Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
HRVATSKI KUP, ŽENE: Finale ŽAVK Mladost - Jadran Split
10.11.2019 11:43

HRVATSKI KUP, ŽENE - Kvalifikacijski turnir

 

Nakon odigranog kvalifikacijskog turnira Kupa Hrvatske za seniorke u Šibeniku dobili smo dvije ekipe koje će igrati u finalu.To su ŽAVK Mladost, koje su i braniteljice naslova, i VK Jadran iz Splita.

Finale je na rasporedu u Splitu, 24. studenog, s početkom u 16.30.

 

POREDAK:

  1. ŽAVK Mladost   4  4  0  0  12
  2. VK Jadran         4  3  0  1   9
  3. VK Primorje       4  2  0  2   6
  4. ŽVK Bura          4  1  0  3   3
  5. ŽVK Viktoria      4  0  0  4   0  

 

5. KOLO - nedjelja, 10. XI.

 

ŽVK Viktoria - VK Primorje EB 3:6 (0:1, 0:0, 2:0, 1:5)

 

ŽVK Viktoria: Andrea Marić, Magdalena Martinović, Ana Desnica, Ana Goreta 1, Lea Skorin, Kiara Jakelić , Aneta Kalabrić , Marijeta Storić 2, Tonina Vlahov, Matija Bumbak, Marijeta Jolić, Marlena Skelin , Nora Prelević, Bruna Zeljak   Trener: Marijo Ćaleta

 

VK Primorje: Alexandra Ratković, Sara Vucelić , Karla Ružić 4 , Lara Kinkela 1  , Iva Trusk 1, Lea Saftić , Korina Jureša     Trener: Željko Tonković

 

 

ŽVK Bura - VK Jadran 2:14 (1:4, 1:3, 0.6, 0:1)

 

ŽVK Bura: Lucija Buljc, Karla Domazet , Iris Bogdanić , Petra Čagalj, Paola Tudor, Lara Srhoj  , Karmen Klančnik, Nina Matošić 1, Paula Jurko, Stela Šimić, Karla Srdanović 1    Trener: Nikša Savin

 

VK Jadran ST : Marijeta Barišić , Klaudija Stana Jurić, Dora Vujević  , Jelena Butić 1, Elena Vukelić 3, Magdalena Butić 2 , Magdalena Mijat 1, Paula Bradašić 2, Lara Squiccimarro , Ivana Butić 1, Bruna Barišić 2, Domina Butić 2, Marcela Mišić, Jelena Katušić   Trener: Alen Brakus

 

 

Slobodna je ŽAVK Mladost

 

4. KOLO - subota, 9. XI.

 

VK Jadran - ŽAVK Mladost 6:16 (1:2, 2.4, 1:6, 2:4)

 

VK Jadran ST : Marijeta Barišić , Klaudija Stana Jurić, Dora Vujević 1 , Jelena Butić 1 , Elena Vukelić, Magdalena Butić , Magdalena Mijat, Paula Bradašić , Lara Squiccimarro , Ivana Butić 2, Bruna Barišić 1 , Domina Butić 1 , Antonia Šerka, Jelena Katušić   Trener: Alen Brakus

 

ŽAVK Mladost:  Emmi Miljkovć 7 , Lidija Crnički 2 , Liana Dancec 4 , Filipa Petrić , Matea Skelin , Mia Topić 1, Leona Janković 1 , Rea Lacić, Kiara Brnetić 1 , Nina Medić , Dora Kangler  , Latica Medvešek, Linda Božan    Trenerica: Mia Šimunić

 

VK Primorje - ŽVK Bura 13:4 (2:0, 5:3, 2:1, 4:0)

 

VK Primorje: Alexandra Ratković, Sara Vucelić 3, Karla Ružić 1, Lara Kinkela  , Iva Trusk 2  , Lea Saftić 1  , Korina Jureša 6    Trener: Željko Tonković

 

ŽVK Bura: Lucija Buljc, Roza Pešić, Karla Domazet 2, Iris Bogdanić , Petra Čagalj, Lara Srhoj 1 , Karmen Klančnik, Nina Matošić , Stela Šimić, Karla Srdanović 1     Trener: Nikša Savin

 

 

Slobodna ŽVK Viktoria

 

3. KOLO - subota, 9. XI.

 

ŽAVK Mladost - VK Primorje EB 15:6 (4:2, 6:0, 2:3, 3:1)

 

ŽAVK Mladost:  Emmi Miljkovć 3, Lidija Crnički 1 , Liana Dance 2, Filipa Petrić 2 , Matea Skelin 3  , Mia Topić , Leona Janković , Rea Lacić 1, Kiara Brnetić 2 , Nina Medić , Dora Kangler  1, Latica Medvešek, Linda Božan     Trenerica: Mia Šimunić

 

VK Primorje: Alexandra Ratković, Sara Vucelić, Karla Ružić 1, Lara Kinkela , Iva Trusk 2 , Lea Saftić 1 , Korina Jureša 2    Trener: Željko Tonković

 

 

ŽVK Bura - ŽVK Viktoria 13:8 (2:1, 2.1, 6:3, 3:3)

 

ŽVK Bura: Lucija Buljc, Roza Pešić, Karla Domazet, Iris Bogdanić 2 , Petra Čagalj, Paola Tudor, Lara Srhoj 2, Karmen Klančnik, Nina Matošić 2, Dora Nell 2, Paula Jurko, Anđela Sinković 2, Stela Šimić, Karla Srdanović 3     Trener: Nikša Savin

 

ŽVK Viktoria: Andrea Marić, Magdalena Martinović, Ana Desnica, Ana Goreta 3, Dina Plenća, Kiara Jakelić 1, Aneta Kalabrić 1, Marijeta Storić 2 , Iva Čoga, Matija Bumbak, Marijeta Jolić, Marlena Skelin 1, Tonina Vlahov, Bruna Zeljak   Trener: Marijo Ćaleta

 

 

Slobodan je VK Jadran

 

2. KOLO - petak, 8. XI.

 

ŽVK Viktoria - ŽAVK Mladost 4:25 (1:7, 2:5, 1:9, 0:4)

 

ŽVK Viktoria: Andrea Marić, Magdalena Martinović, Ana Desnica, Ana Goreta 2 , Dina Plenća, Kiara Jakelić, Aneta Kalabrić 1 , Marijeta Storić , Matija Bumbak, Marijeta Jolić, Marlena Skelin 1, Lea Skorin, Bruna Zeljak   Trener: Marijo Ćaleta

 

ŽAVK Mladost:  Emmi Miljkovć 3 , Lidija Crnički 2 , Liana Dance 3, Filipa Petrić 6 , Matea Skelin 2 , Mia Topić , Leona Janković 1 , Rea Lacić, Kiara Brnetić 3, Nina Medić 2, Dora Kangler 2 , Latica Medvešek, Linda Božan 1    Trenerica: Mia Šimunić

 

VK Primorje EB - VK Jadran 5:10 (1:4, 2:2, 2:3, 0:1)

 

VK Primorje: Alexandra Ratković, Sara Vucelić 1, Karla Ružić, Lara Kinkela 1, Iva Trusk 1, Lea Saftić 1, Korina Jureša 1   Trener: Željko Tonković

 

VK Jadran ST : Marijeta Barišić , Klaudija Stana Jurić, Dora Vujević , Jelena Butić , Elena Vukelić, Magdalena Butić , Magdalena Mijat, Paula Bradašić , Jelena Katušić 1, Ivana Butić 1 , Bruna Barišić 4 , Domina Butić 4, Antonia Šerka, Paula Batinović    Trener: Alen Brakus

 

Slobodna je ŽVK Bura

 

1. KOLO - petak, 8. XI.

 

VK Jadran - ŽVK Viktoria 15:8 (5:2, 5:1, 3:2, 2:3)

 

VK Jadran ST : Marijeta Barišić 1, Klaudija Stana Jurić, Dora Vujević 1, Jelena Butić 2, Elena Vukelić, Magdalena Butić 2, Paula Bradašić 1, Nina Kliškinić, Jelena Katušić 1, Ivana Butić 5, Bruna Barišić 1, Antonia Šerka, Paula Batinović 1   Trener: Alen Brakus

 

ŽVK Viktoria: Andrea Marić, Isabella Belamarić, Ana Desnica, Ana Goreta 6, Dina Plenća, Kiara Jakelić, Aneta Kalabrić 1, Marijeta Storić 1, Matija Bumbak, Marijeta Jolić, Marlena Skelin, Lea Skorin, Bruna Zeljak   Trener: Marijo Ćaleta

 

 

ŽAVK Mladost -  ŽVK Bura 24:3 (4:0, 7:0, 5:2, 8:1)

 

ŽAVK Mladost:  Emmi Miljkovć 4, Lidija Crnički 1, Filipa Petrić 3, Matea Skelin 5, Mia Topić 1, Leona Janković 1, Rea Lacić, Liana Dance 5, Nina Medić, Dora Kangler 4, Latica Medvešek, Linda Božan   Trenerica: Mia Šimunić

 

ŽVK Bura: Karla Jonjić, Julija Božan, Karla Domazet, Iris Bogdanić 1, Petra Čagalj, Paola Tudor, Lara Srhoj, Karmen Klančnik, Nina Matošić, Paula Jurko, Anđela Sinković, Stela Šimić, Karla Srdanović 2  Trener: Nikša Savin

 

Slobodno je Primorje EB

 

 

 

 

 

 

_________________________________________________________________________________________

Šibenik daje finalistice Kupa

 

 

Od petka do nedjelje, 8. do 10. studenog, šibenski bazen na Crnici odlučuje i o dvije najbolje ekipe u Hrvatskom kupu za seniorke. Naime, pet hrvatskih sastava kroz pet će kola u tri dana po ligaškom sustavu odlučiti koje će se dvije ekipe boriti u finalu Hrvatskog kupa za žene, a koje je na rasporedu 24. ovog mjeseca u Splitu, malo prije finalne utakmice kup nadmetanja za muškarce.

 

Domaćice kvalifikacija, šibenska Viktoria, braniteljice naslova zagrebačka Mladost, te splitska Bura, sugrađanke im iz Jadrana, te riječko Primorje EB borit će se naime za prva dva mjesta koja jamče automatski i finale. To je manja preinaka u odnosu na primjerice prošlu godinu kada se igrao također kvalifikacijski turnir, te je i tada bilo 5 sastava, ali od kojih su prva 4 išla na završni turnir. Takav tip turnira nije imao toliki natjecateljski smisao kao ovogodišnji u Šibeniku.

 

Igračice Mladosti su apsolutne favoritkinje ne samo ovog turnira, već i cijelog kup nadmetanja i za ovu sezonu, tako da će se u Šibeniku po svemu sudeći voditi ogorčena borba za mjesto broj 2.

 

 

 

Najnovije vijesti
SVJETSKA LIGA: Svjetski prvaci slavili u Ateni
LIGA PRVAKA: Josip Vrlić među 5 najljepših golova kola
Barakude na mini-pripremama u Zagrebu
LIGA PRVAKA - Sažetak 4. kola: Kolo iznenađenja i gostiju
EUROKUP - Uzvrat četvrtfinala: 'Hrvatski' Strasbourg ispao tek petercima