukašin Ganić(5), Nemaja Radovnlija(1), Jovan Tanasijević, Uglješa Panić, Dino Guillaume(2), Uroš Vasić, Ivan Gusarov(1), Aleksa Manić(1), Nikola Tomašević, Pavle Gavrilović, Luka Pljevančić, Trener:Uroš Stevanović

 

Primorje EB:Fran Čubranić, Antonio Čunko, Tin Brubnjak, Timothy Putt(1), Duje Peroš(1), Marko Blažić, Maros Tkač(2), Dario Rakovac, Ian Petrić, Mislav Vrlić, Lovro Paparić(2), Srdjan Aksentijevic(3), Nikola Milošević, Bojan Car(1), Trener:Igor Hinić

 

 Solaris - VK Budva BR 8:8 (2 : 2, 3 : 2, 2 : 1, 1 : 3)

 

Suci: Nenad Periš , Stanko Ivanovski Delegat: Dejan Adžić

 

Solaris:Marin Šparada, Ivan Malenica, Andrija Komadina, Nikola Štrkalj(1), Ivo Begović(1), Karlo Erak, Andrija Vlahović(2), Roko Pelicarić(1), Ferdinand Josip Bušelić(2), Domagoj Bulat, Kristijan Lipar, Eugen Koprčina, Ivan Jukić, Karlo Kreković(1), Trener:Joško Kreković

 

VK Budva BR:Igor Zubac, Miroslav Ranđić, Savo Ćetković(2), Marjan Mitrović, Matija Brguljan, Nenad Stojčić, Sergej Lobov, Marko Vukmirović(1), Nikola Bogdanović, Damjan Danilović(2), Petar Ćetković, Branko Franeta(3), Milan Vitorović, Nenad Dragović, Trener:Drago Pejaković

 

oredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  Solaris 13 11 1 1 34 159 87 +72
2  Radnički 13 10 2 1 32 144 95 +49
3  VK Budva BR 13 9 2 2 29 167 101 +66
4  Primorje EB 13 8 1 4 25 159 124 +35
5  Nais 13 8 1 4 25 133 111 +22
6  VK Vojvodina 13 7 0 6 21 135 112 +23

 

Za plasman od 7.- 12.mjesta

 

Galeb MR - VD Koper Primorska 9:11 (2 : 3, 1 : 2, 3 : 3, 3 : 3)

 

Suci: Mateo Jović , Branko Banovac Delegat: Željko Kaurloto

 

Galeb MR:Toni Jarak, Luka Kaleb(1), Marino Jakić, Ivan Rako(3), Petar Pejić, Matino Miličević, Ivor Sumić, Ernest von Lachlan(2), Ivan Rašić, Josip Šarić(1), Jerko Glibo, Ante Kuzmanić(1), Jure Topić, Gojko Kapović(1), Trener:Milovan Čović

 

VD Koper Primorska:Luka Gržentič, Milisav Janošević(1), Gašper Fičur, Nikola Franković(2), Aleksa Dimitrijević(1), Stefano Giorgi, Ruben Lagonigro, Teo Galič(1), Damiano Caponero(2), Peter Brozović, Đorđe Šormaz(3), Rok Crnica(1), Trener:Nebojša Obradović

 

Valjevo Gorenje - Zadar 1952 7:9 (2-3, 1-2, 3-2, 1-2)

 

Suci: Vuk Milović , Pavle Kiš Delegat: Milovan Ranđić

 

Valjevo Gorenje:Vasilije Stamenić, Jovan Mitrović, Arshia Almasi(1), Antonije Stanković, Boris Ičagić, Kohei Inaba(1), Aleksandar Njegovan(3), Luka Gligorijević(1), Nikola Đorđević, Filip Tenžera(1), Luka Đorđević, Filip Cvetković, Damian Williams, Ilija Ristić, Trener:Igor Milanović

 

Zadar 1952:Marko Slade, Luka Lipej(1), Mateo Škaro, Marin Jakupović(1), Mate Čačić, Marin Jovančević(1), Timien Vučković, Ante Lovrić, Vice Donat Magaš, Drago Stanić, Lovre Zelić, Roko Jurišić(1), Ante Zdrilić, Ivan Vrbnjak(5), Trener:Goran Jovančević

 

VA Cattaro - Medveščak 12:8 (4 : 1, 3 : 2, 2 : 2, 3 : 3)

 

Suci: Nikola Arnaut , Miroslav Mijanović Delegat: Željko Avramović

 

VA Cattaro:Milija Mandić, Jovan Pržica(1), Petar Vujošević, Dragan Marković(1), Marko Mršić(1), Nemanja Ćetković, Filip Jašović, Veljko Vujović(1), Dušan Milaš(5), Božidar Vuksanović(1), Željko Dončić(2), Nikola Blečić, Vasilije Marinković, Mlađan Gopčević, Trener:Ivan Bjelobrković

Medveščak:Duje Jelovina, Bruno Pavlinić, Marin Jukić, Nikola Miljak(2), Marko Buconić(2), Marko Pavlinić(2), Borna Sirovec, Franko Geratović(1), Jakov Škiljić(1), Trener:Ivan Rukavina

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
7  Valjevo Gorenje 13 5 2 6 17 134 137 -3
8  Zadar 1952 13 5 1 7 16 108 131 -23
9  VD Koper Primorska 13 4 1 8 13 105 142 -37
10  Medveščak 13 3 0 10 9 104 156 -52
11  VA Cattaro 13 2 1 10 7 91 159 -68
12  Galeb MR 13 0 0 13 0 82 166 -84

 

Najnovije vijesti
Apsolutna nadmoć Juga CO
ODLUKA NIJE LAKA, ALI MISLIM DA JE PAMETNA
SANDRO SUKNO OBJAVIO KRAJ KARIJERE
Jug CO obranio naslov prvaka
FINAL 6 U GRUŽU Zlato uzeo Cattaro