Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
HRVATSKI KUP - skupina Dubrovnik: Jug AO i Solaris na Final Fouru
14.10.2019 18:36

 

Jug AO i Solaris na Final Fouru

 

 

Nakon završetka dubrovačkog četvrtfinalnog turnira Kupa, dobili smo i prva dva polufinalista ili sudionika završnog turnira Hrvatskog kupa koji će se odigrati u Splitu, 23. i 24. studenoga. To su dubrovački Jug AO i šibenski Solaris.

Jug AO je suvereno i u skladu s očekivanim pobijedio u sva tri susreta, te osvojio prvo mjesto. Analogno tomu, Jugov suparnik u polufinalu bit će drugoplasirani sastav sa zagrebačkog turnira koji će se završiti u srijedu, 16. listopada. Solarisovo drugo mjesto u Dubrovniku čak i nije iznenađenje. Uostalom, u najavi dubrovačkog turnira dali smo i naslutiti takvu opciju. Solaris je drugo mjesto osvojio primarno zahvaljujući pobjedi u 1. kolu nad Mornarom BS. Šibenčane će međutim vrlo težak posao čekati u polufinalu završnog turnira u Splitu jer će im suparnik biti pobjednik nadmetanja u Zagrebu koje je još u tijeku. Doduše, za Šibenčane je već uspjeh već i sam plasman na završni turnir Hrvatskog kupa.

 

 

 

____________________________________________________________

 

 

Dubrovnik (14. - 15. listopada)

 

Ponedjeljak, 14. X.

 

 

Jug AO - OVK POŠK 23:4 (7 : 1, 7 : 2, 6 : 1, 3 : 0)

 

Suci: Dragan Štampalija , Nikola Gašpardi Delegat: Mirko Goreta 

 

Jug AO:Toni Popadić, Marko Macan(2), Loren Fatović(3), Luka Lončar(1), Filip Kržić(3), Xavi Garcia, Luka Lozina(2), Daniil Merkulov(3), Alexandros Papanastasiou(2), Kristijan Čulina(2), Hrvoje Benić(2), Nikola Ljepava(1), Toni Jarak, Marin Tomasović(2), Trener:Vjekoslav Kobešćak

 

OVK POŠK:Petar Bratim, Rene Bezić, Duje Erak, Toni Radan, Anteo Divković, Srđan Antonijević, Bruno Vujčić, Bože Gadža(1), Jerko Penava(1), Marino Divković(1), Toni Ostojić, Toni Knežević(1), Eugen Sunara, Filip Vuleta, Trener:Mirsad Zajmović

 

____________________________________________________________

 

 

Solaris - Mornar BS 6:5 (1 : 0, 1 : 1, 3 : 2, 1 : 2)

 

Suci: Maro Savinović , Goran Gavrilović Delegat: Božo Vuletić

 

Solaris:Marin Šparada, Ivan Ibrahimpašić, Vice Erak(1), Nikola Štrkalj, Domagoj Bulat, Branimir Herceg, Andrija Vlahović(1), Roko Pelicarić(1), Nino Mudražija, Ante Ljubičić, Eugen Koprčina(2), Željko Kovačić(1), Ivan Jukić, Mateo Sabioni, Trener:Joško Kreković

 

Mornar BS:Luka Podrug, Roko Akrap(1), Karlo Kreković, Goran Solje, Slavko Ćalić, Duje Akrap, Duje Buzdovačić, Boris Pavlović, Ferdinand Josip Bušelić(1), Josip Jerković, Ivan Krolo, Marin Ban(2), Marin Kordić, Ivan Rako(1), Trener:Danijel Burić

 

____________________________________________________________

 

 

Utorak, 15. X.

 

Mornar BS - OVK POŠK 15:10 (4:2,4:2,3:3,4:3)

 

Suci: Vlaho Radičević, Dragan Štampalija  Delegat: Nikola Curić

 

Mornar BS:Luka Podrug, Roko Akrap(1), Karlo Kreković (4),Paolo Jakovčević (1), Slavko Ćalić (2), Duje Akrap (2), Duje Buzdovačić, Boris Pavlović (1), Ferdinand Josip Bušelić(1), Josip Jerković (1), Ivan Krolo, Marin Ban, Marin Kordić, Ivan Rako(2), Trener:Danijel Burić

 

OVK POŠK:Petar Bratim, Rene Bezić, Duje Erak (1), Toni Radan, Anteo Divković, Srđan Antonijević (3), Bruno Vujčić, Bože Gadža, Jerko Penava(2), Marino Divković(1), Toni Ostojić(1), Toni Knežević, Eugen Sunara, Filip Vuleta(2), Trener:Mirsad Zajmović

 

___________________________________________________________

 

 

Solaris - Jug AO 6:15 (0:5, 3:3, 1:3,2:4)

 

Suci: Leo Kuzmanić, Slaven Sivčević  Delegat: Mile Rebić

 

Solaris:Marin Šparada, Ivan Ibrahimpašić, Vice Erak, Nikola Štrkalj(1), Domagoj Bulat(1), Branimir Herceg, Andrija Vlahović(1), Roko Pelicarić(1), Nino Mudražija, Ante Ljubičić, Eugen Koprčina(1), Željko Kovačić, Ivan Jukić, Mateo Sabioni(1), Trener:Joško Kreković

 

Jug AO:Toni Popadić, Marko Macan(1), Loren Fatović(1), Luka Lončar, Roberto Radić(3), Xavi Garcia, Luka Lozina(1), Daniil Merkulov(2), Alexandros Papanastasiou(3), Leo Cukrov, Hrvoje Benić, Paulo Obradović(3), Toni Jarak, Luka Stahor (1), Trener:Vjekoslav Kobešćak

 

 

____________________________________________________________

 

 

Jug AO - Mornar BS 16:4 (6 : 1, 3 : 0, 4 : 1, 3 : 2)

 

Suci: Dragan Štampalija , Nikola Gašpardi Delegat: Mirko Goreta

 

Jug AO:Toni Jarak, Roberto Radić, Loren Fatović(1), Leo Cukrov, Filip Kržić(2), Kristijan Čulina, Luka Lozina(1), Daniil Merkulov(1), Alexandros Papanastasiou(2), Marko Žuvela(4), Hrvoje Benić(1), Paulo Obradović(3), Ivan Jurišić, Marin Tomasović(1), Trener:Vjekoslav Kobešćak

 

Mornar BS:Luka Podrug, Roko Akrap, Karlo Kreković, Paolo Jakovčević(1), Slavko Ćalić, Duje Akrap, Duje Buzdovačić(1), Ferdinand Josip Bušelić, Josip Jerković(1), Ivan Krolo, Marin Ban(1), Marin Kordić, Ivan Rako, Trener:Danijel Burić

 

____________________________________________________________

 

 

OVK POŠK - Solaris 6:11 (2 : 3, 2 : 3, 0 : 1, 2 : 4)

 

Suci: Jakov Blašković , Goran Gavrilović Delegat: Luko Vuletić

 

OVK POŠK:Petar Bratim, Rene Bezić, Duje Erak(1), Toni Radan, Anteo Divković, Srđan Antonijević(2), Bruno Vujčić, Bože Gadža, Jerko Penava(3), Marino Divković, Toni Ostojić, Toni Knežević, Eugen Sunara, Filip Vuleta, Trener:Mirsad Zajmović

 

Solaris:Marin Šparada, Ivan Ibrahimpašić, Vice Erak, Nikola Štrkalj(1), Domagoj Bulat(1), Branimir Herceg, Andrija Vlahović(1), Roko Pelicarić(5), Nino Mudražija, Ante Ljubičić, Eugen Koprčina(3), Željko Kovačić, Ivan Jukić, Mateo Sabioni, Trener:Joško Kreković

 

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  VK Jug 3 3 0 0 9 54 15 +39
2  Solaris 3 2 0 1 6 23 26 -3
3  Mornar BS 3 1 0 2 3 25 32 -7
4  OVK POŠK 3 0 0 3 0 20 49 -29

 

Najnovije vijesti
SVJETSKA LIGA: Svjetski prvaci slavili u Ateni
LIGA PRVAKA: Josip Vrlić među 5 najljepših golova kola
Barakude na mini-pripremama u Zagrebu
LIGA PRVAKA - Sažetak 4. kola: Kolo iznenađenja i gostiju
HRVATSKI KUP, ŽENE: Finale ŽAVK Mladost - Jadran Split