Naslovnica Reprezentacije
Klupska natjecanja
Natjecanja mladih
Galerija O nama
A1 RVL: Rezultati 1.kola
21.09.2019 21:32

Odigrano je 1.kolo Regionalne A1 lige i postignuti su slijedeći rezultati:

 

 

Jug Adriatic osiguranje - VK Budva BR 23:9 (5 : 1, 6 : 4, 7 : 2, 5 : 2)

 

Suci: Joško Prančić , Petar Abramović  Delegat: Mlađan Prvan 

 

Jug Adriatic osiguranje:Toni Popadić, Marko Macan, Loren Fatović(3), Luka Lončar(3), Filip Kržić(1), Xavi Garcia(1), Luka Lozina(1), Daniil Merkulov, Alexandros Papanastasiou(4), Marko Žuvela(2), Hrvoje Benić(2), Paulo Obradović(5), Toni Jarak, Hrvoje Zvono(1), Trener:Vjekoslav Kobešćak

 

VK Budva BR:Dejan Lazović, Aleksa Petrovski, Savo Ćetković(1), Stefan Kovačević, Filip Klikovac(1), Nenad Dragović, Blagoje Ivović, Marko Vukmirović(1), Nikola Ivanović, Nikola Milardović(4), Petar Ćetković(2), Branko Franeta, Milija Mandić, Andrija Korać, Trener:Drago Pejaković

 

 

HAVK Mladost - Mornar BS 18:6 (5 : 2, 4 : 0, 5 : 3, 4 : 1)

 

Suci: Ante Bura , Bore Rončević  Delegat: Bojan Krvavica 

 

HAVK Mladost:Ivan Marcelić, Cosmin Alex. Radu(3), Lovre Miloš, Matias Biljaka, Miloš Ćuk(2), Luka Bajić(1), Luka Bukić(2), Franko Lazić(2), Alexander Brant Bowen(4), Jerko Anzulović, Aljoša Kunac(1), Konstantin Kharkov(2), Jerko Jurlina, Josip Vrlić(1), Trener:Zoran Bajić

 

Mornar BS:Luka Podrug, Roko Akrap, Karlo Kreković, Goran Solje, Slavko Ćalić(3), Duje Akrap, Duje Buzdovačić, Ivan Rako(1), Ferninand Bušelić, Josip Jerković(1), Ivan Krolo, Marin Ban(1), Marin Kordić, Domagoj Butić, Trener:Danijel Burić

 

 

Partizan - BVK Crvena zvezda 10:10 (3 : 4, 3 : 0, 2 : 1, 2 : 5)

 

Suci: Vojin Putniković , Vuk Milović  Delegat: Goran Arnautović

 

Partizan:Milan Bulajić, Petar Jakšić, Andrej Barač, Aleksa Nešić(1), Nikola Radulović(2), Mihajlo Andrin, Aleksandar Radanović(3), Arsenije Mitrović, Lazar Vićković, Petar Smiljević(1), Nikola Radonjić(3), Bilal Gbadamassi, Mateja Vlahović, Aleksandar Timotijević, Trener:Stefan Ćirić

 

BVK Crvena zvezda:Vladimir Mišović, Veljko Tankosić(1), Petar Kasum, Luka Gligorijević, Žarko Vasin, Stefan Ilić, Danilo Adžić(1), Marko Janković(2), Nikola Rađen(1), Kristijan Šulc(1), Ivan Gusarov, Marko Radović(4), Viktor Ivanov, Vasilije Martinovic, Trener:Igor Milanović

 

 

Jadran Split - PVK Jadran Carine HN 9:11 (3 : 4, 1 : 3, 2 : 0, 3 : 4)

 

Suci: Maro Savinović , Veselin Mišković Delegat: Mirko Goreta

 

Jadran Split: Mate Anić, Rino Burić, Ivan Domagoj Zović(3), Ivan Krapić(2), Zvonimir Butić, Duje Pejković(1), Nathan Power, Marin Vrdoljak, Ante Visković, Marin Delić(1), Anđelo Šetka(2), Antonio Dužević, Luka Sučić, Marin Borovčić Kurir, Trener:Ivan Asić

 

PVK Jadran Carine HN: Petar Tešanović, Marino Čagalj, Vlado Popadić(1), Dimitrije Obradović, Dušan Baničević, Kanstantin Averka(3), Petar Mijušković(1), Danilo Radović, Đuro Radović(2), Vladan Spajić(1), Nikola Brkić(1), Marko Petković(2), Darko Đurović, Uroš Vučurović, Trener:Petar Radanović

Najnovije vijesti
Europsko prvenstvo žena do 17. godina u Šibeniku 2021.
HRVATSKI KUP: Dubrovnik i Zagreb određuju Final Four Kupa
KVALIFIKACIJE ZA EP 2020: Poznati svi sudionici muškog turnira u Budimpešti
A1 RVL: Neumoljivi Mladost i Jug AO
Kvalifikacije za EP 2020: Pobjeda Hrvatske u Lisabonu, korak bliže Budimpešti