Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
MLAĐI JUNIORI JUGA POBJEDNICI KUPA HRVATSKE
15.06.2019 21:05

Mlađi juniori Jug Croatia osiguranja pobjednici su Kupa Hrvatske koji se od četvrtka do nedjelje odigravao na Korčuli. U finalu su igrači Jug CO  bili bolji od igrača Primorja 9:2 (2:1, 1:1, 4:0, 2:0). U susretu za treće mjesto igrači sastava s Višnjika bili su bolji od predstavnika zagrebačke Mladosti te su ih porazili rezultatom 13:9.

 

Pojedinačne nagrade odnijeli su Jugaše na vrhu svih ljestvica. Roberto Radić najbolji je igrač i strijelac (19 pogodaka) završnog turnira, dok je Ivan Jurišić najbolji vratar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Finale

 

Jug CO  - Primorje EB  9:2 (2 : 1, 1 : 1, 4 : 0, 2 : 0)

 

Jug CO:Ivan Jurišić, Antonio Zadro, Nikola Ljepava(2), Nedjeljko Ljuban, Zvonimir Perić(1), Josip Tolja, Patrik Kolak, Maro Banić, Roberto Radić(2), Hrvoje Zvono(2), Matej Miloglav(2), Ivan Begić, Maro Šimunović, Dominik Dumančić, Trener:Miho Bobić

 

Primorje EB :Roko Vuković, Luka Babić, Teo Kažoki, Vito Trošelj, Vito Grbac, Niko Čubranić(1), Filip Jurić(1), Vladimir Sotošek, Josip Sorić, Noa Švaić, Gabrijel Lulić, Teo Sinožić, Trener:David Burburan

 

Za 3.mjesto

 

Zadar 1952  - HAVK Mladost  13:9 (4 : 3, 4 : 4, 3 : 1, 2 : 1)

 

Suci: Robert Tiozzo , Joško Prančić Delegat: Mile Rebić Delegat: Milan Grbin

 

Zadar 1952 :Luka Martinović, Jakov Mrvičić, Mario Frakić(2), Patrik Adamec(2), Emanuel Frakić, Bartol Marinović, Vito Cicero, Drago Stanić(2), Ante Martinović(7), Antonio Čolak, Antonio Vrbnjak, Trener:Ive Radetić

 

HAVK Mladost :Sven Udović, Jan Bušić, Petar Bago, Toni Bušić(1), Vid Brčić(2), Braslav Glavinić, Marko Holzinger(1), Goran Narančić, Petar Paić(1), Jakša Zaratustra Mihaljević(2), Jakov Ćosić, Luka Tkalčec(2), Trener:Nikica Gulin

 

Za 5.mjesto

 

 

KPK  - Mornar BS 12:7 (2 : 3, 3 : 1, 3 : 1, 4 : 2)

 

Suci: Andrej Franulović , Matija Begić Delegat: Mile Rebić

 

 

KPK:Andrija Botica, Marijan Duhović(2), Nikola Žuvela, Toni Mozara(2), Karlo Jurić(1), Vito Sardelić, Vid Borovina(1), Mislav Čale, Petar Tedeschi(3), Danijel Caktaš(1), Domagoj Čale(2), Franko Fabris, Jakov Bakarić, Marin Čumbelić, Trener:Emil Nikolić

 

 

Mornar BS :Antonio Kasum, Pino Gotovac, Duje Juranović, Jakov Šesnić, Luka Omrčen, Marin Mijić(1), Duje Budiša(3), Toma Ivišić, Ante Biskupović, Roko Rončević, Bepo Bebić(1), Roko Gudurić(2), Luka Žuljević, Šime Mladinov, Trener:Marijo Oreb

 

 

 

Za 7.mjesto

 

Jadran ST  - Galeb MR  18:5 (3 : 1, 3 : 2, 4 : 1, 8 : 1)

 

Suci: Nikola Gašpardi , Mato Miloslavić Delegat: Milan Grbin

 

Jadran ST :Duje Đula, Maro Tiozzo(6), Marin Pavlović, Robert Stojanac(5), Bepo Luka Kaliterna(1), Ivan Bučan, Goran Perić, Bartul Šitum(1), Lovre Ostojić, Livio Kaurloto, Luka Dodoja(3), Petar Vodopivec(2), Tomislav Stričević, Ivan Čubelić, Trener:Boris Popović

 

Galeb MR :Jure Topić, Ivan Zubac(1), Ante Šteko, Ivan Mlinarević, Josip Ledić(4), Matino Miličević, Šime Žilić, Marko Vukojević, Luka Miočević, Igor Ravlić, Trener:Ante Kuzmanić

 

 Polufinale

 

 

Primorje EB - HAVK Mladost 9:6 (1 : 3, 1 : 2, 4 : 0, 3 : 1)

 

Primorje EB :Roko Vuković(2), Luka Babić, Teo Kažoki, Vito Trošelj, Vito Grbac(2), Niko Čubranić(3), Filip Jurić(2), Vladimir Sotošek, Noa Burburan, Josip Sorić, Noa Švaić, Gabrijel Lulić, Teo Sinožić, Trener:David Burburan

 

HAVK Mladost:Sven Udović, Jan Bušić, Petar Bago, Toni Bušić(2), Vid Brčić, Braslav Glavinić, Marko Holzinger, Goran Narančić, Petar Paić(2), Jakša Zaratustra Mihaljević(2), Jakov Ćosić, Luka Tkalčec, Trener:Nikica Gulin

 

 

Jug CO  - Zadar 1952  14:9 (2 : 1, 4 : 3, 5 : 3, 3 : 2)

 

Jug CO :Ivan Jurišić, Antonio Zadro, Nikola Ljepava(2), Nedjeljko Ljuban, Zvonimir Perić, Josip Tolja, Patrik Kolak, Maro Banić(2), Roberto Radić(5), Hrvoje Zvono(5), Matej Miloglav, Ivan Begić, Maro Šimunović, Dominik Dumančić, Trener:Miho Bobić

 

Zadar 1952 :Luka Martinović, Jakov Mrvičić(1), Mario Frakić(2), Patrik Adamec(2), Emanuel Frakić, Bartol Marinović(2), Vito Cicero, Drago Stanić(1), Ante Martinović(1), Antonio Čolak, Antonio Vrbnjak, Trener:Ive Radetić

 

20:40 Primorje EB - HAVK Mladost

 

Za plasman od 5.-8.mjesta 

 

 

 

Mornar BS - Galeb MR 19:4 (5 : 0, 3 : 2, 4 : 1, 7 : 1)

 

Suci: Matija Begić , Nikola Gašpardi Delegat: Milan Grbin

 

Mornar BS :Antonio Kasum, Lovre Mrduljaš(1), Duje Juranović, Jakov Šesnić(4), Luka Omrčen(2), Marin Mijić, Duje Budiša(2), Toma Ivišić, Ante Biskupović, Roko Rončević(2), Bepo Bebić(1), Roko Gudurić(7), Luka Žuljević, Šime Mladinov, Trener:Marijo Oreb

 

Galeb MR :Jure Topić, Ivan Zubac, Ante Šteko, Ivan Mlinarević, Josip Ledić(2), Matino Miličević(1), Šime Žilić, Marko Vukojević(1), Luka Miočević, Igor Ravlić, Trener:Ante Kuzmanić

 

 

 

Jadran ST  - KPK  2:9 (1 : 2, 0 : 1, 1 : 4, 0 : 2)

 

Suci: Jakov Blašković , Mato Miloslavić Delegat: Milan Grbin

 

Jadran ST :Duje Đula, Marin Pavlović, Robert Stojanac(1), Bepo Luka Kaliterna, Ivan Bučan, Goran Perić(1), Ante Elez, Lovre Ostojić, Livio Kaurloto, Bartul Šitum, Luka Dodoja, Tomislav Stričević, Ivan Čubelić, Trener:Boris Popović

 

KPK :Andrija Botica, Marijan Duhović(3), Nikola Žuvela, Toni Mozara(2), Karlo Jurić(1), Vito Sardelić, Vid Borovina, Petar Tedeschi(1), Danijel Caktaš, Domagoj Čale(1), Franko Fabris(1), Jakov Bakarić, Marin Čumbelić, Trener:Emil Nikolić

 

 

 

 

Červrtfinale 15.06.2019

 

 

HAVK Mladost - Mornar BS  12:7 (3 : 1, 4 : 0, 2 : 5, 3 : 1)

 

Suci: Jakov Blašković , Ante Bura Delegat: Milan Grbin

 

HAVK Mladost:Sven Udović, Jan Bušić, Petar Bago, Toni Bušić(3), Vid Brčić(1), Braslav Glavinić, Marko Holzinger(1), Goran Narančić, Petar Paić(2), Jakša Zaratustra Mihaljević(1), Jakov Ćosić, Luka Tkalčec(4), Trener:Nikica Gulin

 

Mornar BS ml.juniori:Antonio Kasum, Lovre Mrduljaš, Duje Juranović, Pino Gotovac, Luka Omrčen, Marin Mijić, Duje Budiša(2), Toma Ivišić, Ante Biskupović, Roko Rončević(1), Bepo Bebić, Roko Gudurić(4), Luka Žuljević, Šime Mladinov, Trener:Marijo Oreb

 

 

Jadran ST  - Zadar 1952  7:11 (2 : 5, 2 : 3, 2 : 1, 1 : 2)

 

Suci: Matija Begić , Mato Miloslavić Delegat: Mile Rebić

 

Jadran ST :Duje Đula, Maro Tiozzo, Marin Pavlović(1), Robert Stojanac(2), Bepo Luka Kaliterna(1), Ivan Bučan, Goran Perić(2), Ante Elez(1), Lovre Ostojić, Livio Kaurloto, Bartul Šitum, Petar Vodopivec, Tomislav Stričević, Ivan Čubelić, Trener:Boris Popović

 

Zadar 1952 :Luka Martinović, Jakov Mrvičić(3), Mario Frakić, Patrik Adamec(2), Emanuel Frakić, Bartol Marinović, Vito Cicero(1), Drago Stanić(2), Ante Martinović(3), Antonio Čolak, Antonio Vrbnjak, Trener:Ive Radetić

 

3.kolo

 

Skupina A

 

Zadar 1952  - Galeb MR  22:2 (6 : 0, 6 : 1, 4 : 1, 6 : 0)

 

Suci: Nikola Gašpardi , Mato Miloslavić Delegat: Milan Grbin

 

Zadar 1952 :Luka Martinović, Jakov Mrvičić(1), Mario Frakić(1), Patrik Adamec(6), Emanuel Frakić, Bartol Marinović(2), Vito Cicero(4), Drago Stanić(1), Ante Martinović(5), Antonio Čolak(1), Antonio Vrbnjak(1), Trener:Ive Radetić

 

Galeb MR:Jure Topić, Ivan Zubac, Ante Šteko, Ivan Mlinarević, Josip Ledić, Matino Miličević(2), Šime Žilić, Marko Vukojević, Luka Miočević, Igor Ravlić, Trener:Ante Kuzmanić

 

Jug CO  - HAVK Mladost 13:7 (3 : 1, 2 : 2, 5 : 2, 3 : 2)

 

Suci: Ante Bura , Joško Prančić Delegat: Milan Grbin

 

Jug CO :Ivan Jurišić, Antonio Zadro, Nikola Ljepava(2), Nedjeljko Ljuban, Zvonimir Perić, Josip Tolja, Patrik Kolak(2), Maro Banić, Roberto Radić(6), Hrvoje Zvono(2), Matej Miloglav, Ivan Begić(1), Maro Šimunović, Dominik Dumančić, Trener:Miho Bobić 

 

HAVK Mladost: Sven Udović, Jan Bušić, Petar Bago, Toni Bušić(1), Vid Brčić, Braslav Glavinić, Marko Holzinger(3), Goran Narančić, Petar Paić(1), Jakša Zaratustra Mihaljević(2), Jakov Ćosić, Luka Tkalčec, Trener:Nikica Gulin

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  VK Jug CO 3 3 0 0 9 40 17 +23
2  HAVK Mladost 3 2 0 1 6 37 19 +18
3  Zadar 1952 3 1 0 2 3 31 27 +4
4  Galeb Mr 3 0 0 3 0 9 54 -45

 

Skupina B

 

 

Jadran ST  - Mornar BS  9:7 (3 : 3, 2 : 1, 3 : 2, 1 : 1)

 

Suci: Jakov Blašković , Andrej Franulović Delegat: Mile Rebić

 

Jadran ST :Duje Đula, Maro Tiozzo(1), Marin Pavlović, Robert Stojanac, Bepo Luka Kaliterna, Ivan Bučan, Goran Perić(5), Ante Elez(2), Lovre Ostojić, Livio Kaurloto, Bartul Šitum, Petar Vodopivec(1), Tomislav Stričević, Ivan Čubelić, Trener:Boris Popović

 

Mornar BS :Antonio Kasum, Lovre Mrduljaš, Duje Juranović(1), Jakov Šesnić, Luka Omrčen(1), Marin Mijić, Duje Budiša(3), Toma Ivišić, Ante Biskupović(1), Roko Rončević, Bepo Bebić, Roko Gudurić(1), Luka Žuljević, Šime Mladinov, Trener:Marijo Oreb

 

 

 

KPK  - Primorje EB 3:8 (1 : 2, 2 : 1, 0 : 4, 0 : 1)

 

Suci: Robert Tiozzo , Matija Begić Delegat: Mile Rebić

 

KPK :Andrija Botica, Marijan Duhović, Nikola Žuvela, Toni Mozara(1), Karlo Jurić, Vito Sardelić, Vid Borovina, Petar Tedeschi(1), Danijel Caktaš, Domagoj Čale(1), Franko Fabris, Jakov Bakarić, Marin Čumbelić, Trener:Emil Nikolić

 

Primorje EB :Roko Vuković(2), Luka Babić, Teo Kažoki, Vito Trošelj(1), Vito Grbac(1), Niko Čubranić(3), Filip Jurić, Vladimir Sotošek, Noa Burburan(1), Josip Sorić, Noa Švaić, Gabrijel Lulić, Teo Sinožić, Trener:David Burburan

 

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  VK Primorje EB 3 3 0 0 9 27 17 +10
2  Jadran ST (2) 3 1 0 2 (3) 3 24 26 (+1) -2
3  Mornar BS (2) 3 1 0 2 (3) 3 21 22 (+1) -1
4  KPK (2) 3 1 0 2 (3) 3 16 23 (-2) -7

 

2.Kolo

 

Skupina A

 

HAVK Mladost  - Zadar 1952 13:4 (4 : 2, 3 : 0, 4 : 1, 2 : 1)

 

Suci: Jakov Blašković , Andrej Franulović Delegat: Milan Grbin

 

HAVK Mladost :Sven Udović, Jan Bušić, Petar Bago, Toni Bušić, Vid Brčić(2), Braslav Glavinić, Marko Holzinger(1), Goran Narančić, Petar Paić(7), Jakša Zaratustra Mihaljević(2), Jakov Ćosić, Luka Tkalčec(1), Trener:Nikica Gulin

 

Zadar 1952 :Luka Martinović, Jakov Mrvičić, Mario Frakić(1), Patrik Adamec, Emanuel Frakić, Bartol Marinović, Vito Cicero, Drago Stanić(2), Ante Martinović(1), Antonio Čolak, Antonio Vrbnjak, Trener:Ive Radetić

 

Galeb MR - Jug CO  5:15 (3 : 7, 2 : 1, 0 : 4, 0 : 3)

 

Suci: Robert Tiozzo , Joško Prančić Delegat: Milan Grbin

 

Galeb MR :Jure Topić, Ivan Zubac, Ante Šteko, Ivan Mlinarević, Josip Ledić(2), Matino Miličević(3), Šime Žilić, Marko Vukojević, Luka Miočević, Igor Ravlić, Trener:Ante Kuzmanić

 

Jug CO:Ivan Jurišić, Antonio Zadro, Nikola Ljepava(3), Nedjeljko Ljuban,  Zvonimir Perić(1), Josip Tolja(1), Patrik Kolak(4), Maro Banić(1), Roberto Radić(2), Hrvoje Zvono(1), Matej Miloglav, Ivan Begić, Maro Šimunović, Dominik Dumančić(2), Trener:Miho Bobić

 

Skupina B

 

 

Primorje EB  - Jadran ST 11:8 (4 : 0, 3 : 2, 2 : 3, 2 : 3)

 

Suci: Matija Begić , Nikola Gašpardi Delegat: Mile Rebić

 

Primorje EB :Roko Vuković(4), Luka Babić, Teo Kažoki, Vito Trošelj, Vito Grbac, Niko Čubranić(2), Filip Jurić, Vladimir Sotošek, Noa Burburan(5), Josip Sorić, Noa Švaić, Gabrijel Lulić, Teo Sinožić, Trener:David Burburan

 

Jadran ST :Duje Đula, Maro Tiozzo, Marin Pavlović(2), Robert Stojanac, Bepo Luka Kaliterna(2), Ivan Bučan, Goran Perić, Ante Elez, Lovre Ostojić, Livio Kaurloto(3), Bartul Šitum, Petar Vodopivec(1), Tomislav Stričević, Ivan Čubelić, Trener:Boris Popović

 

Mornar BS - KPK 8:5 (2 : 3, 2 : 1, 0 : 0, 4 : 1)

 

Suci: Ante Bura , Mato Miloslavić Delegat: Mile Rebić

 

Mornar BS :Antonio Kasum, Pino Gotovac, Duje Juranović, Jakov Šesnić, Luka Omrčen, Marin Mijić(1), Duje Budiša(1), Toma Ivišić(2), Ante Biskupović, Roko Rončević, Bepo Bebić, Roko Gudurić(4), Luka Žuljević, Šime Mladinov, Trener:Marijo Oreb

 

KPK Andrija Botica, Marijan Duhović(2), Nikola Žuvela, Toni Mozara, Karlo Jurić, Vito Sardelić, Vito Favro, Viktor Antunović, Petar Tedeschi(2), Danijel Caktaš, Domagoj Čale, Franko Fabris, Jakov Bakarić, Marin Čumbelić(1), Trener:Emil Nikolić


 

1.kolo

 

Galeb MR - HAVK Mladost  2:17 (2 : 3, 0 : 4, 0 : 5, 0 : 5)

 

Suci: Robert Tiozzo , Mato Miloslavić Delegat: Milan Grbin

 

Galeb MR :Jure Topić, Ivan Zubac, Ante Šteko, Ivan Mlinarević, Josip Ledić, Matino Miličević(2), Šime Žilić, Marko Vukojević, Luka Miočević, Igor Ravlić, Trener:Ante Kuzmanić

 

HAVK Mladost :Sven Udović, Jan Bušić(2), Petar Bago(1), Toni Bušić(4), Vid Brčić(1), Braslav Glavinić, Marko Holzinger(2), Goran Narančić, Petar Paić(5), Jakša Zaratustra Mihaljević, Jakov Ćosić, Luka Tkalčec(2), Trener:Nikica Gulin

 

 

Jug CO  - Zadar 1952 12:5 (2 : 2, 2 : 1, 5 : 0, 3 : 2)

 

Suci: Ante Bura , Nikola Gašpardi Delegat: Milan Grbin

 

Jug CO :Ivan Jurišić, Antonio Zadro(1), Nikola Ljepava, Nedjeljko Ljuban, Zvonimir Perić, Josip Tolja(3), Patrik Kolak(1), Maro Banić(1), Roberto Radić(4), Hrvoje Zvono(2), Matej Miloglav, Ivan Begić, Maro Šimunović, Dominik Dumančić, Trener:Miho Bobić

 

Zadar 1952 :Luka Martinović, Jakov Mrvičić(1), Mario Frakić, Patrik Adamec, Emanuel Frakić, Bartol Marinović, Vito Cicero(1), Drago Stanić(1), Ante Martinović(1), Antonio Čolak, Antonio Vrbnjak(1), Trener:Ive Radetić

 

 

 

Primorje EB  - Mornar BS  8:6 (3 : 1, 1 : 2, 2 : 3, 2 : 0)

 

Suci: Andrej Franulović , Joško Prančić Delegat: Mile Rebić

 

Primorje EB:Roko Vuković(1), Luka Babić, Teo Kažoki, Vito Trošelj, Vito Grbac(2), Niko Čubranić(1), Filip Jurić(1), Vladimir Sotošek, Noa Burburan(3), Josip Sorić, Noa Švaić, Gabrijel Lulić, Teo Sinožić, Trener:David Burburan

 

Mornar BS :Antonio Kasum, Lovre Mrduljaš, Duje Juranović(1), Jakov Šesnić,  Luka Omrčen(2), Marin Mijić, Duje Budiša, Toma Ivišić, Ante Biskupović, Roko Rončević, Bepo Bebić, Roko Gudurić(2), Luka Žuljević, Šime Mladinov(1), Trener:Marijo Oreb

 

 

 

Jadran ST - KPK  7:8 (2 : 4, 3 : 1, 2 : 1, 0 : 2)

 

Suci: Jakov Blašković , Matija Begić Delegat: Mile Rebić

 

Jadran ST :Duje Đula, Maro Tiozzo, Marin Pavlović, Robert Stojanac(1), Bepo Luka Kaliterna(3), Ivan Bučan(1), Goran Perić, Ante Elez, Lovre Ostojić, Livio Kaurloto(1), Luka Dodoja, Petar Vodopivec(1), Tomislav Stričević, Ivan Čubelić, Trener:Boris Popović

 

KPK :Andrija Botica, Marijan Duhović(1), Nikola Žuvela, Toni Mozara(3), Karlo Jurić, Vito Sardelić, Vid Borovina, Viktor Antunović(1), Petar Tedeschi(1), Danijel Caktaš, Domagoj Čale(1), Franko Fabris, Jakov Bakarić, Marin Čumbelić(1), Trener:Emil Nikolić

 

 

 

Najnovije vijesti
SP Gwangju:Fatovićeva Australija pobijedila Crnu Goru u osmini finala
EP-U-15:Uvjerljiva pobjeda naših mladića
Live streaming i live scoring iz Burgasa
Večera s vodstvom HVS-a, u nedjelju trening s Talijanima
Nizozemske preko Kanade do četvrtfinala