Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
RVL za vaterpolistice: Mladostašicama još jedan naslov
23.02.2020 13:49

U Zagrebu na plivalištu uz Savu od 22.- 23.veljače odigrao se završni turnir, Regionalne vaterpolske lige  u ženskoj konkurenciji.

Podjedama nad Palilulom, Crvenom zvezdom i remijem u zadnjem kolu sa Jadranom, vaterpolistice Mladosti osigurale su svoj treći naslov pobjednica Regionalne lige u isto toliko izdanja.

Drugo mjesto je pripalo ekipi Palilule, dok bronca odlazi također u Beograd igrčicama Crvene zvezde.

 

1.mjesto ŽAVK Mladost

 

 

2.mjesto Palilula

 

3.mjesto ŽVK Crvena zvezda

 

Najbolja igračica turnira Filipa Petrić

 

 

 

Poredak:

  1. Mladost               7 bodova 
  2. Palilula                6 bodova
  3. Crvena zvezda    3 boda
  4. Jadran                 1 bod

 

Rezultati:

 

 

1. kolo - subota, 22. II. 2020.

 

ŽVK Crvena zvezda - Jadran ST 14:11 (4 : 5, 2 : 4, 5 : 1, 3 : 1)

 

Suci: Ivanka Raković Krstonošić , Matija Begić Delegat: Alen Pešušić

 

ŽVK Crvena zvezda:Vanja Lazić, Marija Mijušković(1), Julijana Ilić, Margareta Miljković, Iva Lujić, Tatjana Teodorović, Dijana Milovanović, Jelena Šarac, Hristina Ilić(3), Andrea Gašić(7), Tijana Jakovljević(1), Anastasija Karličić, Anja Mišković(2), Trener:Dragana Ivković

 

Jadran ST:Antonija Šerka, Klaudia Stana Jurić, Dora Vujević, Jelena Butić(3), Elena Vukelić(1), Magdalena Butić, Petra Bradašić, Ema Crnjac, Lara Squiccimarro, Ivana Butić(3), Bruna Barišić, Domina Butić(4), Marcela Mišić, Jelena Katušić, Trener:Alen Brakus

 

 

ŽAVK Mladost - VK Palilula 16:15 (3 : 3, 2 : 4, 4 : 5, 7 : 3)

 

Suci: Vojin Putniković , Bruno Šketelj Delegat: Alen Pešušić

 

ŽAVK Mladost:Nataša Šerkinić, Emmi Miljković(6), Lidija Crnički, Elena Crnički, Dina Lordan(1), Matea Skelin(1), Dea Domazet, Filipa Petrić(1), Kiara Brnetić(3), Nina Medić, Liana Dance(4), Latica Medvešek, Linda Božan, Trener:Mia Šimunić

 

VK Palilula:Anđela Petrović, Mina Ignjić, Ksenija Plećaš, Ana Milićević(1), Aleksandra Trmičić, Teodora Rudić(3), Mila Gluščević(4), Dragana Milićević(1), Jelena Markov, Maja Mandić, Kristina Miladinović(6), Miljana Dimitrijević, Milica Nastić, Trener:Filip Pešić

 

 

2. kolo - subota, 22. II. 2020.

 

Jadran ST - VK Palilula 11:14 (3 : 5, 6 : 4, 2 : 2, 0 : 3)

 

Suci: Ivanka Raković Krstonošić , Bruno Šketelj Delegat: Alen Pešušić

 

Jadran ST:Antonija Šerka, Klaudia Stana Jurić(1), Dora Vujević(1), Jelena Butić(1), Elena Vukelić(1), Magdalena Butić, Petra Bradašić, Ema Crnjac, Lara Squiccimarro, Ivana Butić(2), Bruna Barišić, Domina Butić(5), Marcela Mišić, Jelena Katušić, Trener:Alen Brakus 

 

VK Palilula:Anđela Petrović, Mina Ignjić, Ksenija Plećaš, Ana Milićević(3), Aleksandra Trmičić, Teodora Rudić(5), Mila Gluščević(3), Dragana Milićević(1), Jelena Markov, Maja Mandić, Kristina Miladinović(2), Miljana Dimitrijević, Milica Nastić, Trener:Filip Pešić

 

 

 

ŽVK Crvena zvezda - ŽAVK Mladost 14:17 (2 : 5, 2 : 6, 4 : 2, 6 : 4)

 

Suci: Vojin Putniković , Matija Begić Delegat: Alen Pešušić

 

ŽVK Crvena zvezda:Vanja Lazić, Marija Mijušković(3), Julijana Ilić, Margareta Miljković, Iva Lujić(1), Tatjana Teodorović(1), Dijana Milovanović, Jelena Šarac, Andrea Gašić(3), Tijana Jakovljević, Anastasija Karličić, Anja Mišković(6), Trener:Dragana Ivković

 

ŽAVK Mladost:Nataša Šerkinić, Emmi Miljković(5), Lidija Crnički, Elena Crnički, Dina Lordan(2), Matea Skelin(6), Dea Domazet(1), Filipa Petrić, Kiara Brnetić(1), Nina Medić, Liana Dance(2), Latica Medvešek, Linda Božan, Trener:Mia Šimunić

 

 

 

3. kolo - nedjelja, 23. II. 2020.

 

Palilula - Crvena zvezda 11:9 (2:2,2:2,2:2,5:3)

 

Suci: Vojin Putniković , Bruno Šketelj Delegat: Alen Pešušić

 

VK Palilula:Anđela Petrović, Mina Ignjić, Ksenija Plećaš, Ana Milićević, Aleksandra Trmičić, Teodora Rudić(2), Mila Gluščević(3), Dragana Milićević(3), Jelena Markov, Maja Mandić, Kristina Miladinović(2), Miljana Dimitrijević, Milica Nastić(1), Trener:Filip Pešić

 

ŽVK Crvena zvezda:Vanja Lazić, Marija Mijušković(1), Julijana Ilić, Margareta Miljković, Iva Lujić(1) Tatjana Teodorović, Dijana Milovanović, Jelena Šarac, Hristina Ilić(2), Andrea Gašić(2), Tijana Jakovljević(2), Anastasija Karličić, Anja Mišković(1), Trener:Dragana Ivković

 

 

 

 

ŽAVK Mladost - Jadran 11:11 (1:1, 6:2, 2:4, 2:4)

 

ŽAVK Mladost: Nataša Šerkinić, Petra Županić(2), Lidija Crnički(1), Elena Crnički(1), Leona Janković, Matea Skelin(1), Filipa Petrić(4), Kiara Brnetić, Nina Medić, Liana Dance(2), Latica Medvešek, Linda Božan, Trenerica: Mia Šimunić

 

Jadran ST: Antonija Šerka, Klaudia Stana Jurić, Dora Vujević(1), Jelena Butić(2), Elena Vukelić, Magdalena Butić, Petra Bradašić, Ema Crnjac, Lara Squiccimarro, Ivana Butić(1), Bruna Barišić(2), Domina Butić(4), Marcela Mišić, Jelena Katušić(1), Trener:Alen Brakus 

 

Najnovije vijesti
VATERPOLSKI VREMEPLOV: Dva desetljeća od Jugovog osvajanja Kupa LEN
Treninzi s HVS-om
U POSJETU BARAKUDAMA - Josip Vrlić
SRETAN ROĐENDAN - Goran Sukno
YouTube kanal HVS-a