Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
PH Seniorke: Rezultati 3.kola
09.02.2019 22:48

 

 

OVK POŠK - VK Mursa / Marsonia 30:3 (10 : 0, 7 : 1, 7 : 0, 6 : 2)

 

Suci: Marin Matijaš , Luka Marković Delegat: Željko Kaurloto OVK POŠK:Irena Barišić, Klaudija Stana Jurić(1), Dora Vujević(2), Ema Carević(3), Lara Squiccimarro, Magdalena Butić(2), Magdalena Majlat(4), Jelena Butić(2), Marijeta Barišić(2), Ivana Butić(3), Bruna Barišić(4), Domina Butić(2), Antonia Šerka, Paula Bradašić(5), Trener:Tino Vegar

 

VK Mursa / Marsonia:Ivana Lerinc, Antea Marinović, Nina Krnjaić, Marta Kravat(1), Barbara Medved(1), Rafaela Karešin, Elena Wachtler, Marija Dobrošević, Gabrijela Zirdum(1), Laura Marić, Andrijana Daraždi, Trener:

 

VK Suzuki Bura - ŽVK Viktoria 8:5 (2 : 0, 2 : 1, 2 : 3, 2 : 1)

 

Suci: Branko Banovac , Marino Mimica Delegat: Mile Rebić

 

VK Suzuki Bura:Lucija Buljac, Julija Božan, Lara Srhoj, Iris Bogdanić, Tereza Balić(2), Paula Jurko, Karla Domazet, Karmen Klančnik(1), Nina Matošić, Dora Nell(1), Iva Rožić, Anđela Sinković(3), Paola Tudor, Karla Srdanović(1), Trener:Milivoj Savin

 

ŽVK Viktoria:Franka Erak, Isabella Belamarić(1), Aneta Kalabrić, Ana Goreta(1), Sara Kontek, Maja Galić, Rea Pelicarić(2), Marijeta Storić, Franka Kovačev, Matija Bumbak, Iva Trusk, Marlena Skelin, Marijeta Jolić, Magdalena Vincek(1), Trener:Marijo Ćaleta

 

 

 

 

ŽAVK Mladost - ŽVK Primorje EB 10:7 (4 : 0, 2 : 1, 2 : 2, 2 : 4)

 

Suci: Borna Hrestak , Vlaho Ljubić Delegat: Zdravko Kučinić

 

ŽAVK Mladost:Roberta Petrov, Emmi Miljković(1), Elena Crnički, Dea Domazet, Dina Lordan(4), Ana Dašić, Mia Topić(1), Rea Lacić, Petra Bukić, Kiara Brnetić(1), Lidija Crnički(3), Jelena Dašić, Latica Medvešek, Dora Kangler, Trener:Mia Šimunić

 

ŽVK Primorje EB:Alexandra Ratković, Sara Vucelić(1), Laura Virag(2), Mojca Jereb(2), Karla Ružić, Kristina Hanzijer, Lara Kinkela(1), Ilijana Brkić(1), Trener:Darko Ažić

 

 

 

Najnovije vijesti
U-14 Aquatic festival Istanbul: Visoka pobjeda protiv Slovenaca
KUP RH juniori skupina Zagrebu: Rezultati 3.kola
KUP RH juniori skupina Split: Rezultati 3.kola
Pripreme barakudica
Franulović u Šabac, a Tiozzo i Periš na Malti odnosno Siciliji