Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
A1 RVL 14.kolo: Raspucani Jugaši
16.02.2019 22:33

Odigrano je 14.kolo A1 Regionalne lige i postignuti su slijedeći rezultati:

 

 

VK Šabac - PVK Jadran Carine HN 6:10 (3 : 2, 1 : 3, 1 : 4, 1 : 1)

 

Suci: Mladen Rak , Andreja Stanojević Delegat: Zvezdan Kapriš

 

VK Šabac:Gojko Pjetlović, Aleksandar Eraković, Nikola Marković, Mihajlo Repanović, Nebojša Toholj(1), Petar Velkić(1), Dragoljub Rogač(1), Nikola Lukić, Marko Janković(2), Đorđe Vučinić, Marko Bolović, Ognjen Vasović, Andrej Vukadinović, Aleksa Petrovski, Trener:Miodrag Mirović

PVK Jadran Carine HN:Slaven Kandić, Nikola Brkić, Vlado Popadić(2), Dimitrije Obradović(1), Dušan Baničević(1), Kanstantin Averka(1), Petar Mijušković, Filip Gardašević, Đuro Radović(3), Vladan Spajić(1), Danilo Radović, Marko Petković(2), Petar Tešanović, Uroš Vučurović, Trener:Vladimir Gojković

 

 

Primorac - OVK POŠK 13:7 (3 : 1, 4 : 1, 2 : 2, 4 : 3)

 

Suci: Boris Obradović , Miodrag Stefanović Delegat: Vasko Čerović

 

Primorac:Nikoloz Shubladze, Miroslav Perković(1), Damir Crepulja(3), Antonio Petrović(2), Dušan Matković(4), Marko Gopčević, Marko Ivanković, Nikola Pavličević, Victor Vishnyakov, Goran Grgurević(2), Dimitrije Kriještorac, Đorđije Stanojević(1), Alen Isljamović, David Vukotić, Trener:Petar Vico

 

OVK POŠK:Petar Bratim, Toni Ostojić(1), Rene Bezić(2), Anteo Divković, Luka Vukić(1), Jerko Penava, Krešimir Prižmić, Bože Gadža, Ivan Bebić(1), Marino Divković(1), Toni Žurić, Marin Borovčić Kurir(1), Eugen Sunara, Filip Vuleta, Trener:Miroslav Trumbić

 

 

Jug CO - Mornar BS 19:10 (4 : 2, 3 : 2, 5 : 3, 7 : 3)

 

Suci: Tomislav Copić , Bore Rončević Delegat: Bojan Krvavica

 

Jug CO:Toni Popadić, Marko Macan(1), Loren Fatović(1), Luka Lončar, Maro Joković, Xavi Garcia(4), Luka Lozina(1), Danill Merkulov(6), Đivo Bobić(2), Filip Kržić, Hrvoje Benić(2), Antonio Gavranić, Antonio Vukojević, Boris Ivaniš(2), Trener:Vjekoslav Kobešćak

 

Mornar BS:Luka Podrug, Rino Burić(3), Petar Uvodić(1), Marin Vrdoljak(2), Slavko Ćalić(1), Domagoj Butić, Ivan Krolo, Borna Japundžić, Ivan Živković(1), Antonio Dužević, Jure Božan, Roko Pavić, Krešimir Butić(2), Trener:Marin Kliškinjić

 

 

HAVK Mladost - Jadran Split 14:12 (2 : 1, 6 : 4, 3 : 3, 3 : 4)

Suci: Ante Bura , Andrej Franulović Delegat: Mirko Goreta

 

HAVK Mladost:Ivan Marcelić, Cosmin Alex. Radu(1), Lovre Miloš(4), Marino Čagalj, Miloš Ćuk(4), Antonio Petković(1), Jerko Anzulović(1), Tin Fabris(1), Luka Bajić, Matias Biljaka(1), Ivan Buljubašić, Konstantin Kharkov(1), Jerko Jurlina, Branimir Herceg, Trener:Zoran Bajić

 

Jadran Split:Mate Anić, Aljoša Kunac, Ivan Domagoj Zović(1), Ivan Krapić(2), Zvonimir Butić(1), Duje Pejković(1), Nathan Power(4), Petar Čondic Kadmenović, Ante Visković (1), Nikola Milardović, Anđelo Šetka(1), Željko Kovačić, Mario Podrug, Marin Delić(1), Trener:Ivan Asić

 

BVK Crvena zvezda - Partizan 10:6 (2 : 1, 1 : 2, 3 : 1, 4 : 2)

 

Suci: Lazar Anđelić , Nenad Golijanin Delegat: Nikola Njegovan

 

BVK Crvena zvezda:Aleksandro Kralj, Veljko Tankosić(2), Miloš Maksimović, Nikola Bursać, Luka Perković, Dušan Vasić(2), Andria Bitadze(1), Đorđe Žeželj(1), Stefan Ilić(1), Boris Popović(2), Kristijan Šulc(2), Marko Radović, Stefan Todorovski, Đorđe Ljubenović, Trener:Aleksandar Filipović

 

Partizan:Milan Bulajić, Lazar Vićković(1), Petar Kasum(1), Miloš Korolija(1), Nikola Radulović(1), Petar Tomić, Danilo Adžić, Aleksandar Andrejević(1), Petar Smiljević, Aleksandar Radanović(1), Nikola Radonjić, Bilal Gbadamassi, Mateja Vlahović, Aleksa Nešić, Trener:Stefan Ćirić

 

 

 

Najnovije vijesti
S remijem na uzvrat
U15:Poraz od Mađarske
Najbolji igrač Radu, najbolji vratar Marcelić, prvi strijelac Merkulov
Šibenski sportski hit je ponovo - Solaris
PH mlađi kadeti rezultati 3.kola