CRVENA ZVEZDA 7  MLADOST 12 (2:3, 0:2, 1:4, 4:3)

BEOGRAD - Plivalište Milan Muškatirović. Gledatelja 250. Suci: Putniković (Srbija) i Rak
(Dubrovnik). Opunomoćenik: Marjanović (Srbija)

CRVENA ZVEZDA: Kralj, Tankosić, Maksimović 1, Bursać 1, Perković, Vasić 2, Bitadze 1,
Martinović, Ilić, Popović 1, Šulc, Radović, Todorovski, LJubenović 1. TRENER: Aleksandar

MLADOST: Marcelić, Radu 4, Miloš, Čagalj 1, Ćuk 3, Petković 1, Anzulović, Lazić, L.
Bajić 1, Biljaka, Buljubašić, Harkov 2, Sučić, Herceg. TRENER: Zoran Bajić.
OSOBNE POGREŠKE: Crvena zvezda 7, Mladost 9.
REALIZACIJA IGRAČA VIŠE: Crvena zvezda 3-9 (33%), Mladost 5-7 (71%).

Mladost je rutinski slavila u Beogradu protiv Crvene zvezde. Štoviše, u zadnjoj je četvrtini
čak trener Zagrepčana Zoran Bajić odmarao cijelu prvu postavu, ne bi li ih malo i odmorio za
nadolazeću utakmicu Lige prvaka. Posljednjih 8 minuta je tako prvi put od ljetošnjeg dolaska
u Mladost branio Luka Sučić. No, čak i takva, još dodatno pomlađeni sastav Žabaca, odigrao
je praktički ravnopravnu četvrtinu s najboljom postavom suparnika.

PARTIZAN 13 MORNAR BS 13 (5:6, 1:2, 3:2, 4:3)

BEOGRAD - Plivalište Banjica. Gledatelja 300. Suci: Radičević (Dubrovnik) i
Raković (Srbija). Opunomoćenik: Mišković (Srbija)

Isključenja: Partizan 11, Mornar 13
.
PARTIZAN: Vlahović, Andrin, Kasum 2, Korolija 3, Branković, Barać, Adžić,
Andrejević 2, Mitrović, Radanović 2, Radonjić 2, Gbadamasi 2, Belopavlović, Nešić.
TRENER: Stefan Ćirić.

MORNAR BS: Podrug, Burić 4, Jakovčević, M. Vrdoljak 2, Ćalić 2, Božan, Krolo,
Pavlović, Uvodić, Živković 4, Dužević, Kordić, Butić 1. TRENER: Zdeslav Vrdoljak.
OSOBNE POGREŠKE: Partizan 11, Mornar BS 13

Gotovo istodobno s gostovanjem Mladosti kod Zvezde, na drugom je beogradskom bazenu
gostovao još jedan hrvatski klub, splitski Mornar BS. Konačan rezultat 13:13 sugerira malo
iznenađenje kola jer je Mornar BS načelno ipak bolji sastav od Beograđana, a u konačnici
imaju i 8 bodova više. Međutim, ako dodamo da je Mornar BS pred kraj utakmice bio u
zaostatku za dva gola (13:11), te da su golovima Burića i Živkovića zapravo iščupali bod,
onda je to uspjeh za Splićane. Iako, u trećoj četvrtini je bilo čak tri razlike za goste (9:6 i 10:7
za Mornar BS), da bi potom domaćin postigao 5 uzastopnih pogodaka bez da je ijedan primio.

-----------------------------

POŠK 7 JADRAN 17 (2:6, 2:2, 2:4, 1:5)

SPLIT - Plivalište Poljud. Gledatelja 300. Suci: Bura i Rončević (obojica iz Šibenika).
Opunomoćenik: Janković.

POŠK: Bratim (14 obrana), Ostojić, Bezić, A. Divković, Vukić 3, Penava 1, Prižmić, Gadža
1, Bebić, M. Divković 1, Žurić, Borovčić Kurir, Sunara, Vuleta. TRENER: Miroslav
Trumbić.

JADRAN: Anić (4 obrane), Kunac 1, Zović 3 (1), Krapić 2, Butić, Pejković, Power, Popović
1, Visković 2, Milardović 5, Šetka 1, Kovačić 1, Podrug (3 obrane), Delić 1. TRENER: Ivan
Asić.

PETERCI: POŠK -, Jadran 1-1.
OSOBNE POGREŠKE: POŠK 12, Jadran 10.
REALIZACIJA IGRAČA VIŠE: POŠK 4-10 (40%), Jadran 7-11 (64%).
U splitskom derbiju, baš nikakve neizvjesnosti. Sudionik Lige prvaka bio je neumoljiv prema
POŠK-u kojeg su pobijedili s 10 golova razlike.

Primorac-Jadran HN 5-9 (2-2, 1-3, 0-3, 2-1)

BUDVA - Gradski bazen. Suci: Savinović (Dubrovnik) i Gašpardi (Korčula).
Opunomoćenik: Luko Vuletić (Dubrovnik)

Primorac: Shubladze, Drašković, Stanojević, Petrović 1, Matković, Gopčević 1, Ivanković 2, Pavličević, Vishnyakov, Grgurević, Kriještorac 1, Mačić, Radnjić, Sekulić   Trener: Petar Vico

Jadran HN: Kandić, Radović, Popadić 1, Obradović 1, Vujović, Averka 2, Mljušković, Gardašević F. 1, Radović 1, Spajić 1, Drašković, Gardašević M. 1, Tešanović, Vučurović 1  Trener;Vladimir Gojković