Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
PH - juniorke: Mladostašicama naslov
07.12.2019 22:43

U Zagrebu je završilo Prvenstvo Hrvatske za juniorke. Naslov je pripao juniorkama Mladosti, srebro ide u Split Jadranašicama, dok je bronca pripala Riječankama.

 

Najbolja igračica: Mia Topić (ŽAVK Mladost)

 

 

 

Najbolja golmanica: Latica Medvešek (ŽAVK Mladost)

 

 

 

Najbolja strijelkinja: Jelena Butić (VK Jadran)

 

 

 

UKUPNI POREDAK:

 

1.ŽAVK MLADOST    15

2.VK JADRAN           12

3.VK PRIMORJE         9

4.ŽVK VIKTORIA         6

5.ŽVK MARSONIA      3

6.ŽVK BURA               0

 

1.mjesto ŽAVK Mladost

 

 

2..mjesto VK Jadran

 

 

3.mjesto VK Primorje EB

 

 

5.KOLO 8.12., nedjelja jutro

 

ŽVK Viktoria  - VK Primorje EB  4:16 (2 : 3, 1 : 4, 0 : 2, 1 : 7)

 

Suci: Matija Begić , Sara Kontek Delegat: Ante Žižak

 

ŽVK Viktoria :Andrea Marić, Magdalena Martinović, Ana Desnica, Ana Goreta(3), Dina Plenća, Kiara Jakelić, Aneta Kalabrić, Marijeta Storić(1), Iva Čoga, Matija Bumbak, Marijeta Jolić, Marcela Lovrić-Caparin, Bruna Zeljak, Hana Mijat, Trener:Josip Petković

 

VK Primorje EB :Lara Kinkela, Sara Vucelić(1), Laura Virag(2), Mojca Jereb(6), Dora Virag, Lana Nedoklan, Gabriela Stipanov, Iva Trusk(3), Iva Iskra, Karla Ružić, Carolina Vidulić, Lucija Kosić, Korina Jureša(4), Trener:Željko Tonković

 

 

ŽVK Marsonia  - ŽVK Bura  15:12 (5 : 2, 2 : 3, 5 : 3, 3 : 4)

 

Suci: Tomislav Milenković , Filip Kopjar Delegat: Ante Žižak

 

ŽVK Marsonia :Rafaela Karešin, Lora Aladrović(5), Antea Marinović, Saša Markulić, Hana Matijević, Alka Lulic, Elena Wachtler(1), Ria Glas(9), Katarina Lumezhi, Gabrijela Zirdum, Ivana Lerinc, Trener:Zdravko Aladrović

 

VK Bura :Paola Jurko, Petra Čagalj(2), Karla Domazet(1), Iris Bogdanić, Paola Tudor, Lara Srhoj(2), Karmen Klančnik(5), Nina Matošić(1), Iva Rožić(1), Stela Šimić, Trener:Nikša Savin

 

 

VK Jadran ST – ŽAVK Mladost 2:13 (0:4, 0:4, 0:2, 2:3)

 

VK Jadran ST :Antonia Šerka, Ema Crnjac, Dora Vujević, Jelena Butić, Elena Vukelić, Magdalena Butić(2), Paula Bradašić, Petra Bradašić, Nina Kliškinjić, Klaudija Stana Jurić, Marcela Mišić, Paula Batinović, Trener:Alen Brakus

 

ŽAVK Mladost :Roberta Petrov, Ana Dašić, Filipa Petrić(4), Elena Crnički, Jelena Dašić, Leona Janković(1), Mia Topić(3), Dea Domazet(2), Rea Lacić, Aurora Stipanov(2), Nina Medić(1), Dora Kangler, Latica Medvešek, Linda Božan, Trener:Nataša Šerkinić

 

_________________________________________________________

 

4.KOLO 7.12., poslijepodne


VK Primorje EB  - VK Jadran  12:14 (4 : 3, 3 : 3, 2 : 3, 3 : 5)

 

Suci: Bruno Šketelj , Sara Kontek Delegat: Velimir Rajković

 

VK Primorje EB :Iva Trusk, Sara Vucelić(1), Laura Virag(2), Mojca Jereb(4), Dora Virag, Lana Nedoklan, Gabriela Stipanov, Lara Kinkela, Iva Iskra, Karla Ružić, Carolina Vidulić, Lucija Kosić, Korina Jureša(5), Trener:Željko Tonković

 

VK Jadran ST :Antonia Šerka, Ema Crnjac, Dora Vujević(1), Jelena Butić(7), Elena Vukelić(1), Magdalena Butić(5), Paula Bradašić, Petra Bradašić, Nina Kliškinjić, Klaudija Stana Jurić, Marcela Mišić, Paula Batinović, Trener:Alen Brakus

 


ŽAVK Mladost – ŽVK Marsonia 25:2 (6:0, 6:0, 8:2, 5:0)

 

Suci: Matija Begić, Filip Kopjar     Delegat: Velimir Rajković

 

ŽAVK Mladost :Roberta Petrov, Ana Dašić(4), Filipa Petrić(6), Elena Crnički(2), Maja Valečić(1), Leona Janković(3), Mia Topi, Dea Domazet(1), Rea Lacić, Aurora Stipanov(3), Nina Medić(3), Dora Kangler(1), Latica Medvešek, Linda Božan(1), Trener:Nataša Šerkinić

 

Marsonia :Rafaela Karešin, Lora Aladrović(1), Antea Marinović, Saša Markulić, Hana Matijević, Alka Lulic, Elena Wachtler, Ria Glas(1), Katarina Lumezhi, Gabrijela Zirdum, Ivana Lerinc, Trener:Zdravko Aladrović

 


VK Bura – ŽVK Viktoria 6:12 (2:3, 0:4, 1:2, 3:3)

 

Suci: Goran Gavrilović, Sara Kontek   Delegat: Velimir Rajković

 

VK Bura: Stela Šimić, Petra Čagalj, Karla Domazet, Iris Bogdanić(2), Paola Tudor, Lara Srhoj(1), Karmen Klančnik(2), Nina Matošić, Paola Jurko, Iva Rožić(1), Mihaela Šain. Trener: Nikša Savin

 

ŽVK Viktoria :Andrea Marić, Magdalena Martinović, Ana Desnica(1), Ana Goreta(5), Dina Plenća, Kiara Jakelić(1), Aneta Kalabrić, Marijeta Storić(3), Iva Čoga, Matija Bumbak(2), Marijeta Jolić, Bruna Zeljak, Tonina Vlahov, Hana Mijat, Trener:Josip Petković 

 

 

_______________________________________________________________________________

 

3.KOLO 7.12.,jutro

 

Marsonia  - VK Jadran ST  4:23 (1 : 9, 1 : 1, 2 : 7, 0 : 6)

 

Suci: Tomislav Milenković , Sara Kontek Delegat: Ante Žižak

 

Marsonia :Rafaela Karešin, Lora Aladrović, Antea Marinović, Saša Markulić, Hana Matijević, Alka Lulic, Elena Wachtler(1), Ria Glas(3), Katarina Lumezhi, Gabrijela Zirdum, Ivana Lerinc, Trener:Zdravko Aladrović

 

VK Jadran ST :Antonia Šerka, Ema Crnjac(1), Dora Vujević(1), Jelena Butić(7), Elena Vukelić(2), Magdalena Butić(7), Paula Bradašić(4), Petra Bradašić, Nina Kliškinjić, Klaudija Stana Jurić(1), Marcela Mišić, Paula Batinović, Trener:Alen Brakus

 

 

VK Bura  - VK Primorje EB  5:20 (1 : 6, 1 : 8, 0 : 2, 3 : 4)

 

Suci: Matija Begić , Filip Kopjar Delegat: Ante Žižak

 

VK Bura :Stela Šimić, Petra Čagalj, Karla Domazet(2), Iris Bogdanić(1), Paola Tudor, Lara Srhoj, Karmen Klančnik(1), Nina Matošić, Paola Jurko, Iva Rožić(1), Mihaela Šain, Trener:Nikša Savin

 

VK Primorje EB :Lara Kinkela, Sara Vucelić(1), Laura Virag(4), Mojca Jereb, Dora Virag, Lana Nedoklan, Gabriela Stipanov(1), Iva Trusk(4), Iva Iskra, Karla Ružić(2), Carolina Vidulić, Lucija Kosić, Korina Jureša(8), Trener:Željko Tonković

 


ŽVK Viktoria  - ŽAVK Mladost  7:18 (2 : 3, 3 : 4, 1 : 3, 1 : 8)

 

Suci: Bruno Šketelj , Sara Kontek Delegat: Ante Žižak

 

ŽVK Viktoria :Andrea Marić, Magdalena Martinović, Ana Desnica(1), Ana Goreta(2), Dina Plenća, Kiara Jakelić, Aneta Kalabrić(1), Marijeta Storić(3), Iva Čoga, Matija Bumbak, Marijeta Jolić, Bruna Zeljak, Marcela Lovrić-Caparin, Hana Mijat, Trener:Josip Petković 

 

ŽAVK Mladost :Roberta Petrov, Ana Dašić, Filipa Petrić(1), Elena Crnički, Jelena Dašić, Leona Janković(1), Mia Topić(8), Dea Domazet(3), Rea Lacić, Aurora Stipanov(3), Nina Medić(1), Dora Kangler(1), Latica Medvešek, Linda Božan, Trener:Nataša Šerkinić

 

_______________________________________________________________________

 

 2.KOLO 6.12., poslijepodne


VK Primorje EB  - ŽVK Marsonia  16:12 (5 : 0, 6 : 1, 3 : 7, 2 : 4)

 

Suci: Goran Gavrilović , Bruno Šketelj Delegat: Ante Žižak

 

VK Primorje EB :Gabriela Stipanov, Sara Vucelić, Laura Virag(2), Mojca Jereb(6), Dora Virag, Lana Nedoklan, Lara Kinkela(2), Iva Trusk(2), Iva Iskra, Karla Ružić(1), Carolina Vidulić, Lucija Kosić, Korina Jureša(3), Trener:Željko Tonković

 

ŽVK Marsonia :Rafaela Karešin, Lora Aladrović(5), Antea Marinović, Saša Markulić, Hana Matijević, Alka Lulic(2), Elena Wachtler, Ria Glas(4), Katarina Lumezhi, Gabrijela Zirdum(1), Ivana Lerinc, Trener:Zdravko Aladrović

 

 

VK Jadran ST  - ŽVK Viktoria  13:6 (4 : 1, 2 : 2, 3 : 0, 4 : 3)

 

Suci: Goran Gavrilović , Matija Begić Delegat: Ante Žižak

 

VK Jadran ST :Antonia Šerka, Ema Crnjac, Dora Vujević(2), Jelena Butić(4), Elena Vukelić(1), Magdalena Butić, Paula Bradašić(4), Petra Bradašić, Nina Kliškinjić, Klaudija Stana Jurić, Marcela Mišić, Paula Batinović(2), Trener:Alen Brakus

 

ŽVK Viktoria :Andrea Marić, Magdalena Martinović, Ana Desnica, Ana Goreta(3), Dina Plenća, Kiara Jakelić, Aneta Kalabrić(2), Marijeta Storić(1), Iva Čoga, Matija Bumbak, Marijeta Jolić, Bruna Zeljak, Marcela Lovrić-Caparin, Hana Mijat, Trener:Josip Petković


 

ŽAVK Mladost  - VK Bura  25:2 (6 : 1, 4 : 0, 6 : 0, 9 : 1)

 

Suci: Tomislav Milenković , Matija Begić Delegat: Ante Žižak

 

ŽAVK Mladost :Roberta Petrov, Ana Dašić(1), Filipa Petrić(5), Elena Crnički(4), Jelena Dašić(1), Leona Janković(2), Mia Topić(5), Dea Domazet, Rea Lacić(2), Aurora Stipanov(2), Nina Medić, Dora Kangler(2), Latica Medvešek, Linda Božan(1), Trener:Nataša Šerkinić

 

VK Bura :Stela Šimić, Petra Čagalj, Karla Domazet(1), Iris Bogdanić, Paola Tudor, Lara Srhoj(1), Karmen Klančnik, Nina Matošić, Paola Jurko, Iva Rožić, Mihaela Šain, Trener:Nikša Savin

 

____________________________________________________________

 

 1.KOLO 6.12., jutro


ŽAVK Mladost - VK Primorje EB 14:7 ( 3:2, 4:1, 3:1, 4:3)

 

Suci:Tomislav Milenković, Goran Gavrilović   Delegat: Velimir Rajković

 

ŽAVK Mladost:Roberta Petrov, Ana Dašić (1), Filipa Petrić (2), Elena Crnički (2), Jelena Dašić, Leona Janković (3), Mia Topić (1), Dea Domazet (3), Rea Lacić, Aurora Stipanov (1), Nina Medić (1), Dora Kangler, Latica Medveščak, Linda Božan, Trener: Nataša Šerkinić

 

VK Primorje EB: Karla Ružić, Sara Vucelić, Laura Virag (2), Mojca Jereb (2), Lana Nedoklan, Lara Kinkela, Iva Trusk (3), Iva Iskra, Gabriela Stipanov, Carolina Vidulić, Lucija Kosić, Korina Jureša, Trener: Željko Tonković

 

 


ŽVK Viktoria - ŽVK Marsonia 13:6  (6:1, 3:2,2:1,2:2)

 

Suci: Tomislav Milenković, Filip Kopjar  Delegat: Velimir Rajković

 

ŽVK Viktoria: Andrea Marić, Magdalena Martinović, Ana Desnica, Ana Goreta (6), Dina Plenća, Kiara Jakelić (1), Aneta Kalabrić (1), Marijeta Storić (4), Iva Čoga, Matija Bumbak, Marijeta Jolić (1), Bruna Zeljak, Marcela Lovrić- Caparin, Hana Mijat, Trener: Josip Petković

 

ŽVK Marsonia: Rafaela Karešin, Lora Aladrović, Antea Marinović, Saša Markulić, Hana Matijević (3), Alka Lukić, Elena Wachtler, Ria Glas (2), Katarina Lumezhi, Gabrijela Zirdum (1), Ivana Lerinc, Trener: Zdravko Aladrović 

 

 

 


VK Bura  - VK Jadran  10:23  (1:8,6:5,1:6,2:4 )

 

Suci: Bruno Šketelj , Filip Kopjar   Delegat: Velimir Rajković

 

VK Bura: Stela Šimić, Petra Čagalj (1), Karla Domazet (1), Iris Bogdanić, Nina Eterović (1), Paola Tudor, Lara Srhoj, Karmen Klančnik (2), Nina Matošić (1), Paola Jurko, Iva Rožić (4), Mihaela Šain. Trener: Nikša Savin

 

VK Jadran: Antonia Šerka, Ema Crnjac, Dora Vujević (3), Jelena Butić (5), Elena Vukelić (1), Magdalena Butić (8), Paula Bradašić (5), Petra Bradašić, Nina Kliškinjić, Klaudija Stana Jurić (1), Marcela Mišić, Paula Battinović, Trener: Alen Brakus

 

 

Najnovije vijesti
EP: polufinale Hrvatska Španjolska 17:30 HTV 2
EP: Barakude u polufinalu
EP: Mađarska treći polufinalist
EP:Španjolska izbacila europskog prvaka
EP:Crna Gora izbacila svjetske prvake