Igrač više
0/0 : 0/0
Delegati:
Osvrt

Jedno poluvrijeme u igri je bio splitski Jadran na bazenu uz Savu. Zagrebačka Mladost nadogradila je prednost iz prve utakmice s Poljuda (7:6) i očekivano izborila polufinale Prvenstva Hrvatske dva dana uoči završnice Triglav vaterpolske lige.

Mladostaši su u manje od sedam minuta napravili 4:1, ali onda i dugih 11 minuta čekali na novi pogodak što su Splićani iskoristili za smanjenje na minimalan zaostatak. Sve se prelomilo u trećoj četvrtini koju su domaćini dobili s 4:0 i svaka nada u iznenađenje Jadrana, koji je stigao bez hrvatskog reprezentativca Borisa Pavlovića, nestala je.

Zagrepčani su tako postali treći polufinalisti Hrvatske, već znaju i svog protivnika, to će biti Primorje, a četvrtog ćemo saznati u nedjelju poslijepodne kada će Mornar na Poljudu braniti gol prednosti (9:8) protiv gradskog rivala POŠK-a. Statistika