Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
KUP RH - nade: Naslov za mlade Primorjaše
01.09.2019 17:51

U Vukovaru je završio Kup Hrvatske za nade. Na turniru je sudjelovlo 18 klupskih ekipa i reprezentacija Hrvatske, raspoređenih u 4 skupine.

 

Naslov je otišao u Rijeku u vitrine Primorja EB koje je u finalu pobjedilo ekipu OVK POŠK-a iz Splita, dok su u susretu za brončano odličje mladi Šibenčanci svladali Zadrane.

 

 

 

Finale

 

01.09.2019. 12:20 OVK POŠK - Primorje EB 5:8

 

 

___________________________________________________________________________

 

 

Za 3.mjesto

 

01.09.2019. 11:30 Solaris - Zadar 1952 17:15

 

___________________________________________________________________________

 

 

Za 5.mjesto

 

01.09.2019. 10:40 Mornar BS - Jug CO  7:6

 

___________________________________________________________________________

 

 

 

Za 7.mjesto

 

01.09.2019. 10:40 Jadran - Mladost  9:10

 

___________________________________________________________________________

 

 

Za 9.mjesto

 

01.09.2019.09:50 Opatija - Medveščak  6:10

 

___________________________________________________________________________

 

 

 

Za 11.mjesto

 

01.09.2019. 09:50 ZPK - Delfin  11:19

 

___________________________________________________________________________

 

 

Za 13.mjesto

 

01.09.2019. Vukovar - Barakudice  10:4

 

___________________________________________________________________________

 

 

Za 15.mjesto

 

01.09.2019. 09:00 Palada - KPK

 

___________________________________________________________________________

 

Polufinale

 

31.08.2019. 19:10 OVK POŠK - Solaris 12:10

31.08.2019. 20:00 Primorje EB - Zadar 1952  8:7

___________________________________________________________________________

 

 

Za plasman od 5.-8.mjesta

 

31.08.2019. 19:10 Mornar BS - Jadran  8:4

31.08.2019.20:00 Jug CO - HAVK Mladost  11:10

___________________________________________________________________________

 

Za plasman od 9.-12.mjesta

 

31.08.2019. 17:30 Opatija - ZPK  16:10

31.08.2019. 18.20 Medveščak - Delfin 15:10

 

___________________________________________________________________________ 

 

 

Za plasman od 13.-15.mjesta

 

31.08.2019. 17:30 Palada - Vukovar  9:12

31.08.2019. 18.20 Barakudice - KPK 14:12

 

___________________________________________________________________________ 

 

Skupina E : Zadar 1952, OVK POŠK, HAVK Mladost, Mornar BS Za plasman od 1.-8.mjesta

 

29.08.2019.11:30 OVK POŠK - HAVK Mladost 9:7

29.08.2019. 18:20 Mornar BS - Zadar 1952 6.13

30.08.2019. 19:10 Zadar 1952 - HAVK Mladost 17:5

30.08.2019. 20:00 OVK POŠK - Mornar BS  8:7

31.08.2019. 10:40 Zadar 1952 - OVK POŠK 4:9

31.08.2019. 11:30 HAVK Mladost - Mornar BS  5:16

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  OVK POŠK 3 3 0 0 9 26 19 +7
2  Zadar 1952 3 2 0 1 6 34 19 +15
3  Mornar BS 3 1 0 2 3 28 25 +3
4  HAVK Mladost 3 0 0 3 0 17 42 -25

___________________________________________________________________________ 

 

Skupina F: Primorje EB, Jadran, Solaris , Jug CO Za plasman od 1.-8.mjesta

 

29.08.2019. 10:40 Primorje EB - Jadran 19:13

29.08.2019.18:20 Solaris - Jug CO 10:6

30.08.2019. 19:10 Solaris - Jadran 7:5

30.08.2019. 20:00 Primorje EB - Jug CO  9:10

31.08.2019. 10:40 Solaris - Primorje EB 5:9

31.08.2019. 11:30  Jadran ST - Jug CO 5:6

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  VK Primorje EB (2) 3 2 0 1 (3) 6 36 28 (+3) +8
2  Solaris (2) 3 2 0 1 (3) 6 22 20 (0) +2
3  VK Jug CO (2) 3 2 0 1 (3) 6 22 24 (-3) -2
4  Jadran ST 3 0 0 3 0 23 31 -8

 

___________________________________________________________________________

 

Skupina G: Opatija, Delfin, Palada, KPK Za plasma od 9.-16.mjesta

 

28.08.2019. 11:30 Opatija Delfin 15:9

29.08.2019. 17:30 Palada - KPK 18:11

30.08.2019. 17:30 Palada - Delfin 6:11

30.08.2019. 18:20 Opatija - KPK 16:10

31.08.2019.  09:00  Palada - Opatija 7:14

31.08.2019.  09:50 Delfin - KPK  19:8

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  Opatija 3 3 0 0 9 45 26 +19
2  Delfin 3 2 0 1 6 39 29 +10
3  Palada 3 1 0 2 3 31 35 -4
4  KPK 3 0 0 3 0 28 53 -25

___________________________________________________________________________

Skupina H: Opatija, Delfin, Palada, KPK Za plasma od 9.-16.mjesta

 

29.08.2019. 17:30 ZPK - Barakudice 10:6

30.08.2019. 10:40 Vukovar - Medveščak 9:18

30.08.2019. 17:30 ZPK - Vukovar 16:6

30.08.2019. 18:20  Medveščak - Barakudice  14:6

31.08.2019.  09:00  ZPK - Medveščak 6:14

31.08.2019 09:50 Vukovar - Barakudice  7:10

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  VK Medveščak 3 3 0 0 9 46 21 +25
2  ZPK 3 2 0 1 6 32 26 +6
3  Barakudice 3 1 0 2 3 22 31 -9
4  VK Vukovar 3 0 0 3 0 22 44 -22

___________________________________________________________________________

Skupina I: Zagreb, Lošinj, Osijek Za plasma od 17.-19.mjesta

 

30.08.2019. 16.40 Osijek - Zagreb 3:15

31.08.2019. 12:20 Lošinj - Osijek  5:7

31.08.2019 20:50 Zagreb - Lošinj

___________________________________________________________________________ 

 

Skupina A: KPK, Mornar BS, Zadar, Palada Njivice

 

 1.kola 29.08.2019.

 

09:00  Mornar BS - Palada Njivice  15:4

09:50 Zadar 1952 - KPK  23:3

 

2.Kolo 29.08.2019.

 

17:30 Palada Njivice - KPK 18:11

18:20 Mornar BS - Zadar 1952 6:13

 

3.kolo 30.09.2019.

 

09:00 Zadar 1952 - Palada Njivice 17:3

09:50 KPK - Mornar BS 4:24

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  Zadar 1952 3 3 0 0 9 53 12 +41
2  Mornar BS 3 2 0 1 6 45 21 +24
3  Palada 3 1 0 2 3 25 43 -18
4  KPK 3 0 0 3 0 18 65 -47

 

__________________________________________________________________________________________________

 

Skupina B: Solaris, Jug CO, ZPK, Barakudice, Osijek

 

1.kola 28.08.2019.

 

09:00 Jug CO - Barakudice 27:6

09:50 Solaris - Osijek 31:1

 

2.Kolo 28.08.2019.

 

17:30 Osijek - Jug CO  1:33

18:20 ZPK - Solaris  2:24

 

3.kolo 29.09.2019.

 

09:00 Barakudice - Osijek 19:4

09:50 Jug CO - ZPK 25:5

 

4.kolo 29.09.2019.

 

17:30  ZPK - Barakudice 10:6

18:20  Solaris - Jug CO 10:6

 

5.kolo 30.09.2019.

 

09:00 Osijek - ZPK  1:16

09:50 Barakudice - Solaris 1:19

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  Solaris 4 4 0 0 12 84 10 +74
2  VK Jug CO 4 3 0 1 9 91 22 +69
3  ZPK 4 2 0 2 6 33 56 -23
4  Barakudice 4 1 0 3 3 32 60 -28
5  Osijek 4 0 0 4 0 7 99 -92

 

__________________________________________________________________________________________________

 

 

Skupina C: Delfin, HAVK Mladost, Lošinj, OVK POŠK, Opatija

 

1.kola 28.08.2019.

 

10:40 OVK POŠK - Lošinj  26:3

11:30 Opatija - Delfin  15:9

 

2.kola 28.08.2019.

 

19:10 Delfin - OVK POŠK   8:16

20:00 HAVK Mladost - Opatija  13:10

 

3.kola 29.08.2019.

 

10:40 Lošinj - Delfin  6:26

11:30 OVK POŠK - HAVK Mladost 13:3

 

4.kola 29.08.2019.

 

19:10 HAVK Mladost - Lošinj 21:1

20:00 Opatija - OVK POŠK 9:16

 

5.kola 30.08.2019.

 

10:40 Delfin - HAVK Mladost 13:14

11:30 Lošinj - Opatija 3:21

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  OVK POŠK 4 4 0 0 12 67 27 +40
2  HAVK Mladost 4 3 0 1 9 55 33 +22
3  Opatija 4 2 0 2 6 55 41 +14
4  Delfin 4 1 0 3 3 56 51 +5
5  VK Lošinj 4 0 0 4 0 13 94 -81

 

__________________________________________________________________________________________________

 

 

Skupina D:  Primorje EB, Medveščak, Vukovar, Zagreb, Jadran

 

1.kola 28.08.2019.

 

10:40 Primorje EB - Jadran  19:13

11:30 Zagreb - Vukovar  8:14

 

2.kola 28.08.2019.

 

19:10 Vukovar - Primorje EB 10.26

20:00 Medveščak - Zagreb  13:6

 

3.kola 29.08.2019.

 

10:40 Jadran - Vukovar  19:11

11:30 Primorje EB - Medveščak 18:8

 

4.kola 29.08.2019.

 

19:10 Medveščak - Jadran 10:11

20:00 Zagreb - Primorje EB 3:15

 

5.kola 30.08.2019.

 

10:40 Vukovar - Medveščak 9:18

11:30 Jadran - Zagreb 8:3

 

 

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1  VK Primorje EB 4 4 0 0 12 78 34 +44
2  Jadran ST 4 3 0 1 9 51 43 +8
3  VK Medveščak 4 2 0 2 6 49 44 +5
4  VK Vukovar 4 1 0 3 3 44 71 -27
5  Zagreb 4 0 0 4 0 20 50 -30

 

Najnovije vijesti
RVL A1: Rezultati 1.kola
RVL A2: Rezultati 1.kola
Derbi A1 lige u Zagrebu
LP:Jadran počinje lov na Ligu prvaka
RVL: Poraz splitskog Jadrana na otvaranju nove sezone