Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
PH mlađi kadeti (Šibenik): polufinale
01.07.2020 10:27

U Šibeniku se od 29. lipnja - 2. srpnja odigrava PH za mlađe kadete. Postignuti su slijedeći rezultati:

 

Polufinale

 

Primorje EB  - Jug AO 12:10 (6 : 4, 2 : 2, 1 : 3, 3 : 1)

 

Suci: Branko Banovac , Dragan Štampalija Delegat: Mirko Goreta

 

Primorje EB :Petar Maravić, Ivan Šurbek(2), Bruno Marić(1), Andro Kregar, Luka Antunović, Josip Bačić, Luka Franulović(2), Patrik Turk(1), Jan Jurašić, Borna Margitić(2), Viktor Tončinić(4), Marko Doknić, Borna Virag, Bruno Pipinić, Trener:Oleksandr Tiškivski

 

Jug AO: Antoan Špilar, Tino Savinović, Juraj Kulušić, Luka Čurlin(1), Ante Jerković, Mateo Benussi(1), Antonio Hezonja, Lovro Zvono, Maro Šušić(3), Nikola Perak, Marin Zeko(1), Petar Kulaš(1), Marino Brzica, Niko Đerek(3), Trener:Željko Vukčević

 

 

 

Zadar 1952 - Jadran ST  18:10 (4 : 3, 3 : 0, 6 : 4, 5 : 3)

 

Suci: Duje Čipčić , Joško Prančić Delegat: Mirko Goreta

 

Zadar 1952:Roko Markulin, Pave Utković(2), Karlo Kulišić(2), Toni Galušić, Duje Srzić, Juraj Barani, Ante Donđivić(6), Venci Antić, Bartol Košta(3), Zvonimir Milković, Marko Batić, Ivo Radetić, Jakov Duka, Livio Antić(5), Trener:Ive Radetić

 

Jadran ST :Špiro Vuković, Duje Cuzzi, Jelena Butić(1), Mihael Mladineo(1), Vito Drnasin, Marin Peruzović, Jure Bojčić(1), Ivan Manzoni, Dražen Jelinčić(2), Luka Eterović(5), Marin Kanaje, Prošper Meštrović, Milan Mamić, Nardo Skejić, Trener:Boris Popović

 

Za plasman od 5..8.mjesta

 

Mornar BS - OVK POŠK  14:9 (3 : 1, 6 : 2, 1 : 4, 4 : 2)

 

Suci: Mateo Jović , Ante Bura Delegat: Bojan Krvavica

 

Mornar BS :Niko Mamić, Petra Čagalj, Toni Lončar, Karlo Miše(3), Marin Bočina, Maro Kaštelančić(2), Marko Đogaš(3), Duje Katunarić(1), Toni Mamić, Leon Raljević(2), Nardo Dragaš(1), Duje Sinovčić(1), Antonio Blažević, Lara Srhoj(1), Trener: Hrvoje Bobanović

 

OVK POŠK :Noa Jerić, Nikola Jurić, Roko Odak(3), Vid Marović, Zvonimir Ramić, Vito Olujić, Tomislav Dragičević, Antonio Ilić(1), Duje Anić, Šime Vrlić(1), Vito Ćurković, Marin Pavičić,Ivan Bojčić, Josip Rajčić(3), Trener:Jakša Buljan

 

 

Solaris  - Opatija  20:6 (8 : 1, 5 : 0, 4 : 2, 3 : 3)

 

Suci: Ante Rogić , Sara Kontek Delegat: Bojan Krvavica

 

Solaris: Borna Komesarović, Frane Slavica, Toni Marinčić(1), Ivano Belamarić, Lovre Goleš(4), Bruno Belamarić, Jure Desnica(4), Niko Radovčić(3), Danko Branisavljević, Slavko Brajković, David Rozner Pinkert, Karlo Ražov(8), Ante Lacmanović, Anton Bračanov, Trener:Denis Seferović

 

Opatija: Andrija Miulić, Frane Grčević, Dario Ban, Dominik Kolak, Fran Ratković(1), Len Dujmić(1), Frane Ulah, Žan Roko Domijan, Nikola Knežević, Mauro Liber(4), Andrija Cizmadia, Ian Štimac, Tome Korić, Lukas Pavlić, Trener:Dražen Opala

 

 

5.kolo Skupina A

 

 

OVK POŠK  - Primorje EB 9:20 (3 : 7, 1 : 6, 4 : 1, 1 : 6)

 

OVK POŠK :Noa Jerić, Nikola Jurić, Roko Odak(4), Vid Marović, Zvonimir Ramić, Vito Olujić, Tomislav Dragičević, Antonio Ilić, Duje Anić, Šime Vrlić, Vito Ćurković(4), Ivano Prka, Ivan Bojčić, Josip Rajčić(1), Trener:Jakša Buljan

 

Primorje EB :Petar Maravić, Ivan Šurbek(2), Bruno Marić(3), Andro Kregar, Aron Margitić, Josip Bačić, Luka Franulović(1), Patrik Turk(2), Jan Jurašić(1), Borna Margitić(4), Viktor Tončinić(7), Marko Doknić, Borna Virag, Bruno Pipinić, Trener:Oleksandr Tiškivski

 

 

Jadran ST  - Cavtat  16:6 (10 : 0, 3 : 1, 0 : 2, 3 : 3)

 

Jadran ST :Špiro Vuković, Andrija Boban, Jelena Butić(4), Mihael Mladineo(2), Vito Drnasin, Marin Peruzović(1), Jure Bojčić, leon Lapčić, Dražen Jelinčić(2), Luka Eterović(6), Marin Kanaje(1), Prošper Meštrović, Milan Mamić, Nardo Skejić, Trener:Boris Popović

 

Cavtat: Dominik Glavinić, Miho Blažević, Noel Hanzijer(1), Roko Miljan Popović, Niko Miljas(1), Ivano Lončar(1), Luka Lonza(1), Stjepo Guljelmović(1), Frano Pavlić, Hrvoje Stjepović(1), Maro Kovačević, Adrian Pavlović, Stjepan Vuković, Ivan Puljić, Trener:Pavo Pulić

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  VK Primorje EB 4 4 0 0 8 73 22 +51
2  Jadran Split 4 3 0 1 6 51 33 +18
3  Solaris 4 2 0 2 4 52 30 +22
4  OVK POŠK 4 1 0 3 2 34 62 -28
5  VK Cavtat 4 0 0 4 0 18 81 -63

 

4.kolo Skupina A

 

 

Cavtat - Solaris  3:21 (1 : 5, 1 : 5, 0 : 6, 1 : 5)

 

Cavtat:Dominik Glavinić, Miho Blažević(1), Noel Hanzijer, Roko Miljan Popović, Niko Miljas, Ivano Lončar, Luka Lonza(1), Stjepo Guljelmović, Frano Pavlić, Hrvoje Stjepović(1), Maro Kovačević, Adrian Pavlović, Stjepan Vuković, Ivan Puljić, Trener:Pavo Pulić

 

Solaris:Borna Komesarović, Frane Slavica, Stipe Dulibić, Ivano Belamarić(1), Lovre Goleš(6), Gašpar Klarin, Jure Desnica(3), Niko Radovčić(2), Dunko Branisavljević, Slavko Brajković, Mate Maretić, Karlo Ražov(9), Ante Lacmanović, Anton Bračanov, Trener:Denis Seferović

 

 

Primorje EB - Jadran ST 14:8 (4 : 1, 2 : 3, 4 : 3, 4 : 1)

 

Primorje EB:Petar Maravić, Ivan Šurbek(2), Bruno Marić(3), Andro Kregar, Luka Antunović, Josip Bačić(1), Luka Franulović(4), Patrik Turk, Jan Jurašić, Borna Margitić, Viktor Tončinić(4), Marko Doknić, Borna Virag, Bruno Pipinić, Trener:Oleksandr Tiškivski

 

Jadran ST :Špiro Vuković, Duje Cuzzi, Jelena Butić, Mihael Mladineo(2), Vito Drnasin, Marin Peruzović(1), Jure Bojčić, Ivan Manzoni(1), Dražen Jelinčić, Luka Eterović, Marin Kanaje(1), Prošper Meštrović, Milan Mamić, Nardo Skejić(3), Trener:Boris Popović

 

 

 

3.kolo Skupina A

 

 

Jadran ST - OVK POŠK 16:4 (5 : 1, 5 : 0, 4 : 0, 2 : 3)

 

Suci: Mateo Jović , Ante Bura Delegat: Bojan Krvavica

 

Jadran ST:Špiro Vuković, Duje Cuzzi(3), Jelena Butić(1), Mihael Mladineo(3), Vito Drnasin(1), Marin Peruzović, Jure Bojčić, Ivan Manzoni(1), Dražen Jelinčić(3), Luka Eterović(4), Marin Kanaje, Prošper Meštrović, Milan Mamić, Nardo Skejić, Trener:Boris Popović

 

OVK POŠK:Noa Jerić, Nikola Jurić, Roko Odak(3), Vid Marović, Zvonimir Ramić, Vito Olujić, Tomislav Dragičević, Antonio Ilić, Duje Anić, Šime Vrlić, Vito Ćurković(1), Marin Pavičić, Ivan Bojčić, Josip Rajčić, Trener:Jakša Buljan

 

 

 

Solaris - Primorje EB 5:10 (3 : 3, 0 : 2, 0 : 2, 2 : 3)

 

Suci: Branko Banovac , Joško Prančić Delegat: Mirko Goreta 

 

Solaris: Borna Komesarović, Frane Slavica, Toni Marinčić, Ivano Belamarić, Lovre Goleš, Bruno Belamarić, Jure Desnica(2), Niko Radovčić, Dunko Branisavljević, Slavko Brajković, Mate Maretić, Karlo Ražov(2), Ante Lacmanović, Anton Bračanov(1), Trener:Denis Seferović

 

Primorje EB:Petar Maravić, Ivan Šurbek(3), Bruno Marić(1), Andro Kregar, Aron Margitić, Josip Bačić, Luka Franulović(1), Patrik Turk, Jan Jurašić, Borna Margitić(1), Viktor Tončinić(4), Marko Doknić, Borna Virag, Bruno Pipinić, Trener:Oleksandr Tiškivski

 

2.kolo Skupina A

 

 

Primorje EB  - Cavtat 29:0 (10 : 0, 9 : 0, 4 : 0, 6 : 0)

 

Primorje EB:Petar Maravić, Ivan Šurbek(1), Bruno Marić(7), Andro Kregar(1), Luka Antunovič, Josip Bačić(2), Luka Franulović(4), Patrik Turk(2), Jan Jurasić, Borna Margitić(1), Viktor Tončinić(9), Marko Dokić(1), Borna virag, Bruno Pipinić(1), Trener:Oleksandr Tiškivski

 

Cavtat:Dominik Glavinić, Miho Blažević, Noel Hanzijer, Roko Miljan Popović, Niko Miljas, Ivano Lončar, Luka Lonza, Stjepo Guljelmović, frano Pavlić, Hrvoje Stjepović, Maro kovačević, adrian Pavlović, Stjepan Vuković, Ivan Puljić, Trener:Pavo Pulić

 

 

OVK POŠK  - Solaris  6:17 (1 : 2, 4 : 8, 1 : 4, 0 : 3)

 

OVK POŠK:Noa Jerić, Nikola Jurić, Roko Odak(1), Vid Marović, Zvonimir Ramić, Vito Olujić, Tomo Dragičević, Anton Ilić, Duje Anić, Šime Vrlić, Vito Čurković(1), Marin Pavičić, Ivan Bojčić, Josip Rajčić(4), Trener:Jakša Buljan

 

Solaris: Borna Komesarović, Frane Slavica, Toni Marinčić(2), Ivano Belamarić, Lovre Goleš(2), Bruno Belamarić, Jure Desnica(1), Niko Radovčić(3), David Rozner Pinkert, Slavko Brajković, Mate Maretić, Karlo Ražov(6), Ante Lacmanović, Anton Bračanov(3), Trener:Denis Seferović

 

 

 

1.kolo Skupina A

 

Solaris - Jadran ST 9:11 (4 : 5, 2 : 1, 3 : 5, 0 : 0)

 

Solaris: Borna Komesarović, Frane Slavica (3), Toni Marinčić, Ivano Belamarić, Lovre Goleš (1), Bruno Belamarić, Jure Desnica (3), Niko Radovčić, David Rozner Pinkert, Slavko Brajković, Mate Maretić, Karlo Ražov (2), Ante Lacmanović, Anton Bračanov, Trener: Denis Seferović

 

Jadran: Špiro Vuković, Duje Cuzzi (1), Jelena Butić (1), Mihael Mladineo, Vito Drnasin, Marin Peruzović (2), Jure Bojčić, Ivan Manzoni, Dražen Jelinčić (4), Luka Eterović (2), Marin Kanaje, Prošper Meštrović, Milan Mamić, Nardo Skejić (1), Trener: Alen Brakus

 

 

Cavtat - OVK POŠK  9:15 (4 : 3, 2 : 5, 1 : 5, 2 : 2)

 

Cavtat: Dominik Glavinić, Miho Blažević (1), Noel Hanzijer (3), Roko Miljan Popović, Niko Miljas, Ivano Lončar (2), Luka Lonza (1), Stjepo Guljelmović, Frano Pavlić (1), Hrvoje Stjepović, Ivan Puljić (1), Adrian Pavlović, Stjepan Vuković, Kristina Hanzijer, Maro Kovačević, Trener:Pavo Pulić

 

OVK POŠK: Noa Jerić, Nikola Jurić, Roko Odak (2), Vid Marović, Zvonimir Ramić, Vito Olujić, Tomo Dragičević (1), Anton Ilić (1), Duje Anić, Šime Vrlić (2), Vito Čurković (5), Marin Pavičić, Ivan Bojčić, Josip Rajčić(4),  Trener:Jakša Buljan

 

____________________________________________________________

 

3.kolo Skupina B

 

 

Mornar BS - Opatija 17:9 (7 : 1, 5 : 2, 2 : 2, 3 : 4)

 

Mornar BS :Niko Mamić, Petra čagalj, Vice Bučan, Karlo Miše(7), Marin Bočina, Maro Kaštelančić(2), Marko Đogaš(2), Duje Katunarić(2), Toni Mamić(1), leon Raljević(1), Nardo Dragaš, Duje Sinovčić(2), Nedi Jurić, Lara Srhoj, Trener:Hrvoje Bobanović

 

Opatija:Andrija Miulić, Frane Grčević, Dario Ban, Dominik Kolak, Fran Ratković, Len Dujmić(4), Frane Ulah, Žan Roko Domijan(1), Nikola Knežević, Mauro Liber(3), Andrija Cizmadia(1), Ian Štimac, Tome Korić, Lukas Pavlić, Trener:Dražen Opala

 

 

Zadar 1952  - Jug AO 16:12 (3 : 3, 8 : 4, 4 : 4, 1 : 1)

 

Zadar 1952:Roko Markulin, Pave Utković(3), Karlo Kulišić(3), Toni Galušić, Frane Markulin, Juraj Barani, Ante Donđivić(5), Venci Antić(1), Bartol Košta(3), Zvonimir Milković, Marko Batić, Ivo Radetić, Jakov Duka, Livio Antić(1), Trener:Ive Radetić

 

Jug AO:Antoan Špilar, Tino Savinović(1), Juraj Kulušić, Luka Čurlin(1), Ante Jerković(4), Mateo Benussi(1), Antonio Hezonja, Lovro Zvono, Maro Šušić(1), Nikola Perak, Marin Zeko(1), Petar Kulaš(2), Marino Brzica, Niko Đerek(1),

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  Zadar 1952 3 3 0 0 6 41 21 +20
2  VK Jug 3 2 0 1 4 47 40 +7
3  Mornar 3 1 0 2 2 26 27 -1
4  Opatija 3 0 0 3 0 33 59 -26

 

2.kolo Skupina B

 

 

Opatija - Zadar 1952  9:20 (0 : 5, 3 : 4, 3 : 7, 3 : 4)

 

Opatija :Andrija Miulić, Frane Grčević, Dario Ban, Dominik Kolak, Fran Ratković, Len Dujmić(5), Frane Ulah(1), Žan Roko Domijan, Nikola Knežević, Mauro Liber(3), Andrija Cizmadia, Ian Štimac, Tome Korić, Lukas Pavlić, Trener:Dražen Opala

 

Zadar 1952:Roko Markulin, pave utković(4), Karlo Kulišić(2), Toni Galušić(1), Frane Markulin(1), Duje Sržić, Ante Donđivić(6), Venci Antić, Bartol Košta, Zvonimir 4 / 6 Milković, Marko Batić(1), Ivo Radetić, Jakov Duka, Livio Antić(5), Trener:Ive Radetić

 

Jug AO - Mornar  13:9 (3 : 2, 3 : 1, 4 : 4, 3 : 2)

 

Jug AO:Antoan Špilar, Tino Savinović, Juraj Kulišić, Luka Čurlin(2), Ante Jerković(3), Mateo Benussi(2), Antonio Hezonja, Lovro Zvono, Maro Šušić(2), Nikola Perak, Marin Zeko(1), Petar Kulaš(1), Marino Brzica, Niko Đerek(2), Trener:Željko Vukčević

 

Mornar:Niko Mamić, Petra čagalj(1), Toni Lončar, Karlo Miše(1), Marin Bočina(1), Maro Kaštelančić(3), Marko Đogaš, Duje Katunarić(1), Toni Mamić, leon Raljević(1), Nardo Dragaš(1), Duje Sinovčić, Antonio Blažević, Lara Srhoj, Trener:Hrvoje Bobanović

 

 

1.kolo Skupina B

 

Opatija - Jug AO 14:18 (5 : 7, 2 : 11, 7 : 0, 0 : 0)

 

Suci: Ante Bura , Joško Prančić Delegat: Mirko Goreta

 

Opatija mlađi kadeti:Andrija Miulić, Frane Grčević, Dario ban, Dominik Kolak(1), Fran Ratković, Len Dujmić(6), Len Dujmić(1), Frane Ulah(1), Žan Roko Domijan, Nikola Knežević, Mauro Liber(4), Andrija Čizmadia, Jan Štimac, Tome Korić, Lukas Pavlič(1), Trener:Dražen Opala

 

Jug AO:Antoan Špilar, Tino Savinović(2), Marko Gunjina, Luka Čurlin, Ante Jerković, Mateo Benussi(6), Antonio Hezonja(1), Lovro Zvono, Maro Šušić(4), Nikola Perak, Marin Zeko, Petar Kulaš(3), Marino Brzica, Niko Đerek(2), Trener:Željko Vukčević

 

Zadar 1952 - Mornar BS 5:0

 

 

 

Najnovije vijesti
FINAL FOUR RVL:Mladost obranila naslov pobjednika RVL
PRVENSTVO HRVATSKE - Prva utakmica za 5. mjesto
PRVENSTVO HRVATSKE - Seniorke, polufinala - prve utakmice
Večeras finale Jug Adriatic osiguranje - Mladost (20.00 - Arena Sport 1)
PRVENSTVO HRVATSKE - Muškarci i žene u punom pogonu danas i do konca tjedna