Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
A1 RVL: Rezultati 17.kola
09.03.2019 20:25

 

A1 RVL -  rezultati 17.kola:

 

Primorac - Jug CO 9:15 (2 : 3, 1 : 4, 3 : 4, 3 : 4)

 

Suci: Vlaho Radičević , Božo Đurašković Delegat: Željko Avramović

 

Primorac:Nikoloz Shubladze, Miroslav Perković(1), Damir Crepulja(1), Antonio Petrović, Dušan Matković(2), Marko Gopčević, Marko Ivanković(1), Nikola Pavličević, Victor Vishnyakov, Goran Grgurević(1), Dimitrije Kriještorac(2), Aljoša Mačić(1), Alen Isljamović,  Miloš Sekulić, Trener:Petar Vico

 

Jug CO:Toni Popadić, Marko Macan(1), Loren Fatović(1), Luka Lončar(1), Maro Joković(4), Xavi Garcia(2), Luka Lozina, Roberto Radić(1), Kristijan Čulina(1), Leo Cukrov, Hrvoje Benić, Alexandros Papanastasiou(4), Antonio Vukojević, Filip Kržić, Trener:Vjekoslav Kobešćak

 

 

OVK POŠK - HAVK Mladost 7:15 (0 : 3, 1 : 1, 3 : 6, 3 : 5)

 

Suci: Tomislav Copić , Bore Rončević Delegat: Luko Vuletić

 

OVK POŠK:Petar Bratim, Toni Ostojić, Toni Radan, Anteo Divković, Luka Vukić(2), Jerko Penava, Krešimir Prižmić(1), Bože Gadža, Ivan Bebić, Bruno Vujčić, Toni Žurić, Marin Borovčić Kurir(2), Eugen Sunara, Filip Vuleta(2), Trener:Miroslav Trumbić

 

HAVK Mladost:Ivan Marcelić, Cosmin Alex. Radu(2), Lovre Miloš(2), Marino Čagalj(1), Miloš Ćuk(2), Antonio Petković(3), Jerko Anzulović, Tin Fabris, Luka Bajić(2), Matias Biljaka(2), Ivan Buljubašić, Konstantin Kharkov(1), Luka Sučić, Branimir Herceg, Trener:Zoran Bajić

 

 

 

Mornar BS - Jadran Split 10:20 (1 : 1, 3 : 9, 4 : 5, 2 : 5)

 

Suci: Mateo Jović , Jakov Blašković Delegat: Milivoj Bebić

 

Mornar BS:Luka Podrug, Rino Burić(1), Petar Uvodić, Marin Vrdoljak(2), Paolo Jakovčević, Bruno Hrvatić, Ivan Krolo, Boris Pavlović(1), Luka Dužević, Ivan Živković(2), Antonio Dužević(4), Ante Carev, Marin Kordić, Krešimir Butić, Trener:Zdeslav Vrdoljak

 

Jadran Split:Mate Anić, Aljoša Kunac, Ivan Domagoj Zović(3), Ivan Krapić(4), Zvonimir Butić(1), Duje Pejković(2), Nathan Power(2), Boris Popović(1), Ante Visković(1), Nikola Milardović, Anđelo Šetka(4), Željko Kovačić(2), Mario Podrug, Marin Delić, Trener:Ivan Asić

 

Partizan - Jadran Carine HN 8:11 (2 : 3, 1 : 2, 2 : 3, 3 : 3)

 

Suci: Dragan Štampalija , Lazar Anđelić Delegat: Goran Arnautović

 

Partizan:Milan Bulajić, Mihajlo Andrin, Petar Kasum(2), Miloš Korolija(1), Aleksa Nešić, Petar Tomić, Petar Smiljević(1), Lazar Vićković(2), Andrej Barač, Aleksandar Radanović(1), Nikola Radonjić(1), Bilal Gbadamassi, Mateja Vlahović, Stefan Branković, Trener:Stefan Ćirić  

 

Jadran Carine HN:Slaven Kandić, Nikola Brkić, Vlado Popadić(1), Dimitrije Obradović(2), Dušan Baničević, Kanstantin Averka, Petar Mijušković(1), Filip Gardašević, Đuro Radović(1), Vladan Spajić(2), Dragan Drašković(2), Marko Petković(1), Petar Tešanović, Uroš Vučurović(1), Trener:Vladimir Gojković

 

 

Nedjelja 10.3.2019

 

20.30 Crvena Zvezda - Šabac

 

 

Najnovije vijesti
PH ZA VATERPOLISTICE - Finale, prva utakmica; ŽAVK Mladost - POŠK (srijeda, 22. svibnja - 20.45 PlanetSport)
Obradović, Bušlje i Pavić poveli u finalu
Apsolutna nadmoć Juga CO
ODLUKA NIJE LAKA, ALI MISLIM DA JE PAMETNA
SANDRO SUKNO OBJAVIO KRAJ KARIJERE