Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
PH mlađi kadeti finalni dan
24.03.2019 09:30

U Dubrovniku je počela završnica Prvenstva Hrvatske u kategoriji mlađih kadeta. Osam najboljih momčadi do nedjelje borit će se za naslov prvaka najprije kroz natjecanje po skupinama, a potom u izlučnim utakmicama za plasman. Sve utakmice Prvenstva možete pratiti putem live scoringa OVDJE.    

 

24.03.2019.

 

Finale 24.03.2019.

 

Finale

 

Jug CO - Primorje EB 14:15 (5 : 2, 1 : 4, 2 : 1, 2 : 3, 4 : 5)

 

Suci: Branko Banovac , Ante Bura Delegat: Ivan Miloš

 

Jug CO :Luka Ljepava, Petar Kulaš, Ante Jerković, Ivano Vlahović(1), Nikola Bjelopera, Pero Perak(1), Božo Brajović, Nikola Krik, Marko Glavinić(5), Stjepan Brajović, Bruno Đuho(3), Ivor Miljan Popović, Nikola Balić, Niko Đerek, Trener:Željko Vukčević

 

Primorje EB :Antonio Broznić, Ivan Šurbek, Duje Tomić, Adriano Štimec(1), Gabriel Burburan, Robert Bosner, Luka Franulović, Adriano Jušić(2), Borna Krota(1), Jan Jurasić, Viktor Tončinić(6), Matija Polonio, Mauro Dipić, Ivan Uhač, Trener:Marijan Pichler

Za 3.mjesto

 

OVK POŠK - Zadar 1952  14:12 (4 : 3, 3 : 2, 4 : 3, 3 : 4)

 

Suci: Mateo Jović , Nikola Gašpardi Delegat: Ivan Miloš

 

OVK POŠK :Tin Sunara, Karlo Dragošević(4), Roko Odak(2), Jelena Butić(1), Luka Buljan(1), Roko Pavić(1), Nikola Prezzi(2), Dani Mužić(2), Toni Jadrijev, Luka Bogdanović, Vito Ćurković, Tonči Burica, Ivan Đirlić, Josip Rajčić(1), Trener:Jakša Buljan

 

Zadar 1952 :Šime Faričić, Pave Utković, Karlo Kulišić(2), Toni Galušić, Vito Škaro(1), Lovre Pedišić, Ante Donđivić(2), Antonio Bahtović, Jakov Duka, Raci Arijan(6), Marko Bajić, Roko Božić, Roko Markulin, Livio Antić(1), Trener:Ive Radetić

 

Za 5.mjesto

 

Galeb MR  - HAVK Mladost 7:12 (1 : 3, 3 : 4, 1 : 1, 2 : 4)

 

Suci: Tomislav Copić , Pero Bartičević Delegat: Božo Vuletić

 

Galeb MR :Roko Cvitanović, Ante Biličić(1), Adam Mrkušić, Marijan Kovačević(1), Šime Šarić, Mateo Vuković(1), Šime Žilić(2), Ivan Roso, Ante Roso , Toni Andrijević , Mirko Mlinarević(2), Marko Kostanić, Nedo Selac, Trener:Goran Obradović

 

HAVK Mladost:Matija Prižmić, Vito Erceg, Amar Fajković, Marko Barišić, Roko Padro(5), Vlado Rutar, Roko Vukojević, Bruno Stančić, Ante Mardešić(1), Luka Barišić(3), Matija Majdaš, Bartul Bučević(3), Luka Matić, Ivor Poje, Trener:Ratko Štritof

 

Za 7.mjesto

 

Mornar BS  - Jadran ST 18:19 (3 : 3, 3 : 2, 2 : 1, 2 : 4, 8 : 9)

 

Suci: Mato Miloslavić , Davor Vujošević Delegat: Božo Vuletić

 

Mornar BS :Dani Vukašin, Anton Mihanović(1), Borna Zubak, Karlo Miše(3),Mislav Ćurković, Maro Kaštelančić(1), Ivan Matić, Duje Katunarić(1), Marko Đogaš(1), Josip Kovačević(1), Marin Bočina, Lovre Biočić(1), Kuzma Krstinić, Leon Raljević(1), Trener:Hrvoje Bobanović

 

Jadran ST :Karlo Jurić, Duje Cuzzi(1), Šime Pavlović(5), Danijel Bezmalinović, Tonko Puljiz, Bruno Smodlaka(1), Bartul Smiričić(1), Vito Drnasin, Petar Asić(1), Andro Galić, Lovre Vuletić(1), Andrija Šitum, Špiro Vuković, Dražen Jelinčić, Trener:Mile Smodlaka

 

Polufinale

 

Primorje EB - Zadar 1952  15:9 (3 : 1, 5 : 0, 3 : 5, 4 : 3)

 

Primorje EB:Antonio Broznić, Ivan Šurbek(1), Duje Tomić(1), Jan Jurašić, Gabriel Burburan(3), Robert Bosner(1), Luka Franulović(2), Adriano Jušić(2), Borna Krota, Jan Jurasić(1), Viktor Tončinić(3), Matija Polonio, Mauro Dipić, Ivan Uhač(1), Trener:Marijan Pichler

 

Zadar 1952 :Šime Faričić, Pave Utković, Karlo Kulišić, Toni Galušić, Vito Škaro(2), Lovre Pedišić, Ante Donđivić(1), Antonio Bahtović(1), Jakov Duka, Raci Arijan(5), Marko Bajić, Roko Božić, Roko Markulin, Livio Antić, Trener:Ive Radetić

 

OVK POŠK  - Jug CO  6:11 (2 : 1, 2 : 2, 1 : 5, 1 : 3)

 

OVK POŠK :Tin Sunara, Karlo Dragošević(1), Roko Odak, Jelena Butić(1), Luka Buljan(2), Roko Pavić(1), Nikola Prezzi(1), Dani Mužić, Toni Jadrijev, Luka Bogdanović, Vito Ćurković, Tonči Burica, Ivan Đirlić, Josip Rajčić, Trener:Jakša Buljan

 

Jug CO :Luka Ljepava, Petar Kulaš, Ante Jerković, Ivano Vlahović, Nikola Bjelopera, Pero Perak(1), Božo Brajović, Nikola Krik, Marko Glavinić(5), Stjepan Brajović(1), Bruno Đuho(2), Ivor Miljan Popović(2), Nikola Balić, Niko Đerek, Trener:Željko Vukčević

 

20:00 Primorje EB - Zadar 1952

 

Za plasman od 5.-8.mjesta

 

HAVK Mladost - Jadran ST 15:14 (2 : 1, 1 : 2, 4 : 3, 2 : 3, 6 : 5)

 

HAVK Mladost :Matija Prižmić, Vito Erceg(1), Amar Fajković(1), Marko Barišić, Roko Padro(1), Vlado Rutar, Roko Vukojević, Aurora Stipanov, Ante Mardešić(2), Luka Barišić, Matija Majdaš, Bartul Bučević(4), Luka Matić, Ivor Poje, Trener:Ratko Štritof 

 

Jadran ST:Karlo Jurić, Duje Cuzzi, Šime Pavlović(1), Danijel Bezmalinović, Tonko Puljiz, Bruno Smodlaka(1), Bartul Smiričić(1), Vito Drnasin, Petar Asić(2), Andro Galić(3),  Lovre Vuletić, Andrija Šitum(1), Špiro Vuković, Dražen Jelinčić, Trener:Mile Smodlaka

 

Mornar BS  - Galeb MR  9:11 (1 : 3, 2 : 1, 3 : 3, 3 : 4)

 

Mornar BS :Dani Vukašin, Anton Mihanović, Borna Zubak(1), Karlo Miše(3), Mislav Ćurković, Maro Kaštelančić(2), Ivan Matić(1), Duje Katunarić, Marko Đogaš, Josip Kovačević(1), Marin Bočina, Lovre Biočić, Kuzma Krstinić, Leon Raljević(1), Trener:Hrvoje Bobanović

 

Galeb MR :Roko Cvitanović, Ante Biličić, Adam Mrkušić, Marijan Kovačević(3), Šime Šarić, Mateo Vuković(1), Šime Žilić(3), Ivan Roso(1), Ante Roso , Toni Andrijević , Mirko Mlinarević(2), Marko Kostanić(1), Nedo Selac, Trener:Goran Obradović

 

Četvrtfinale 23.03.2019.

 

Jug CO  - Mornar BS 11:4 (2 : 2, 1 : 1, 6 : 1, 2 : 0)

 

Suci: Tomislav Copić , Davor Vujošević Delegat: Ivan Miloš

 

Jug CO :Luka Ljepava, Petar Kulaš, Ante Jerković, Ivano Vlahović(1), Nikola Bjelopera(1), Pero Perak, Božo Brajović(1), Nikola Krik, Marko Glavinić(3), Stjepan Brajović(1), Bruno Đuho(4), Ivor Miljan Popović, Nikola Balić, Niko Đerek, Trener:Željko Vukčević

 

Mornar BS :Dani Vukašin, Anton Mihanović, Borna Zubak, Karlo Miše(1), Mislav Ćurković, Maro Kaštelančić(1), Ivan Matić, Duje Katunarić(1), Marko Đogaš(1), Josip Kovačević, Marin Bočina, Lovre Biočić, Kuzma Krstinić, Roko Mladinić, Trener:Hrvoje Bobanović

 

 

 

HAVK Mladost - Zadar 1952  8:10 (2 : 4, 2 : 2, 2 : 3, 2 : 1)

 

Suci: Branko Banovac , Ante Bura Delegat: Božo Vuletić

 

HAVK Mladost :Matija Prižmić, Vito Erceg(1), Amar Fajković, Marko Barišić, Roko Padro(3), Vlado Rutar, Roko Vukojević, Aurora Stipanov(1), Ante Mardešić(1), Luka Barišić(1), Matija Majdaš(1), Bartul Bučević, Luka Matić, Ivor Poje, Trener:Ratko Štritof

 

Zadar 1952:Šime Faričić, Pave Utković, Karlo Kulišić(2), Toni Galušić, Vito Škaro, Lovre Pedišić, Ante Donđivić(2), Antonio Bahtović(1), Jakov Duka, Raci Arijan(4), Marko Bajić, Roko Božić, Roko Markulin, Livio Antić(1), Trener:Ive Radetić

 

11:30 Jug CO - Mornar BS

 

 

3. KOLO PETAK  22. 03. 2019.

 

Skupina A

 

Mornar BS  - HAVK Mladost 4:7 (2 : 2, 1 : 2, 1 : 0, 0 : 3)

 

Suci: Mateo Jović , Tomislav Copić Delegat: Božo Vuletić

 

Mornar BS :Dani Vukašin, Anton Mihanović, Borna Zubak, Karlo Miše(1), Mislav Ćurković, Maro Kaštelančić(1), Ivan Matić(2), Duje Katunarić, Marko Đogaš, Josip Kovačević, Marin Bočina, Lovre Biočić, Kuzma Krstinić, Leon Raljević, Trener:Hrvoje Bobanović

 

HAVK Mladost :Matija Prižmić, Vito Erceg(1), Amar Fajković, Marko Barišić(1), Roko Padro, Bruno Stančić, Roko Vukojević, Aurora Stipanov(1), Ante Mardešić(2), Luka Barišić, Matija Majdaš, Bartul Bučević(2), Luka Matić, Ivor Poje, Trener:Ratko Štritof 

 

 

OVK POŠK  - Jadran ST 17:10 (3 : 1, 5 : 3, 7 : 1, 2 : 5)

 

Suci: Ante Bura , Davor Vujošević Delegat: Božo Vuletić

 

OVK POŠK :Tin Sunara, Karlo Dragošević(1), Roko Odak(1), Jelena Butić(2), Luka Buljan(3), Roko Pavić(4), Nikola Prezzi(1), Dani Mužić(5), Toni Jadrijev, Luka Bogdanović, Vito Ćurković, Tonči Burica, Ivan Đirlić, Josip Rajčić, Trener:Jakša Buljan

 

Jadran ST :Karlo Jurić, Mikula Zavorović, Šime Pavlović(3), Danijel Bezmalinović(1), Vito Drnasin, Bruno Smodlaka(1), Bartul Smiričić(1), Tonko Puljiz(1), Petar Asić, Andro Galić, Lovre Vuletić, Andrija Šitum(2), Lovre Prančić, Dražen Jelinčić(1), Trener: Mile Smodlaka

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  OVK POŠK 3 3 0 0 9 41 20 +21
2  HAVK Mladost 3 2 0 1 6 23 17 +6
3  Mornar BS 3 1 0 2 3 20 29 -9
4  Jadran ST 3 0 0 3 0 21 39 -18

 

Skupina B

 

Zadar 1952  - Primorje EB  10:22 (2 : 4, 0 : 4, 5 : 6, 3 : 8)

 

Suci: Branko Banovac , Mato Miloslavić Delegat: Ivan Miloš

 

Zadar 1952 :Šime Faričić, Pave Utković(1), Karlo Kulišić, Toni Galušić, Vito Škaro, Lovre Pedišić, Ante Donđivić(2), Antonio Bahtović(1), Jakov Duka, Raci Arijan(6), Marko Bajić, Bruno Budanović, Roko Božić, Roko Markulin, Livio Antić, Trener:Ive Radetić

 

Primorje EB:Antonio Broznić, Ivan Šurbek(1), Duje Tomić(2), Adriano Štimec, Gabriel Burburan(9), Robert Bosner, Luka Franulović, Adriano Jušić(3), Borna Krota(2), Jan Jurasić, Viktor Tončinić(5), Matija Polonio, Mauro Dipić, Ivan Uhač, Trener:Marijan Pichler

 

 

Galeb MR  - Jug CO 9:15 (1 : 6, 2 : 3, 3 : 4, 3 : 2)

 

Suci: Pero Bartičević , Nikola Gašpardi Delegat: Ivan Miloš

 

Galeb MR:Roko Cvitanović, Ante Biličić, Adam Mrkušić, Marijan Kovačević(1), Šime Šarić, Mateo Vuković, Šime Žilić(2), Ivan Roso, Ante Roso , Toni Andrijević (2), Mirko Mlinarević(4), Marko Kostanić, Nedo Selac, Trener:Goran Obradović

 

Jug CO :Luka Ljepava, Petar Kulaš(1), Ante Jerković, Ivano Vlahović(1), Nikola Bjelopera, Pero Perak, Božo Brajović(1), Luka Čurlin(1), Marko Glavinić(10), Stjepan Brajović, Bruno Đuho(1), Ivor Miljan Popović, Nikola Balić, Niko Đerek, Trener:Željko Vukčević

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  VK Primorje EB (1) 3 2 1 0 (1) 7 52 26 (0) +26
2  VK Jug CO (1) 3 2 1 0 (1) 7 37 24 (0) +13
3  Zadar 1952 3 1 0 2 3 29 47 -18
4  Galeb Mr 3 0 0 3 0 28 49 -21
 

 

2. KOLO PETAK  22. 03. 2019.

 

Skupina A

 

Jadran ST  - Mornar BS  6:12 (3 : 2, 1 : 4, 1 : 4, 1 : 2)

 

Suci: Mateo Jović , Nikola Gašpardi Delegat: Božo Vuletić

 

Jadran ST :Karlo Jurić, Duje Cuzzi(1), Šime Pavlović(2), Danijel Bezmalinović, Vito Drnasin, Bruno Smodlaka(2), Bartul Smiričić, Lara Srhoj, Petar Asić, Andro Galjić, Lovre Vuletić, Andrija Šitum(1), Špiro Vuković, Dražen Jelinčić, Trener:Mile Smodlaka 

 

Mornar BS :Dani Vukašin, Anton Mihanović(2), Borna Zubak, Karlo Miše(2), Mislav Ćurković(1), Maro Kaštelančić(2), Ivan Matić(2), Duje Katunarić(1), Marko Đogaš, Josip Kovačević(1), Marin Bočina, Lovre Biočić, Kuzma Krstinić, Roko Mladinić, Trener:Hrvoje Bobanović

 

HAVK Mladost  - OVK POŠK  6:8 (0 : 0, 1 : 1, 3 : 5, 2 : 2)

 

Suci: Ante Bura , Mato Miloslavić Delegat: Božo Vuletić 

 

HAVK Mladost :Matija Prižmić, Vito Erceg, Amar Fajković, Marko Barišić, Roko Padro(1), Andrija Čolović, Roko Vukojević, Aurora Stipanov, Ante Mardešić(3), Luka Barišić(1), Bartul Bučević(1), Luka Matić, Ivor Poje, Trener:Ratko Štritof 

 

OVK POŠK :Tin Suhara, Karlo Dragošević(4), Roko Odak, Jelena Butić(1), Luka Buljan(1), Roko Pavić, Nikola Prezzi(1), Dani Mužić, Toni Jadcijev, Niko Pleština(1), Vito Ćurković, Tonči Burica, Ivan Đirlić, Josip Rajčić, Trener:Jakša Buljan

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  OVK POŠK 2 2 0 0 6 24 10 +14
2  HAVK Mladost 2 1 0 1 3 16 13 +3
3  Mornar BS 2 1 0 1 3 16 22 -6
4  Jadran ST 2 0 0 2 0 11 22 -11

 

 

 

Skupina B

 

Primorje EB  - Galeb MR  19:5 (3 : 1, 7 : 0, 6 : 2, 3 : 2)

 

Suci: Tomislav Copić , Pero Bartičević Delegat: Ivan Miloš

 

Primorje EB :Antonio Broznić, Ivan Šurbek(2), Duje Tomić, Adriano Štimec, Gabriel Burburan(1), Robert Bosner(3), Luka Franulović(1), Adriano Jušić(4), Borna Krota, Borna Margitić, Viktor Tončinić(4), Jan Jurašić, Mauro Dipić, Ivan Uhač, Trener:Marijan Pichler

 

Galeb MR :Roko Cvitanović, Ante Biličić(2), Adam Mrkušić, Marijan Kovačević, Šime Šarić(2), Mateo Vuković(1), Šime Šarić (2), Ivan Roso, Ante Roso , Toni Andrijević , Mirko Mlinarević(1), Marko Kostanić, Nedo Selac(1), Trener:Goran Obradović

 

Jug CO  - Zadar 1952  11:4 (4 : 0, 1 : 0, 3 : 2, 3 : 2)

 

Suci: Branko Banovac , Davor Vujošević Delegat: Ivan Miloš

 

Jug CO :Luka Ljepava, Petar Kulaš(1), Ante Jerković(1), Ivano Vlahović, Nikola Bjelopera, Pero Perak, Božo Brajović(1), Nikola Krik, Marko Glavinić(5), Stjepan Brajović, Bruno Đuho(2), Ivor Miljan Popović(1), Nikola Balić, Luka Čurlin, Trener:Željko Vukčević

 

Zadar 1952:Frane Peša, Pave Utković, Karlo Utković, Toni Gazušić, Vito Škaro, Lovre Pudišić, Ante Donđivić(1), Antonio Brković, Jakov Duka, Raci Arijan(2), Marko Bajić, Roko Božić, Roko Markulin, Livio Mutić(1), Trener:Ive Radetić

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  VK Primorje EB (1) 2 1 1 0 (1) 4 30 16 (0) +14
2  VK Jug CO (1) 2 1 1 0 (1) 4 22 15 (0) +7
3  Zadar 1952 2 1 0 1 3 19 25 -6
4  Galeb Mr 2 0 0 2 0 19 34 -15

1. KOLO ČETVRTAK  21. 03. 2019.

 

Skupina A

Jadran ST  - HAVK Mladost  5:8 (0 : 3, 1 : 2, 2 : 1, 2 : 2)

 

Jadran ST :Lovre Prančić, Duje Cuzzi, Šime Pavlović, Danijel Bezmalinović, Tonko Puljiz, Bruno Smodlaka(1), Bartul Smiričić, Lara Srkolj, Karlo Durić, Andro Galjić(2), Lovre Vuletić, Andrija Šitum(2), Špiro Juković, Dražen Jelinčić, Trener:Mile Smodlaka

 

HAVK Mladost :Matija Prižmić, Vito Erceg, Amar Fajković(1), Marko Barišić, Roko Padro(1), Vlado Rutar, Roko Vukojević, Aurora Stipanov(2), Ante Mardešić(1), Luka Barišić(1), Bartul Bučević(2), Luka Matić, Ivor Poje, Trener:Ratko Štritof

 

Mornar BS - OVK POŠK  4:16 (2 : 2, 0 : 5, 2 : 8, 0 : 1)

 

Mornar BS :Dani Vukašin , Anton Mihanović, Borna Zubak, Karlo Miše(2), Mislav Čurković, Maro Kaštelančić, Ivan Matić(2), Duje Katunarić, Marko Đogaš, Josip Kovačević, Marin Bočina, Lovre Biočić, Kuzma Krstinić, Roko Mladinić, Trener:Hrvoje Bobanović

OVK POŠK :Tin Suhara, Karlo Dragošević(3), Roko Odak(1), Jelena Butić(4), Luka Buljam(1), Roko Pavić(1), Nikola Prezzi(3), Dani Mužić(1), Toni Jadcijev, Nikola Pleština(1), Vito ČurkoviĆ(1), Tonči Burica, ivan Đirlić, Josip Rajčić, Trener:Jakša Buljan

 

Skupina B

 

Zadar 1952  - Galeb MR  15:14 (5 : 1, 5 : 3, 4 : 4, 1 : 6)

 

Zadar 1952 :Šime Farzić , Pave Utković(4), Karlo Utković, Toni Gazušić(1), Vito Škaro, Lovre Pudišić(1), Ante Donđivić(2), Antonio Brković(2), Jakov Duka, Raci(3), Marko Bajić, Roko Božić(1), Roko Markulin , Livio Mutić(1), Trener:Ive Radetić

 

Galeb MR :Roko Cvitanović, Ante Bicičić(1), Adam Mrkušić, Marijan Kovačević(3), Šime Šarić(1), Ivana Obradović, Mateo Vuković(1), Šime Šarić (4), Ivan Roso, Ante Roso , Toni Andrijević (2), Mirko Mlinarević(2), Marko Kostanić, Nedo Selac, Trener:Goran Obradović

 

Jug CO  - Primorje EB 11:11 (3 : 2, 3 : 1, 3 : 4, 2 : 4)

 

Suci: Tomislav Copić , Ante Bura Delegat: Božo Vuletić

 

Jug CO:Luka Ljepava, Petar Kulaš, Ante Jerković, Ivano Vlahović, Nikola Bjelopera(1), Pero Perak, Božo Brajović(1), Nikola Krik, Marko Glavinić(5), Stjepan Brajović(2), Bruno Đuho(1), Ivor Miljan Popović(1), Niko Balić, Niko Đerek, Trener:Željko Vukčević

 

Primorje EB :Antonio Broznić, Ivan Šurbek, Duje Tomić, Adriano Štimec, Gabriel Burburan(3), Robert Bosner, Luka Franulović(1), Adriano Jušić(3), Borna Krota, Borna Margitić, Viktor Tončinić(4), Matija Polonijo, Mauro Dipić, Ivan Uhač, Jan Jurasić, Trener:Marijan Pichler

 

 

 

Najnovije vijesti
Uvjerljiva pobjeda nad Kazahstanom
Zagrijavanje s Kazahstanom (18. VI - 14.00, ArenaSport 1)
Ivica Tucak: Motivacija nam je na najvišoj razini
Počeo ženski kamp HVS-a u Varaždinu
Završio kamp HVS-a u Šibeniku