0/0 : 0/0
Trener: Damir Polić
Delegati:
Osvrt

U prvoj utakmici četvrtfinala Prvenstva Hrvatske u vaterpolu, gradski derbi između Poška i Mornar Brodospasa odlučio je jadranaš Maroje Gluhaić koji je pogotkom 1.45 minuta prije kraja utakmice donio mornarevcima pobjedu (9:8).

Imali su poškovci prednost tijekom prve dvije četvrtine (4:1 i 5:3), no momčad Zdeslava Vrdoljaka vratila se ubrzo u susret. Krajem treće dionice svijetlilo je 6:6. Početkom 4. dionice Mornar je po prvi put poveo preko Buhe. Igralo se gol za gol sve do samog kraja kada je Gluhaić donio svojoj momčadi prednost za plasman u polufinale državnog prvenstva.

Na vratima Mornara briljirao je Šparada s 18 obrana, Gluhaić je postigao tri zgoditka dok je kod poškovaca najbolji bio bivši mornarevac, Ćorušić s četiri gola.