Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
KUP RH juniori skupina Zagrebu: Rezultati 3.kola
22.08.2019 21:11

U Zagrebu se odigrava polufinalni turnir Kupa Hrvatske za juniore. Plasman na završnicu izboriti će dvije prvoplasirane momčadi. Postignuti su slijedeći rezultati:

 

Raspored turnira:

 

3.kolo -  petak popodne

 

Jug CO  - HAVK Mladost  7:11 (0 : 2, 1 : 6, 3 : 3, 3 : 0)

 

Suci: Branko Banovac , Ante Bura Delegat: Miroslav Vlašić

 

Jug CO :Antonio Vukojević, Marin Tomasović(2), Nikola Ljepava, Leo Cukrov(1), Filip Kržić(1), Kristijan Čulina, Antonio Gavranić, Nikola Šimunović(1), Ivan Špetić, Đivo Bobić(1), Marko Žuvela, Ivan Vukojević, Maro Šimunović, Luka Stahor(1), Trener:Veselin Đuho

HAVK Mladost:Marko Miškić, Tomislav Stipo Samardžić, Vid Brčić, Martin Papež(1), Luka Brnetić, Fran Krpan, Roko Požarić, Branimir Herceg(2), Luka Bajić(1), Luka Mihić(4), Petar Paić, Tin Fabris(3), Matko Stipičević, Toni Bušić, Trener:Damir Vincek

 

OVK POŠK  - Zadar 1952  11:14 (2 : 4, 3 : 3, 1 : 4, 5 : 3)

 

Suci: Jakov Blašković , Marko Matijević Delegat: Miroslav Vlašić

 

OVK POŠK :Nikola Jurić, Toni Radan(1), Nino Milas, Roko Bezer, Boris Pavić, Toni Žurić, Bruno Vujčić(2), Jerko Penava(5), Krešimir Prižmić(1), Toni Ostojić(1), Marin Durdov(1), Trener:Siniša Školneković

 

Zadar 1952:Ante Zdrilić, Roko Eleršek, Mario Frakić, Mate Čačić(4), Vito Cicero(1), Roko Donđivić(3), Mateo Škaro, Jakov Mrvičić, Drago Stanić(4), Ante Martinović(1), Donatto Dellavia(1), Luka Martinović, Luka Donđivić, Trener:Goran Jovančević

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  HAVK Mladost 3 3 0 0 9 46 26 +20
2  VK Jug CO 3 2 0 1 6 40 32 +8
3  Zadar 1952 3 1 0 2 3 31 41 -10
4  OVK POŠK 3 0 0 3 0 34 52 -18

 

 

____________________________________________________________________________________________________

2.kolo -  petak ujutro

 

 

HAVK Mladost  - OVK POŠK  20:10 (6 : 2, 3 : 4, 4 : 3, 7 : 1)

 

Suci: Jakov Blašković , Ante Bura Delegat: Miroslav Vlašić

 

 

HAVK Mladost :Marko Miškić, Tomislav Stipo Samardžić, Eugen Rumbak(2), Martin Papež, Luka Brnetić, Vid Brčić(3), Roko Požarić(2), Branimir Herceg(2), Luka Bajić(4), Luka Mihić(3), Marko Holzinger, Tin Fabris(3), Matko Stipičević, Toni Bušić(1), Trener:Damir Vincek

 

OVK POŠK :Nikola Jurić, Toni Radan, Nino Milas, Roko Bezer, Boris Pavić, Toni Žurić(3), Bruno Vujčić(1), Jerko Penava(2), Krešimir Prižmić(1), Toni Ostojić(2), Marin Durdov(1), Trener:Siniša Školneković

 

 

Zadar 1952 - Jug CO  8:15 (2 : 3, 3 : 3, 0 : 5, 3 : 4)

 

Suci: Nenad Periš , Marko Matijević Delegat: Miroslav Vlašić

 

Zadar 1952 :Ante Zdrilić, Roko Eleršek, Mario Frakić, Mate Čačić(3), Vito Cicero, Roko Donđivić(1), Mateo Škaro(2), Jakov Mrvičić, Drago Stanić(1), Ante Martinović, Donatto Dellavia(1), Luka Martinović, Luka Donđivić, Trener:Ive Radetić

 

Jug CO :Antonio Vukojević, Marin Tomasović, Luka Ljepava(1), Leo Cukrov, Filip Kržić(2), Kristijan Čulina(2), Antonio Gavranić, Nikola Šimunović(2), Ivan Špetić(1), Đivo Bobić(3), Marko Žuvela(1), Ivan Vukojević, Maro Šimunović, Luka Stahor(3), Trener:Veselin Đuho

 

____________________________________________________________________________________________________

1.kolo - četvrtak 

 

HAVK Mladost  - Zadar 1952  15:9 (3 : 1, 5 : 2, 3 : 3, 4 : 3)

 

Suci: Jakov Blašković , Branko Banovac Delegat: Miroslav Vlašić

 

HAVK Mladost :Marko Miškić, Tomislav Stipo Samardžić, Eugen Rumbak(1), Martin Papež(1), Luka Brnetić(1), Fran Krpan, Roko Požarić(1), Branimir Herceg(2), Luka Bajić(5), Luka Mihić(1), Petar Paić(1), Tin Fabris(2), Matko Stipičević, Toni Bušić, Trener:Damir Vincek

 

Zadar 1952 :Ante Zdrilić, Roko Eleršek(2), Mario Frakić, Mate Čačić(5), Vito Cicero, Roko Donđivić, Mateo Škaro(1), Jakov Mrvičić, Drago Stanić, Ante Martinović, Donatto Dellavia(1), Luka Martinović, Luka Donđivić, Trener:Goran Jovančević

 


OVK POŠK  - Jug CO  13:18 (1 : 3, 2 : 6, 3 : 6, 7 : 3)

 

Suci: Ante Bura , Marko Matijević Delegat: Miroslav Vlašić

 

OVK POŠK:Nikola Jurić, Toni Radan, Nino Milas(1), Roko Bezer, Boris Pavić, Toni Žurić, Bruno Vujčić, Jerko Penava(7), Krešimir Prižmić(3), Toni Ostojić(2), Marin Durdov, Trener:Siniša Školneković

 

Jug CO :Antonio Vukojević, Marin Tomasović(1), Luka Ljepava(3), Leo Cukrov, Filip Kržić, Kristijan Čulina(3), Antonio Gavranić, Nikola Šimunović(3), Ivan Špetić(1), Đivo Bobić(3), Marko Žuvela(1), Ivan Vukojević(2), Maro Šimunović, Luka Stahor(1), Trener:Veselin Đuho

 

 


 

Najnovije vijesti
Hrvati ostaju vladari lige
Oradea izbacila Barcelonu
Barakudice na turniru mlađih nada
Prvenstvo Hrvatske mlađe nade: Medvedima naslov
Eurokup - Split: Mornar BS ispao