Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
A1 RVL: Rezultati 15.kola
23.02.2019 23:15

Primorac - VK Šabac 16:10 (6 : 2, 2 : 2, 5 : 5, 3 : 1)

 

Suci: Vlaho Radičević , Joško Prančić Delegat: Milorad Murišić

 

Primorac:Nikoloz Shubladze, Miroslav Perković, Damir Crepulja(2), Antonio Petrović(2), Dušan Matković(1), Marko Gopčević(2), Marko Ivanković(3), Nikola Pavličević(1), Victor Vishnyakov(2), Goran Grgurević(2), Dimitrije Kriještorac(1), Aljoša Mačić, Alen Isljamović, Vuk Drašković, Trener:Petar Vico

 

VK Šabac:Gojko Pjetlović, Aleksandar Eraković, Nikola Marković, Mihajlo Repanović(1), Nebojša Toholj(3), Nikola Lukić(1), Marko Janković(3), Marko Bolović(1), Veljko Savković, Andrej Vukadinović, Aleksa Petrovski(1), Trener:Miodrag Mirović

 

 

Partizan - Jug CO 10:14 (3 : 3, 4 : 6, 0 : 3, 3 : 2)

 

Suci: Stanko Ivanovski , Vuk Milović Delegat: Mihajlo Ćirić

 

Partizan:Mateja Vlahović, Mihajlo Andrin, Stefan Branković, Aleksa Nešić, David Kikaleishvili, Petar Tomić(3), Petar Smiljević(1), Arsenije Mitrović, Andrej Barač(2), Lazar Vićković(3), Nikola Radonjić, Bilal Gbadamassi(1), Milutin Belopavlović, Zoran Božović, Trener:Stefan Ćirić

 

Jug CO:Toni Popadić, Marko Macan, Loren Fatović, Luka Lončar(1), Maro Joković(4), Luka Lozina(1), Daniil Merkulov(4), Kristijan Čulina, Marko Žuvela(1), Hrvoje Benić(1), Alexandros Papanastasiou(2), Antonio Vukojević, Nikola Šimunović, Trener:Vjekoslav Kobešćak

 

 

Mornar BS - HAVK Mladost 12:13 (1 : 3, 4 : 2, 3 : 3, 4 : 5)

 

Suci: Jakov Blašković , Dragan Štampalija Delegat: Božo Vuletić

 

Mornar BS:Luka Podrug, Rino Burić(2), Petar Uvodić, Marin Vrdoljak(1), Jure Božan, Bruno Hrvatić, Ivan Krolo, Boris Pavlović(2), Marko Elez(1), Ivan Živković(1), Antonio Dužević(4), Borna Japundžić, Marin Kordić, Krešimir Butić(1), Trener:Zdeslav Vrdoljak

 

HAVK Mladost:Jerko Jurlina, Cosmin Alex. Radu(3), Lovre Miloš(1), Marino Čagalj, Miloš Ćuk(2), Antonio Petković(2), Jerko Anzulović, Tin Fabris, Luka Bajić, Matias Biljaka(1), Ivan Buljubašić(1), Konstantin Kharkov(3), Luka Sučić, Branimir Herceg, Trener:Zoran Bajić

 

 

Jadran Split - PVK Jadran Carine HN 11:13 (2 : 4, 2 : 3, 5 : 3, 2 : 3)

 

Suci: Lazar Anđelić , Igor Virijević Delegat: Luko Vuletić

 

Jadran Split:Mate Anić, Petar Čondic Kadmenović, Ivan Domagoj Zović, Ivan Krapić, Zvonimir Butić(1), Duje Pejković, Nathan Power(1), Boris Popović, Ante Visković(2), Nikola Milardović, Anđelo Šetka(5), Toni Kuničić, Martin Čelar, Marin Delić(2), Trener:Ivan Asić

 

PVK Jadran Carine HN:Slaven Kandić, Nikola Brkić, Vlado Popadić(1), Dimitrije Obradović(1), Dušan Baničević, Kanstantin Averka(4), Petar Mijušković, Filip Gardašević, Đuro Radović(4), Vladan Spajić, Dragan Drašković, Marko Petković(3), Petar Tešanović, Uroš Vučurović, Trener:Vladimir Gojković
 

 

Najnovije vijesti
Apsolutna nadmoć Juga CO
ODLUKA NIJE LAKA, ALI MISLIM DA JE PAMETNA
SANDRO SUKNO OBJAVIO KRAJ KARIJERE
Jug CO obranio naslov prvaka
FINAL 6 U GRUŽU Zlato uzeo Cattaro