Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
PH 1B liga: Rezultati 3.kola
10.02.2019 17:34

Odigrane su utakmice 3.kola 1B lige i postignuti su slijedeći rezultati:

 

Osijek - Opatija 7:12 (1 : 2, 1 : 7, 3 : 1, 2 : 2)

 

Suci: Tomislav Milenković , Nikica Pinter Delegat: Robert Jambrović

 

Osijek:Dejan Burčer, Luka Šimović, Lovro Čelar Ćupić(1), Zvonimir Škorić(1), Tomislav Primorac(1), Matej Zovak, Toni Kaluđer(1), Hrvoje Kolarić(1), Josip Zeko, Leonard Rebuš(2), Gabrijel Grubišić, Filip Krstić, Luka Valentić, Jure Ereš, Trener:Krešimir Musulin 

 

Opatija:Noa Olić, Dario Biščević(1), Marcel Latin, Stefan Vucelić, Eric Nemet, Sven Augusti(4), Ivan Butorac(2), Toni Smokvina, Mateo Saftić(3), Luka Saftić, Ian Petrić(3), Trener:Danijel Kancijanić

 

KPK - Siscia 7:7 (2 : 1, 1 : 3, 3 : 3, 1 : 0)

 

Suci: Pero Bartičević , Davor Mijić Delegat: Željko Mladinić

 

KPK:Davor Skokandić, Ante Radovanović(1), Frano Radovanović, Toni Mozara(1), Vinko Radovanović, Frano Filippi, Lovor Lozica, Leo Cukrov(3), Petar Tedeschi, Beris Peručić, Luka Stahor, Franko Fabris, Andrija Botica, Antonio Gavranić(2), Trener:Emil Nikolić

 

Siscia:Ivan Vukmanović, Ivan Dolenac, David Zahirović, Karlo Smolčić(2), Ivan Gledec(4), Ian Jelen, Vjekoslav Vincek, Fran Filar, Kristijan Šimić, Ivan Sajko, Ante Ravlić, Matija Sović(1), Trener:

 

Bellevue Crodux - Delfin 24:3 (5 : 1, 4 : 1, 7 : 1, 8 : 1)

 

Suci: Ivan Matijević , Mato Miloslavić Delegat: Ivan Miloš

 

Bellevue Crodux:Pavo Ljepopio, Tihomil Vranješ(1), Ivan Jurić(2), Toni Paskojević, Đivo Bobić(3), Boris Ivaniš(5), Josef Hrošik(4), Emilio Tullio(1), Leo Bogdanović(5), Ivan Špetić(2), Bruno Vranješ, Toni Sambrailo(2), Antonio Knez, Nikola Sršen., Trener:Marko Iveković

 

Delfin :Nathael Komadina, Teodor Hraste(1), Filip Radetić, Lenark Kusanović, Luka Kancelir, Maro Damijanić, Domagoj Jureša(1), Petar-Vito Mamontov, Frane Marić, Marko Stupin, Andrea Brajnović(1), Davorin Šulekić, Fran Poropat, Trener:Zvonko Živić

 

 

 

Najnovije vijesti
REGIONALNA VATERPOLSKA LIGA Završni turnir (19. i 20. travnja)
Hrvatska otvara protiv Kazahstana
Pavić i Dobud u idealnih 7
Splitski Mornar BS u polufinalu
Proljetni kamp vaterpolskog saveza u Crnici